PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=848823}

Nie patrz w górę

Don't Look Up
6,7 136 490
ocen
6,7 10 1 136490
6,1 53
oceny krytyków
Nie patrz w górę
powrót do forum filmu Nie patrz w górę

Już mniej więcej w połowie tego filmu pomyślałam sobie, że jest kapitalny i z taką myślą pozostałam do końca seansu, nawet do sceny po napisach. McKay fantastycznie wykreował świat, w którym ludzkość musi zmierzyć się z kometą, jednocześnie zachowując wyraźne odniesienia do naszych czasów. Celowo piszę, że ma się „zmierzyć”, bo kometa jest wrogiem, a ten wróg nosi nazwisko Kate, której władza nie lubi. I mamy tutaj wszystko: memy, media społecznościowe, szybkie i niesprawdzone informacje, wytyczne o tym, że newsy muszą być miłe, lekkie i przyjemne, a nawet manaty.

Równie dobrze w miejsce komety, pozbawiając produkcję dramaturgii, można by było podstawić koronawirusa albo zmiany klimatyczne i wyszłaby nasza rzeczywistość 1:1. Prawie, bo walka z czasem nie jest aż tak namacalna – tutaj wyraźnie jest powiedziane, że ludzkości zostało pół roku. Meryl Streep, a raczej Trump, genialnie imituje ignorancję byłego prezydenta USA, ba, nawet wykonuje te same gesty. Poza tym pojawia się hybryda Muska i Bezosa, a to wszystko dopełnia niejednorodny sposób kręcenia tego filmu.

Raz jest standardowo, innym razem niczym z dokumentu, gdy trochę drży obraz, jeszcze kiedy indziej obraz jest kręcony komórką, a obok pojawiają się reakcje jak na relacji live na Instagramie.

Kometa i kosmiczne obrazy to jedynie przyczynek do wykreowania portretu społeczeństwa XXI wieku. I co najciekawsze główni bohaterowie również ulegają zmianom pod wpływem wydarzeń i pod wpływem tego, jak reagują na nich ludzie. Nie wiem, czy w Polsce ten film zbierze dobre recenzje, biorąc pod uwagę jakie idee przewodzą w ostatnim czasie i jaki przykład idzie z góry, ale ja się świetnie bawiłam. Gorzkie spojrzenie na nasze czasy. Ale da się też pośmiać – i to wielokrotnie.

Więcej opowiadam w recenzji: https://youtu.be/9hs7XBjdJws

ocenił(a) film na 9
oskar_str

tak; jest to postać oczywiście uniwersalna, ale dla mnie kojarzyła się przede wszystkim bezpośrednio: z niedoszłą prezydent Hillary Clinton. Wypisz wymaluj te gesty, słowa, specyficzne nastawienie na media i image. Oczywiście te cechy można przypisać każdemu politykowi; ale ja myślę że zdjęcie Billa z Hillary na jej biurku to właśnie bezpośrednie nawiązanie do tego; jak mogłaby wpłynąć np. jej prezydentura na "losy" świata. Psychicznie chora kobieta, która udaje że rządzi. no proste.. ale rzeczywiście sam przekaz filmu jest dwubiegunowy, bo taki ma być. kontrasty dzielnie zbudowały ten obraz nędzy i rozpaczy; w jakim obecnie znajduje się ta Planeta.

MackuPicku

Wywiad z reżyserem - Pytanie:"Were there any other character details like that that came from the actors or you and the production team?
Adam McKay: It was a big discussion I had with Jonah because I wanted the president and her son to not be just directly Trump. I wanted it to be a mixture of a lot of presidents. Jonah really wanted that half-unshaved beard look, which is a lot like Trump Jr. I was like, “I really don’t want it to just be Trump. I want it to be all of the terrible presidents we’ve had come through that White House.” He was like, “Ah, I really like it,” so there was this debate about it. Finally, I was like, “You can put a little dash of Trump in there. There’s enough other things that aren’t like Trump.” ale jasne, to nie jest Trump xD

ocenił(a) film na 8
MackuPicku

To Hilary Clinton i sprawa wyboru sędziego najwyższego, już bardziej prosto się tego nie da opisać.

użytkownik usunięty
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Kup sobie mózg w komplecie z łopatą tępaku

użytkownik usunięty
Zbigniew_Biznesmen

Ooo.. typowy poziom lewackiego komucha. Brawo.

Co ciekawe, z lewactwem jako pierwsi w XX wieku walczyli bolszewicy. Lenin, Stalin - z takich wzorców misiu korzystasz, takie wzorce powielasz. Bolszewickie. Polecam trochę historii ;)

ocenił(a) film na 6
baba_zy_wsi

Ostatnie posty - chyba pomyliliście forum.
Tutaj prowadzimy dyskusję o filmie, nie prezentujemy swoich poglądów politycznych, oraz nie atakujemy personalnie innych użytkowników.
Jeżeli chcecie porozmawiać na tematy polityczne czy światopoglądowe, znajdźcie sobie do tego odpowiednie miejsce.

użytkownik usunięty
baba_zy_wsi

Tak, to bardzo ciekawe, misiowo, ale obecnie się używa tego określenia mówiąc o zwolennikach ruchów radykalnych i skrajnie lewicowych, wierzących w idee socjalistyczne, a wręcz komunistyczne. Pojawiło się też ostatnio nawet dosadniejsze określenie, dotyczące skrajnego lewactwa, dążącego do tyranii, czyli "lewackie naziole". :) W obecnych czasach rosną w siłę.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
użytkownik usunięty
Zbigniew_Biznesmen

Wyżej wytłumaczyłem. Ona na pewno zrozumie, ty wątpię. Ale próbuj, nie poddawaj się.

i strach że tak mało jest świadomych ale i uśmiech i nadzieja że jednak ktoś zna prawdę . pozdrawiam mmw545

Ten film jest właśnie o takich jak Ty!!!

użytkownik usunięty
ladybug100

Czyli jakich?

O tych "oświeconych", którzy mają dostęp do tajemnej wiedzy z YouTube :D dzięki czemu są mądrzejsi od naukowców..

użytkownik usunięty
ladybug100

Oj biedna osóbko. Naprawdę Ci współczuję, że potrzebujesz TV albo youtube aby rozumieć co się na świecie dzieje. Z youtube za wiele się nie dowiesz, bo wszystko co nie idzie zgodnie z wolą globalistów, jest cenzurowane. Prędziej Rumble, Bitchute. Ale uwierz mi na słowo. To nie jest nieosiągalna wiedza tajemna ani podziemna. Wystarczy dobrze rozumieć otaczający Cię świat, interesować się ekonomią, historią i ogólnie sytuacją geopolityczną, analizować dane i statystki, no i nie oglądać mainstreamu, bo tam kłamią praktycznie w każdym temacie. Jest tak od dziesiątek lat. Świat nie jest taki jak się większości ludziom wydaje. Obecnie następuje kumulacja tego co się dzieje od wielu lat, bo technologia i łatwy obieg informacji pozwalają na to. Co do obecnej pseudopandemi, to poczytaj o imrezie zwanej Event 201. Jeszcze nikt (poza organizatorami tego pandemicznego przekrętu) nie wiedział o srovidzie i o tym kiedy się pojawi. Oni wszystko wcześniej ćwiczą, planują, wypuszczają "do ludzi", aby nie było to niby jakieś wielkie zaskoczenie, bo przecież "naukowcy" ostrzegali. To samo z ociepleniem klimatu, globalnymi cyberatakami jakie są zapowiadane itd.

Jeszcze dwa słowa o naukowcach. Musisz zrozumieć, że takie czasy nadeszły, że tak naprawdę o pracy naukowców, decydują ludzie, którzy dają na to kasę i oczekują konkretnych wyników.

Jest takie trafne powiedzenie: "Gdy prawda wyjdzie na jaw, nie pytaj mnie skąd wiedziałem. Spytaj siebie dlaczego Ty nie wiedziałeś."

Obecnie ludzi, którzy nie walczą z tym globalnym przewałem i nie mówią o tym otwarcie dzielą się na dwie kategorię: ci którzy się sprzedali oraz ci którzy są naiwni/mało bystrzy.

Wielu ludzi, naukowców, lekarzy, fachowców już półtora roku temu mówiło jak będzie to wszystko wyglądało, pod kątem pandemii, tego eksperymentalnego preparatu itd. Wszystko się sprawdza co do słowa.

Pzdr

Dziękuję Oświecona Osóbko.

użytkownik usunięty
ladybug100

Nie ma sprawy. Zawsze do usług jakbyś chciała być oświecona również. ;)

ladybug100

ledybug100, leć po 5 dawkę szczepionki na "entą" odmianę wirusa celebryty, wyrób sobie nowy certyfikat bo poprzedni już jest nie aktualny, a najlepiej wczep sobie czipa, bo tak przecież wygodniej ;) potem dołaczą do tego czipa pierdylion innych twoich danych by cię kontrolować ale co tam :) ważne że czyjesz sie bezpieczna, przed strachem jaki sami w tobie sztucznie wywołali, oj ty biedna osóbko. Nawet nie wiesz że obudzisz sie w rzeźni, a pan który cię karmi, przyjdzie i pewnego dnia wypali ci bolcem w czoło.

Haha rumble platforma dla kucy i inceli i innych szurów ma nową kruulofą. Dr. Lee merritt właścicielkę kliniki do usuwania tatuaży. Pani doktor poleca :" Lee Merritt poleca kilka stron internetowych, m.in. organizacji America's Frontline Doctors i Association of American Physicians and Surgeons (AAPS) jako wiarygodne źródła informacji o pandemii COVID-19.

Lecz America's Frontline Doctors to grupa lekarzy krytykowana już w przeszłości za przekazywanie wprowadzających w błąd informacji o COVID-19 i pandemii. Przekonywała na przykład o rzekomej skuteczności hydroksychlorochiny w leczeniu COVID-19; twierdziła, że koronawirus jest mniej śmiertelny niż grypa, a śledzenie jego rozprzestrzeniania się i liczby nie mają znaczenia.

Z kolei AAPS promowało wcześniej wiele pseudonaukowych twierdzeń, np. w 2007 roku w jednym z artykułów próbowało podważyć, że wirus HIV nie powoduje AIDS; artykuł z 2008 roku sugerował, że prezydent Barack Obama potajemnie hipnotyzował ludzi swoimi przemówieniami i że to może wyjaśniać, dlaczego Żydzi na niego głosowali. W okresie pandemii AAPS opublikowało materiał przekonujący o nieskuteczności masek w ograniczaniu transmisji COVID-19. Lee Merritt na początku omawianego wywiadu została przedstawiona jako była prezes AAPS." Szury o Was jest ten film :D

użytkownik usunięty
aSabi

Oj biedna covidianko zmanupulowana przez mainstream. Bredzisz tak jak Ci kłamcy z TV. Pewnie swoją wiedzę czerpiesz z "bezstronnych" fakehunterów i "wolnych" mediów jak TVN albo onet. W sumie to nawet Ci nie współczuję. To taka selekcja naturalna. Głupsi życiowo zostaną wyeliminowani albo będą służyć systemowi jak niewolnicy.

I tak. Wg oficjalnych danych covid jest mniej śmiertelny niż gdypa. Maski nie dają żadnej ochrony, co tez potwierdza brak nawet jednego porządnie zrobionego, randomizowanego badania naukowego. No i amantadyna, iwermektyna i hydroksychlorochina działają, tylko Ty jesteś za mało bystra aby zrozumieć dlaczego mainstreamowi i big farmie nie pasuje to.

Haha Obama Cię zahipnotyzował ?:D

użytkownik usunięty
aSabi

Obama to jeden z większych zbrodniarzy i bezwzględnych bandziorów w historii. Czy on kogoś hipnotyzował to nie wiem, ale na pewno bez problemu wiedział jak manipulować takimi lemingami jak Ty. ;)

hahaha przecież to są prawdy objawione "ałtorytetów" z rumbla na który się powołujesz to jak nie wiesz? :D Weź nie bądź już taki samolubny, powiedz kogo zahipnotyzował ?:) Kto w holiłudzie jest reptilianinem z trzecim okiem ? i kiedy wreszcie razem z innymi kolegami płaskoziemcami macie zamiar udać się na wyprawę na koniec świata, by raz na zawsze udowodnić, że jest płaska ?:D

użytkownik usunięty
aSabi

Twoja ignorancja i próba zrobienia płaskoziemców z ludzi mądrzejszych od ciebie i z większa wiedzą, świadczy o braku argumentów oraz inteligencji. Myśle, że pod kątem wiedzy o naszej planecie, układzie słonecznym i kosmosie, to możesz mi co najwyżej buty wiązać, więc się już nie ośmieszaj i idź pogadać z jakimiś znajomymi komuszkami, wtedy będziecie mieli podobne zdanie i poziom rozmowy. Żegnam, bo już i tak zszedłem do niskiego poziomu rozmawiając z tobą. Wystarczy na dziś.

O obraził się :D Nie, no powiedz tylko kogo zahipnotyzował i jak to jest z tym HIV powoduje AIDS czy nie ? Tutaj na tej platformie którą polecasz mówią, że hipnotyzował to ja już nie wiem, ale wiadomo mózg mam wyprany przez te naukowe bzdury i mogę nie wiedzieć. Jak on to robił ten Barak z TV? Adin, dwa, tri zasypiaju Rothschildowie, Rockefellerowie i głosujta na mnie i przepisujta na mnie swoje fortuny ?:D No weeeź nie kryguj się uchyl rąbka tajemnicy ;)

aSabi

:( przykro mi że odebrano Ci rozum :(

aSabi

a ten wątek na tym forum to o twoich wątpliwościach i urojeniach czy może jesteś zadaniowanym trollem?

ocenił(a) film na 10

Wiesz kolego, że są tu na forum ludzie z realnego świata, którzy z tym wirusem walczą na codzień, których szpitale i miejsca pracy sparaliżowała epidemia, dla których pomór covidowy to codzienność od miesięcy? I powiem Ci tyle, że jak ci geniusze co powłączali myślenie czy uniknęli szczepionki ze szczurzych mózgów itp itd jak duszą się z oczami na wierzchu to szybko zapominają o swoich mądrościach. I na pewno nie wielka to też pociecha dla ich dzieci i żon które wiszą na telefonach i straszą albo zaklinają żeby „ratować”. I jak się czyta takie posty jak twój to można tylko życzyć więcej kontaktu z realnym światem a mniej internetu. I wierz mi albo nie ale przez lata pracy widziałam może kilkanaście zgonów związanych z grypą, teraz stwierdzam zgon co dyżur. Pozdrowienia dla wszystkich szczęśliwców którym los nie wepchał w gardło czerwonej tabletki i dalej tkwią w matrixie

użytkownik usunięty
NumberSix

Tobie chyba mózg sparalizowala pandemia. Szpitale to sa sparalizowane nie przez ten wirus, tylko przez politykow i lekarzy, ktorzy wyzbyli sie wszelkich ludzkich odruchow i patrza obojetnie jak ludzie umieraja, bo najwazniejszy jest tescik i jego wynik, oraz idiotyczne srovidowe zarzadzenia, nakazy i zakazy. Przestan tu brednie opowiadac, bo trzeba byc naiwnym, zeby w niej wierzyc. Wystarczy posluchac realnych ludzi, lekarzy, pacjentow, ktorzy faktycznie mieli do czynienia z tym bandytyzmem i paranoja jaka odbywa sie obecnie w sluzbie zdrowia, to Ci powiedza kto i co ma sparalizowane. I nawet nie wspominaj o szczepionce, bo sie osmieszasz, bo juz nawet najmniej bystrzy zauwazyli, jak sie ma teoria do praktyki w tej kwestii. Gdyby zamiast masowych szczepien, lockdownow i reszty tej paranoi, zaczetoby faktycznie leczyc ludzi, to bysmy juz dawno zapomnieli o tej pseudopandemii. A co do czerwonej tabletki i matrixa, to chyba Ci sie cos pomylilo. To wlasnie covidianie i ludzie generalnie nieswiadomi co sie na tym swiecie dzieje, kto wywolal te pandemie i po co, zyja w Matrixie. Nawet nie rozumiesz tak prostego przeslania filmu i odniesienia do rzeczywistosci.

ocenił(a) film na 10

Przepuść przez ciasny horyzont że jestem realnym lekarzem w realnym szpitalu covidowym, który kiedyś taki nie był. To że nikogo takiego nie znasz, nie znaczy że tacy ludzie nie istnieją, naprawde wystarczy się troszkę rozejrzeć, nie trzeba daleko chodzić, skoro nie ma wirusa to na co ci ludzie umierają, powiedz? Zresztą nie mów, każdą brednię, którą wymyślisz słyszałam już setki razy. Tacy jak ty ani nie są tacy oświeceni ani tacy samodzielnie myślący jak wam się wydaje, powielacie tylko inne głupoty niż reszta

użytkownik usunięty
NumberSix

Nawet nie potrafisz czytac ze zrozumieniem. Gdzie ja napisalem, ze nie ma wirusa??

NumberSix

On czerpie wiedzę z rumbli, platformy: szurów, płaskoziemców, antyszczepionkowców i foliarzy. Nawet gdy on sam albo ktoś z jego rodziny zacznie się dusić pod respiratorem, nadal będzie twierdził, że wirusa nie ma. Tak jak morawiecki gdy potrzebował głosów emerytów. Wbrew naukowym dowodom, wbrew temu, ze codziennie w Polsce rozbija się 7-8 tupolewów, wbrew logice. Zrobi wszystko żeby nie patrzeć w górę. Ludzkość cofa się w rozwoju, znowu po 2600 latach trzeba udowadniać, że ziemia jest okrągła.

NumberSix

Haha brakowało tylko bohaterki z tej pożal się Boże służby zdrowia. Te śmiertelne przypadki co dyżur to wina wirusa czy zaniedbania zdrowia pacjenta? Tylko szczerze bo te ckliwe bajery o matkach chowających dzieci czy tym mężów- zony już od ponad roku można włożyć między bajki.

ocenił(a) film na 10
BruceParker

Ostra niewydolność oddechowa skutkująca spadkami saturacji do 50-60proc to wina wirusa czy „zaniedbania zdrowia pacjenta”?? Udusisz się z samego faktu braku kontaktu z lekarzem? Odpowiedz sobie sam na swoje pytanie jak ci twoje zdolności poznawcze pozwalają. Wy ludzie albo macie po 12 lat albo nie znacie nikogo poza internetem skoro hospitalizacje i zgony covidowe to dla was takie bajki

NumberSix

Masz na mysli te ostrą niewydolności płuc u osób 60+ czy może wirus celebryta dopisywany do chorób współistniejących powoduje podłączanie ludzi pod respirator czego dr. Kuna odradzał. Bawi mnie ta ciągła próba zrobienia z tego wirusa zagrożenia na miarę kolejnej hiszpanki. Śmiertelność na poziomie 0.07% w skali świata a wszyscy zesrani jakby faktycznie trupy leżały stosami na ulicach. Na przyszłość bardzo cię proszę żeby wasza grupa zawodowa podobnie jak massmedia czy politycy przestali zastraszać społeczeństwo a wzięli się rzetelnie do pracy bo jak mam mieć badania prywatnie oczywiście za dopłatą to już teleporada (to jest w ogóle tak żałosne, ze szkoda szczepić języka) jest zbędna a pani doktor już się nie lęka. Zgadza się nie znam nikogo (!) kto przez te 2 lata zmarł na covid. Niesamowita ta pandemia. Oczywiście wystarczy zerknąć na to jak się zachowują te kukły w rządzie, żeby mieć obraz z jakim to mamy zagrożeniem do czynienia.

ocenił(a) film na 10
BruceParker

Skąd pomysł że u ludzi 60+? Najmłodszego podpinałam 27latka, starsi z powodu tych „chorób współistniejących” w ogóle najczęściej się na respirator nie kwalifikują. Odwołujesz się do wiedzy medycznej której nie masz i do procedur o których nie masz pojęcia. No dobrze, że dr Kuna odradza respirator, przekaże ten news pacjentom, w ogóle można się dusić w domu, po co komu szpital. Śmiertelność na covid mamy największą na świecie po meksyku, ale masz racje, trupy na ulicach nie leżą, jeszcze zakłady pogrzebowe przerabiają, cieszę się że niektórym ten fakt wystarcza żeby zapewnić spokój umysłu. Skoro twój kontakt z opieką zdrowotną kończy się na poziomie teleporad to skąd masz wiedzieć co sie dzieje w szpitalach

NumberSix

A stąd, ze statystyki wskazują jaka grupa dotknięta jest covidem. Ogolnie ta pożal się Boże służba zdrowia nie leczyłaby nikogo dopóki nie dostanie odpowiedniej kwoty do rąsi więc w końcu twoje gadania o tym, ze komu po co szpital pokrywa się z rzeczywistością. Śmiertelność mamy taka bo zamiast leczyć ludzi na przestrzeni ostatnich dwóch lat to woleliście się bawić w kosmonautów i zamiast ratować ludzkie, życie uskuteczniać papierologię tak jak wyżej napisał mmw545. Mój kontakt mógł się skończyć jak w jednym z polskich miast gdzie się stukało patykiem w parapet w celu "wizyty". Jesteście śmieszni a momentami wręcz żenujący. Jedna z tych durnych posłanek z pissu miała rację. Lepiej, żebyście wyjechali za granice bo pożytek jest znikomy.

ocenił(a) film na 10
BruceParker

Ruszasz temat Covida, niewydolności oddechowej, respiratorów, nie odrużniasz jednego od drugiego więc wywlekasz Kunę i teleporady. Ani jednego sensownego, merytorycznego zdania. Jeszcze wymyślanie statystyk ale też tak żeby nic konkretnego nie powiedzieć. Nie masz pojęcia o czym piszesz, ale coś tam musisz napluć. śmieszne i żenujące” to są twoje odpowiedzi a nie „służba zdrowia”. Tyle hajsu idzie, big farma dopłaca, przychodź, pokaż jak to się robi, merytoryką już błysnąłeś

NumberSix

Nie rozśmieszaj mnie. Ruszam tematy o których ty i tobie podobni tworzą projekcje w celu zastraszenia ludzi. "Udział procentowy grup wiekowych w ogólnej liczbie zgonów z powodu COVID-19. Średnia wieku osoby zmarłej wynosi 72,9 w Polsce z powodu Covid-19. Mediana wynosi 75. Najmłodsza zmarła osoba miała 32 lata, najstarsza 98 lat." Resztę pominę bo jak na osobę pracująca w służbie zdrowia inteligencją nie grzeszysz. Mysle, ze już dostatecznie cię wyjaśniłem, dalsza rozmowę z toba uważam za zbędną.

ocenił(a) film na 10
BruceParker

Zdecydowanie dostatecznie mnie wyjaśniłeś. Na przyszłość jak podajemy statystykę należy podać również źródło a nie tylko wstawić cudzysłów

NumberSix

To jest cytat z MZ… ty serio wciskasz kit, ze jesteś kimkolwiek ze służby zdrowia.

ocenił(a) film na 10
BruceParker

Poza tym twór zwany służbą zdrowia został zlikwidowany wraz z upadkiem PRL

Alexandraaa

Satyra społeczeństwa, mediów i klasy politycznej, ale tylko dla wybranych, którzy przebrną przez 2,5 godzinny seans. Film jest za długi i nie trafi do szerokiego odbiorcy przez co jego potencjał jako głos w dyskusji na temat kondycji współczesnego świata został zmarnowany. Ponadto twórcy pomijają największą cywilizacyjną klęskę naszych czasów, a mianowicie wstrzymanie rozwoju lotów kosmicznych. Zamiast bazy na Księżycu i Marsie mamy Facebooka, Amazona i Google. Zidiociałe społeczeństwo uwierzy, że mamy statek Arkę, który dotrze do drugiej Ziemi i że naprawdę mamy możliwość zmiany trajektorii meteorów czy komet, problem w tym, że nie mamy.

użytkownik usunięty
Ezo_Okami

Myślę, że obecnie jest jeszcze zbyt wcześniej, aby posiadanie bazy na Marsie lub Księżycu, uratowało cywilizację. Szczególnie, że Mars już nie wróci do dawnych czasów, gdzie życie na nim istaniało, wiec budowanie tam bazy, w sumie nie ma sensu, bo nawet jak ona tam się znajdzie, to będzie miała raczej nikłe szanse na podtrzymanie cywilizacji, a tym bardziej na jej na tyle duży rozówój, aby znaleźć lepsze miejsce gdzieś w naszej galaktyce. W mojej opinii, jest większa szansa, że zbudujemy technologię mogącą zmieniać trajektorię niebezpiecznych dla nas obiektów kosmicznych, niż że przetrwamy dzięki bazie na Marsie lub Księżycu. Aczkolwiek na pewno baza na Księżycu jako miejsce do startu duzych i ciężkich rakiet jest dobrym pomysłem.

ocenił(a) film na 7

Nie myśl, idź oglądać tvpinfo na przemian z republiką i trwam, niedługo i Rymanowski tam trafi więc będziesz czuł się dobrze, ludzie czytając twoje wypociny marnują cenne sekundy swojego życia

użytkownik usunięty
BEN_4

Ślepy strzał lemingu.

BEN_4

Benio_4 leć po 4 dawkę, bo trzy poprzednie juz nie działają :D ah i wyrób sobie nowa wersje certyfikowanego bydła :) bo poprzednia nie zapewnia juz wolności obywatelskich.

ocenił(a) film na 7
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones