Profil użytkownika właśnie wzbogacił się o dwie nowości.

Lista "nie interesuje mnie"

Znajdziecie tu wszystkie tytuły, które oznaczyliście jako "nie interesuje mnie". Produkcje z tej listy nie pojawiają się w Waszych rekomendacjach ani nie mogą być Wam polecane przez znajomych. Podobnie jak w przypadku innych list, możecie ją sortować i filtrować według wielu kategorii. Jeśli zmienicie zdanie na temat dowolnego tytułu, możecie również dodać go do listy "chcę zobaczyć" lub ocenić.

Zakładka "w telewizji"

W zakładce "w telewizji" pojawiła się możliwość wyświetlani tytułów emitowanych wyłącznie na Waszych ulubionych kanałach. Listą ulubionych kanałów możecie zarządzać na stronie Programu TV lub w ustawieniach konta.

filmweb

Hej pomyślcie też o tym, że ktoś lubi zaglądać na wszystkie oceny swoich gustopodobnych użytkowników (mam tu na myśli do zaglądania gustopodobnych, którzy nie są znajomymi)

filmweb

Do niedawna pod niusami roiło się od sprzeciwów wobec zmian w profilach, człowiek liczył na siłę zjednoczonego tłumu, a teraz każdy tego rodzaju komentarz jest atakowany. Masowy protest zamienił się w "ujadanie kilku malkontentów", słowa wsparcia ustąpiły miejsca uprzejmej frazie "jak ci nie pasuje, to wyp...". Zasrani konformiści, tfu! Zgodnie z oczekiwaniami, prawda Filmwebie?

pl_reoz89

No to dawaj. Dam #gdziemojprofil pod paroma newsami. Liczę na lajki. Dalej nie wyświetlają się wszyscy ulubieni ludzie kina, tylko sześciu ostatnio dodanych, nie widać ocen za profesję jaką im dałem i to mi doskwiera najbardziej.

filmweb

I co tam, nieroby, skończyliście już poprawiać to co zepsuliście? To już stan ostateczny, bo jesteście zadowoleni, że nasze protesty powoli milkną? Czy po prostu jeszcze coś tam robicie, ale jesteście tak nieudolni, że wam nie wychodzi?
I tak wiem, że nikt z "góry" nie odpowie, ale co tam...

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
kRis

o, ten post powinien zostać przyklejony na głównym forum filmwebu
właśnie tak to jest. oni tam pewnie odetchnęli ale ja wiedziałem że wszystko się powtórzy jeszcze zanim zepsuli te profile tylko zaskoczyli mnie tym że zaczęli się tu udzielać. i tak to nie koniec, pewnie jeszcze w tym roku wyjadą z czymś kolejnym. mi to wszystko jedno bo skreśliłem ich już wcześniej, wchodzę tu czasem głównie żeby się pośmiać z ich ośmieszania się, ogólnie lepiej żeby zaczęli się zastanawiać któremu naiwniakowi tą stronę sprzedadzą póki jest coś warta, bo z ich zarządzaniem za kilka lat na słowo filmweb każdy będzie się śmiał

Wingo

O właśnie - też mnie zaskoczyli tymi śmiechowymi postami. Widać tym razem rozmiar exodusu był większy niż się spodziewali, więc postanowili ludzi ugłaskać (skutecznie) pozorowaniem słuchania użyszkodników.

" wyjadą z czymś kolejnym"

Wiadomo z czym - wystarczy się rozejrzeć po portalu w poszukiwaniu szarego koloru (jeśli ktoś sobie ustawił szary w opcjach). To są części FW, które jeszcze mają stary interfejs, a więc będą psute w następnej kolejności. Są to m.in. forum, formularze kontrybucji, blogaski, recenzje.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Co racja to racja. Ja nawet z laptopa nie lubię korzystać.

ZSGifMan

W punkt. Też tego nie pojmuję kompletnie.

Marac

Może dlatego, że nie korzystasz? Choć powiem Ci, że i tak lepiej korzystało mi się mobilnie ze starego layoutu.^ Przyzwyczaiłem się.

KRCK

Każdy serwis internetowy, z którego jak dotąd zdarzało mi się korzystać na telefonie, prędzej czy później przełączałem na wersję desktopową (Filmzjeb również), bo z tych mobilnych gównianych atrap nie da się korzystać.

Marac

Mmm... Ja przełączam do forum, bo wersja mobilna jest nieznośna.

KRCK

No więc właśnie.

Marac

+1

Tak więc propagatorzy wersji mobile korzystają z niej w...
atrapie wersji prawdziwego desktop, na małym ekranie, bez prawdziwej klawiatury... bo jest nieznośna.
Aha, OK...
Smutne!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Jesteście nieocenieni, robicie świetną robotę, pragnę wam podziękować.

filmweb

Po raz kolejny ponawiam prośbę o przywrócenie daty dodania do 'Chcę zobaczyć. Widzę, że przywróciliście procent w Twoim guście, a także najbardziej was łączy i dzieli, więc mam nadzieję, że również to o co proszę przywrócicie.

filmweb

Zaraz miesiąc minie od ostatniej jakże skomplikowanej aktualizacji a ja dalej czekam na kolejne:

A co powinno być dawno dodane:
*wyszukiwarka filmów w profilu. Serio żeby zobaczyć jak ktoś ma oceniony dany film trzeba szukać gatunkami?
*rozszerzenie liczby filmów na stronie z 25 do 50 i 100 jak było w starych profilach. Niektórzy mają kilka tysięcy ocenionych pozycji i przeglądanie po 25 jest uciążliwe, to musi zostać zwiększone.

filmweb

Nadal się nie przekonałem i wolę stary wygląd, ale cieszę się, że daliście jako startową, zakładkę "O mnie" zresztą nawet mówiłem o tym na początku. Nadal jest brzydko i brakuje wielu funkcji. No, ale jest jakieś szczęście w nieszczęściu.

filmweb

ŁAAA!
Filmwebie - sukces! Pojawiły mi się kontry oczekujące ;)
No ale dalej nie widzę odrzuconych, więc nie wiem co władowaliście mi do kosza!

Czekam na naprawienie i tego!

filmweb

kiedy będę mógł przeszukiwać swoje ocenione filmy po wpisywanej frazie? Umiecie wszystko spier*****. Pozdrawiam jełopów z administracji

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

Dołączam się do pozdrowień, cała masa niepotrzebnych rzeczy a funkcji "Zablokuj Użytkownika" jak nie było tak nie ma + w tym roku nawet artykułu z konferencji EA jeszcze nie wrzucili, nie zdążyli biedaki, pewnie zmęczeni po całym tygodniu nic nie robienia XD

filmweb

I do tego tak jest. Moja twarz jest widoczna dokładnie, gdy się gdzieś przegląda wypowiedzi a jak się wejdzie na mój profil to są zasłonięte moje oczy

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
filmweb

Mogłaby się pojawić funkcja sprawdzenia ile filmów widzieliśmy np. w danym roku, albo wyprodukowanych w danym roku. Na starym filmwebie można to było sprawdzić.

karolina922

Tak, na starym FW można było dużo więcej niż teraz, ale teraz przyszło nowe i... "lepsze".
Szkoda gadać!

filmweb

Ej!
Filmwebie: jest tam u was mądrala, który byłby mi w stanie wytłumaczyć dlaczego dalej istnieje wersja mobilna filmweb:
http://m.filmweb.pl/
skoro niby ta "dobra zmiana" przyniosła najnowocześniejszą i w pełni responsywną stronę portalu?
Czy nie po to zepsuliście wyświetlanie filmweb na komputerach klasy PC by nadskakiwać mobilom?
A skoro była od kilku dobrych lat wersja mobilna i nota bene dalej jest, to jaki sens miało zmienianie portalu w druga wersję mobile?! No nie wiem, może mam za małą głowę żeby to ogarnąć, może dlatego jakiś nerd od was mógłby mi to wyłuszczyć...
Bo teraz mamy dwie wersje mobilne (de facto obie do chrzanu!) i ani jednej na desktopy!?
Na pewno tak miało być?

Aha, a co tam - macie rozmach i byłbym sam zapomniał o... aplikacji mobilnej filmweb!
Czyli są TRZY wersje mobile i ani jednej stacjonarnej!
Serio...?!

ZSGifMan

DOKŁANIE!!!!

Majus_5

Ciekawe tylko czy jest tam chociaż jedna osoba, która zdawałby sobie z tego sprawę...?

ZSGifMan

Ja na wersji mobilnej nie wiem jak odczytywać prywatne wiadomości.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ZSGifMan

No to co? To ocenie jeszcze raz. Nie mam parcia na oceny.

mania19

Ale jak mam 5,5 kilo tych ocen, to weź potem znajdź te, które zniknęły!
Większość słabych i średnich filmów, to gdyby nie oceny, to bym nawet nie wiedział, że coś takiego kiedyś widziałem, bo zwyczajnie zapominam. Pamiętam ważne i te, które w jakiś sposób się wyróżniły, reszta to kto wie...

ZSGifMan

Juz się tak nie chwal, że masz wiecej filmów ode mnie obejrzanych :p

Mi by się nie chciało szukać filmu do którego mi ocena zniknęla.

mania19

Pochwalę się a co ;p
Moja baza filmów... taaaka wielka, a od kontr, to wprost pęka,
Jak oglądam, to okropnie, wstawiam też najlepsze stopnie...
XD

Mnie to się pięści zaciskają i nóż w kieszeni otwiera jak coś mi znika, ale szukać tez nie mam już siły ]:-[]

filmweb

[SEKCJA O MNIE] [RANKING LUDZI KINA] [DO POPRAWKI]

Dlaczego na profilach w zakładce o mnie -> mój ranking ludzi kina wyświetlają się tylko aktorzy, a przedstawiciele innych profesji już nie? Zwłaszcza, że w sekcji niżej (ulubieni ludzie kina) ten problem nie występuje i normalnie wyświetlają się i aktorzy, i reżyserzy, scenarzyści itp. Dobrze by było to ujednolicić.

Dodatkowo w kwestii ujednolicania: brakuje linków "zobacz wszystkie" pod sekcjami osób kina, a są pod najwyżej ocenianymi, ulubionymi i najbardziej chcę zobaczyć filmami i serialami.

No i fajnie by było przywrócić takie opcje ze starych profili jak:
- możliwość ukrywania poszczególnych sekcji w zakładce o mnie (np. gry, jeśli ktoś nie jest graczem);
- średnia ocen podana z dokładnością do dwóch cyfr po przecinku (w zakładce oceny);
- zmiana wykresu i średniej podczas filtrowania ocenionych tytułów (również zakładka oceny).

Firejay

oby zauważyli Twój post
szczególnie ostatni podpunkt

użytkownik usunięty
Firejay

Problemem jest to, ze nie da sie otworzyc zakladki "Ulubieni ludzie kina", zamiast tego w sekcji "o mnie" wyswietlaja sie tylko ostatnio dodani tworcy filmowi. No chyba, ze o czyms nie wiem.

@SamFarsch faktycznie, w zakładce "o mnie" wyświetla się tylko kilka ostatnio dodanych ulubionych ludzi kina. Tak jak pisałem brakuje przycisku "zobacz więcej", który by odsyłał do pełnej listy. Problem w tym, że takowa nie istnieje. W przypadku ulubionych filmów "zobacz więcej" przenosi nas do zakładki "oceny filmów" z ustawionym filtrem wyszukiwania "ulubione". Jeśli z ludźmi kina ma być podobnie, to w zakładce "oceny ludzi kina" powinien istnieć taki sam filtr "ulubione".

filmweb

Mam problem odnośnie do wysyłania linków. Chciałabym wysłać użytkownkom tej strony pewne linki i napisane jest na czerwono ze niestety nie mozna czy cos takiego, nie rozumiem dlaczego. Pomocy :(

andzia90_90

Tu na linki trzeba zasłużyć ;p
Już nie pamiętam czy od zawsze tak było, czy nie, ale jest tak, że chyba trzeba mieć ileś tam już konto czy też ileś punktów za treści itp. Identycznie jest z prywatnymi wiadomościami, tam potrzebne są punkty za dodawania do wysyłania, bo inaczej to nic z tego. Taka ułomna trochę blokada przed spamowaniem...

andzia90_90

Nie możesz wstawiać obcych linków bo masz konto krócej niż 3 miesiące.
W Twoim przypadku to ograniczenie zniknie pod koniec sierpnia.
Nowi mają takie ograniczenia - jeszcze limit komentarzy i zakładanych nowych tematów na Forum w ciągu doby.

Zablokowany link możesz wpisać rozdzielając go spacją na części , wtedy się opublikuje, a ktoś zainteresowany musi go sobie tylko "złożyć" .

filmweb

Wypowiedzi!

szarobury1321

Wierzysz, że wrócą?
Może jeszcze z filtrami, albo chronologicznie ułożone ?
Przecież to by pomogło użytkownikom , a takich rzeczy na FW się nie robi !
To wbrew ich polityce, która głosi że jak coś funkcjonuje i jest przydatne, to należy to tak zmienić, żeby już tak nie działało. :P :P
(choć "Wypowiedzi" i przedtem beznadziejnie działały)

Mnie też by to się przydało, chociaż sama lista zakładanych tematów (do dziś niektórych nie mogę namierzyć, nawet przez googla).
Komentarze już niekoniecznie muszą być w takiej zakładce.
U mnie to by nawet zatkało taką listę, bo mam ich dość sporo ;)

Montago

Wypowiedzi tu kiedyś, to było niczym losowanie dużego lotka ;)
Nigdy nie wiedziałeś co akurat wyświetli, no a kolejność była właśnie zupełnie losowa...

Taki gnój się tu teraz zrobił, że strach pomyśleć co za jakiś czas może przynieść kolejne "usprawnienie"...?!

ZSGifMan

Wiem, że był chaos w segregowaniu, ale przynajmniej były, a to, co jest teraz woła o pomstę...

szarobury1321

Trzeba zatrudnić senegalskich szamanów, niech rzucą klątwę na tę ekipę od zmian :D
Jak było widać, skuteczność ich zaklęć jest dość duża :P

Montago

Haahaahaa!
Zacznijmy zbiórkę na ich opłacenie ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones