Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

niewiem_6

Wiem, zawsze jak ktoś napisze coś w stylu "dobra, k**wa, gdzie stare profile?" to zaczyna się gównoburza :D
A może to faktycznie entuzjaści zmian :)
Zobacz jakie są teraz kolorowe i czytelne xD

Chodzą, sam byłem na którymś "Pitbullu"..."D
Mea culpa ale i tak 1/10 :)

ramsay2

Nooo, teraz przecież takie duże wszystko i czytelne, że nie trzeba nawet okularów ubierać... :D

Ja się nigdy na żadnego nie skusiłem, choć pierwszy, ten z 2000-któregoś nie był jeszcze najgorszy...

niewiem_6

No właśnie, w końcu na FW dotarł XXI wiek.

Ten starszy był spoko, ja byłem na którymś z tych nowszych (nie wiem na którym bo wszystkie są takie same).

ramsay2

Nie mam nic przeciwko temu, nie mam nic przeciwko zmianom..., ale aby były delikatne, nie od razu takie drastyczne, aby nie wiązały się z usunięciem przydatnych opcji i funkcji, oraz najważniejsze, aby były robione po kontakcie z użytkownikami... - najlepiej po przeprowadzeniu jakiś ankiet, czy coś...

niewiem_6

Kojarzysz przekierowanie na "cykliczne baranki" i konto "null" ?
To była właśnie jaskółka zwiastująca zmiany na profilach.
Kontaktu z użytkownikami - zero.
Czyli "null" :D

ramsay2

Powiadomienia – trzeba kursorem najechać na użytkownika, kliknąć przycisk „Powiadomienia”, następnie kliknąć czarne tło powyżej.
I tak za każdym razem.
Nie wiem czy panowie to jeszcze wiedzą. Ta strona liczy czas według zegara systemowego zamiast pobierać czas z serwera. Potem w powiadomieniach są takie jaja jak „za 17 godzin” :D

Insekt6

Nie pobiera wprost z serwera?
Hehe, ale jaja...

ramsay2

Ja to często mam

chemas

Nie tylko Ty.

ramsay2

hehe, nawet od Ciebie mi kiedyś polubienie przyszło ;)

chemas

Przecież często lajkuje Ci filmy jak oceniłeś podobnie do mnie ;)
A bo to raz...:D

ramsay2

A sorki, coś mi się popier....
Faktycznie. Wszystko przez to, że w powiadomianiach wyświetla mi wpisane dane Twoje, czyli John Doe, a nie nicka ramsay ;). Swoją drogą jest to wkurzające i mylące.
Mimo to miałem sytuacje niby polubienia oceny przez Ciiebie :)

chemas

Hehe, jakiego "niby" polubienia bo nie kumam?

ramsay2

No znaczy się, że miałem polubienie filmu przez Ciebie, który ja oczywiście oglądałem, ale jak wszedłem w powiadomienie o tym, to się okazało, że Ty go nie oglądałeś

Ale my tu gadu gadu, a Anglia właśnie wygrała

chemas

Oglądałem ale pewnie ocena zniknęła.
Nie chce mi się czasem oceniać po raz drugi.

ramsay2

To pewnie przyczyna jest

chemas

Zapewne.

ramsay2

Oooo, właśnie zauważyłem, że masz łeb, gratuluiję

chemas

W sumie nie ma czego za bardzo.
Ale dzięki.

ramsay2

W zasadzie masz rację, hmm

chemas

No właśnie.

ramsay2

Mecze oglądasz ?

chemas

Nie wszystkie.

ramsay2

Rosję z Chorwacją będziesz oglądał ?

chemas

Zobaczę.

ramsay2

Noż kuźwa, mam nadzieję, że Ruscy pojadą, ale coś wątpię

ramsay2

W dalszym ciągu nie wyświetlają się na filmwebie wszyscy ulubieni ludzie kina. Napiszę o tym pod kilkoma newsami, liczę na łapki w górę.

lakmen44

A co ja niby mam z tym zrobić?
Źle się podpiąłeś.

ramsay2

A kim Pan jest? Tak szczerze.
Pozdrawiam serdecznie.

szambelan

Następny...
Również pozdrawiam.

szambelan

Nick się Panu na pewno wyświetla.
Pozdrawiam serdecznie.

ramsay2

Pisałeś wczoraj, że jak ktoś wspomni w komentarzach o starych profilach to jest atakowany, więc liczę na wasz pozytywny odbiór.

lakmen44

Aha, ale i tak stare profile nie wrócą.
Więc po jaką cholerę się produkować?

ramsay2

dobra, ale nowe profile nie są w pełni funkcjonalne, więc chyba warto zabiegać, żeby je poprawili. Czy nie?

lakmen44

I tak trochę poprawili.
Na początku to była dopiero padaka.

filmweb

A gdzie ostatnio oglądane filmy? Dlaczego zmieniacie bez uprzedzenia profil?

dwa_warkocze

Raczej "bez pytania", ale sens podobny.

ZSGifMan

Według ciebie ktoś ma się pytać, co ma zmienić na swoim portalu?

eguaroc1

Nie no pewnie, że nie!
Według ciebie powinno być tak jak na stołówce za czasów komuny, gdzie jaśnie pani kucharka zdecydowała, że w tym tygodniu będą w kółko Macieju pierogi z serem i jak się komuś nie podoba, to przecież nie musi jeść!

eguaroc1

To rozumiem, że użytkownicy są dla portalu, a nie strona filmowa dla nich!?

Jak idziesz do sklepu, to potulnie bierzesz i płacisz bez szemrania co ci pan sprzedawca podał i ile sobie za to zażyczył, a nie to co chciałeś kupić i ile za to zapłacić...

filmweb

Zniknęła data dołączenia do filmwebu czy gdzieś przeniesiono?! :( od pradziejów zanim fejsbuki chyba powstały...

fredmiot

Jest centralnie pod "o mnie", ale to dla dat > 01.01.2004, bo resztę pokazuje jako "od zawsze"... cokolwiek to znaczy.

ZSGifMan

czyli mam "Na filmwebie od zawsze." a miałam konkretną wiekową datę :( co komu to przeszkadzało :(

fredmiot

Dodatkowo zapatrzyli się na modne u zidiociałych zachodnich nowoczesnych ich gender i już nie wiadomo czy ktoś to facet, czy kobieta...
A nie tak dawno jeszcze były ładne znaczki, też kogoś gdzieś bolało.

ZSGifMan

Niop, faktycznie bo mój nick jest mylący, bom kobieta :P

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Zabraliście zaglądanie do wszystkich ocen gustopodobnych użytkowników nienależących do grona znajomych. Oddajcie to! Oddajcie zaglądanie do wszystkich ocen gustopodobnych użytkowników

filmweb

na stronach filmów nie pojawia się po prawej stronie panel do oceniania. w ogóle. u mnie działa, a u męża nie. puste pole. przyczyną nie jest AdBlock, sprawdzone. o co chodzi?

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Jak kiedyś zwróciłem na to uwagę, to zaraz zostałem zakrzyczany, że się czepiam.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones