Gustaw Holoubek

Gustaw Teofil Holoubek

8,5
20 988 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Gustaw Holoubek

"Przytoczę taki obrazek obyczajowy, który moim zdaniem dobrze ilustruje to, co się teraz dzieje
w polskiej polityce. W jednym z teatrów na próbie Kalina Jędrusik zapaliła papierosa. Na
scenie nie wolno palić papierosów. Zbliżył się strażak i powiedział: „Proszę zgasić papierosa,
bo tu nie wolno palić”. A Kalina jak Kalina – z wdziękiem odparła: „Odpie*dol się, strażaku”. I on
strasznie się zamyślił, poszedł za kulisy i tam trwał jakiś czas. Potem nabrał powietrza, wrócił
na scenę, ale tam już nie było Kaliny, tylko Basia Rylska. On jednak tego nie zauważył, bo oczy
zaszły mu bielmem z wściekłości, i krzyknął do Rylskiej: „Ja też potrafię przeklinać, ty ku*wo
stara!” Kompletnie zdumiona Basia pobiegła do Edwarda Dziewońskiego, który był reżyserem
spektaklu, i powiedziała mu, że strażak zwariował, bo ją zwyzywał bez żadnego powodu.
Dziewoński strasznie się zezłościł, poszedł do strażaka i powiedział: „A pan jest c*uj!” Przy
czym strażak na posterunku też już był inny. Więc tak wygląda życie polityczne w naszym kraju."

Znacie? :)

Kamysto

Zabawne.

jagoda49

Zostało to opublikowane w miesięczniku "Charaktery".

Kamysto

hehe :) dobre.

Kamysto

zabawne:)

Kamysto

Ja znam inną:

Wjeżdża wygięty Janek Himilsbach do kawiarni SPATiFu
i na całe gardło krzyczy: "INTELIGENCJA WYPIERDALAĆ!!"
Na to wstaje Gustaw Holoubek,
zapina marynarkę i mówi:
"Nie wiem jak Państwo, ale ja wypierdalam"
Po czym z gracją opuszcza lokal...

Kamysto

Suchar

giovanni50

i dlatego pewnie byś został... :-)

Pawelcs

Ja bym został. Każdy widzi świat po swojemu.

Kamysto

Dobre. To się nadaje do filmu:)

Kamysto

Kiedyś podobno ze swoją żoną, panią Magdaleną Zawadzką, odcedzali rosół...bez garnka pod sitkiem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones