Od najnowszych
  • Od najnowszych
  • Od najlepszych

Cenię sobie wszystkich nominowanych w tym roku aktorów, bardzo podobała mi się rola choćby Cumberbatcha ale Oscara ma zgarnąć Eddie Redmayne.

Jak myślicie? Który film dostanie Oscara?

http://film.onet.pl/artykuly-i-wywiady/oto-prawdopodobni-laureaci-tegorocznych-o scarow/g0qlw

Zgadzacie się z powyższym artykułem?

Bo jeśli tak to dziwi mnie brak "The Last Goodbye " Billego Boyda.

boszeee za co grand budapest ma dostac oskara..najlepszy film? masakra... napewno nie najlepszy.Jeśli chodzi o montaż to tak..ale w zadnym wypadku nie njlepszy film!!! Teoria wszystkiego pobja wszystkie filmy na łeb.

Do poznania wyników w najważniejszych kategoriach zostało nieco ponad tydzień, więc można się pokusić o małe wróżenie z fusów:

Najlepszy film: "Birdman" ciekawie nakręcony format (teoretycznie kręcony z kamery z tzw ręki, bez cięć, jedno, dłuuuugie ujęcie), świetna gra aktorska. Po niezłym filmie "21 gramów",...

m.in.
aktorzy:
1 RALPH FIENNES - "Grand Budapeszt Hotel"
2 JAKE GYLLENHAAL - "Wolny strzelec"
3 DAN STEVENS - "Gość"
4 BEN AFFLECK - "Zaginiona dziewczyna"
5 JOAQUIN PHOENIX - "Wada ukryta"
6 TOM HARDY - "Locke"
7 TIMOTHY SPALL - "Pan Turner"

aktorki:
NAOMI WATTS - "Birdman"
EVANGELINE LILLY - "Hobbit:...

Parząc na wyniki ankiety na stronie prawdziwe są zarzuty że chyba większość nie obejrzała wszytkich filmów ale głosy oddała.....tylko że dokłądnei tak samo dzieje się w Akademii, przecież od dawna wiadomo że większosć z członków nie przykłada sie do rzetelnej oceny. Od bardzo wielu lat działają grupy powiedzmy to...

Ktoś wie gdzie można obejrzeć nominowane dokumenty? W internecie nie znalazłam żadnego, w kinach też nie grają :(

czy ten rok jest jednym z najmocniejszych w ciągu wielu ostatnich lat?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones