PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686639}
6,8 79 333
oceny
6,8 10 1 79333
4,8 4
oceny krytyków
Klucz do wieczności
powrót do forum filmu Klucz do wieczności

Plakat

ocenił(a) film na 7

Nie wiem kto projektował plakat do filmu, ale ten ktoś spaprał sprawę. Kompletnie nie oddaje on klimatu filmu, jego konwencji. Po nim mógłbym się spodziewać, że produkcja będzie o zwykłym milionerze, który używa życia i tyle.

ocenił(a) film na 6
GupioMondry

Zgadzam się z tobą spodziewałem się, że w filmie bedzie właśnie wiecej zabawy, szybkich samochodów, kobiet a tu prawie od początku poważne kino. Mimo wszystko nie żałuje, że sie wybrałem, film daje do myślenia. Jednak przyznaję, że wolałbym coś na bardzo podobny wzór, tylko tak jak napisałeś o kolesiu, który używa życia i swojego nowego ciała ( zdecydowanie bardziej czarny chcarakter, ale nie do końca), co wcale by nie przeszkadzało aby w drugiej połowie filmu zaczął zastanawiac się czy to wszystko ma sens i nad zmianą swojego postepowania i podjecia szlachetnej decyzji. :)

ocenił(a) film na 7
GupioMondry

no i o to chodzi! przez pierwsza czesc filmu wlasnie myslalem, ze to bedzie tego typu film rozrywkowy. a tu szok! - konwencja zmienia sie w film psychologiczny a nastepnie thriller z elementami akcji. bylem przyjemnie zaskoczony :)

ocenił(a) film na 9
GupioMondry

Plakat jest ok ale w odniesieniu do tytułu Self/less ;)

ocenił(a) film na 7
GupioMondry

Mnie również zmylił totalnie. Spodziewałem się całkowicie innego kina, a tu taka niespodzianka :) Jednak co do filmu to nie ma źle.
http://maritrafilms.blogspot.com/2015/09/klucz-do-wiecznosci-selfless.html

ocenił(a) film na 9
GupioMondry

plakat jest jak najbardziej OK !

ocenił(a) film na 7
GupioMondry

Jak zobaczyłem plakat na ulicy to pomyślałem sobie, że dystrybutor postanowił z filmu zrobić reklamówkę Lamborghini. Albo w ogóle zrezygnował z grafików i postanowił plakat wykonać samodzielnie - odpowiednio przyciąć losowe zdjęcie z filmu i okrasić tytułem i nazwiskami aktorów pokładając wiarę w kinomanów dla których ważne są nazwiska, a obecność fabuły im zanadto nie przeszkadza.

ocenił(a) film na 10
GupioMondry

nie zgodzę się z Tobą, plakat jest ok, film bomba

GupioMondry

Moim zdaniem plakat sugeruje, że to film o wyścigach, szybkich samochodach czy o jakimś pościgu. A tu całkiem co innego.

ocenił(a) film na 6
AlexabezKeksa

Też tak pomyślałam...

ocenił(a) film na 7
GupioMondry

też się zgadzam w stu procentach.spodziewałem się lekkiego filmu...ale zaskoczyłem się na plus.

GupioMondry

Są trzy plakaty wstawione, ale ten główny rzeczywiście jest najgorszy, drugi lepszy, trzeci średni.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones