Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Patrząc na obecne nominacje i te sprzed roku muszę z czystym sumieniem przyznać że w tym roku nic specjalnego mnie nie zaskoczyło. W zeszłym roku naprawdę ciężko było z wyborem faworyta w każdej kategorii i pomyśleć sobie że ci którzy zasłużyli na Oscara a go nie dostali mogli by w 2015 ze spokojem wyciągnąć po niego...

więcej

Przyznam szczerze, byłem zaskoczony brakiem Jennifer Aniston wśród nominowanych - mimo, że logika nakazywała sądzić, że Akademia ją zignoruje. Tyle pieniędzy wyłożonych na kampanię, zatrudnieni najlepsi specjaliści. Podobno dziennikarze dostali zaproszenie na specjalny bankiet z okazji nominacji do Oscara. Takie...

Jak oglądacie ? na żywo czy później powtórkę na Youtube czy gdziekolwiek tam oglądacie ....

Chyba trochę przesadzacie ja ich uwielbiam ale w tym roku to nie są ich najlepsze filmy. Widzę że najwiecej głosów jest własnie dla tych dwóch Panów. No i Hobbit, serio? LOTR było ok, ale Hobbit jest poprostu słaby. Ja wiem każdy ma swój gust ale wydaje mi się że czasami przydałby się obiektywizm.

Polskie szanse na Oscara

użytkownik usunięty

Jak myślicie czy Łukasz Żal ma szanse zdobyć Oscara? Wprawdzie faworytem jest Lubezki za Birdmana ale kto wie. Tak samo podwójna szansa na dokument krótkometrażowy zwiększa szanse. Co do Idy to czas pokaże jaka jest jej sytuacja jeszcze do gali zostało miesiąc czasu apo drodze jeszcze parę nagród filmowych.

Zastanawiam sie dlaczego w tym roku pojawilo sie 8, a nie 9 nominacji do nagrody za najlepszy film. Zostalo to moze jakos wytlumaczone na uroczystości ogloszenia nominacji? Niestety nie moglem oglądać ..

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones