PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=686639}
6,8 79 351
ocen
6,8 10 1 79351
4,8 4
oceny krytyków
Klucz do wieczności
powrót do forum filmu Klucz do wieczności

A Jednak Ciekawy

ocenił(a) film na 8

Szedłem wczoraj na film raczej z nastawieniem, że będzie marny. Jak się okazało nie miałem racji. Film był bardzo ciekawy. Dużo przy nim rozmyślałem. Tylko na akcję trzeba trochę poczekać, ponieważ pierwsza połowa filmu to jest dramat. Dopiero od Połowy zaczynają się bijatyki, których i tak nie ma za dużo, jednak mi wystarczyły bo były bardzo efektowne ;D. Na film Poszedłem Tylko ze względu na Reynoldsa i Kingsleya i nie zawiodłem się Obaj grali świetnie :) Polecam :)

ocenił(a) film na 9
Viggosen

Ja się spodziewałem filmu ciekawego ale nie aż tak. Może pachnie banałem, sceny miłosne są (bo głębszym w nie wniknięciu) nazbyt tkliwe, niepotrzebna jest taka ilość bijatyk i strzelanek lecz mimo tego film znakomicie się broni. Bo to wszystko jest tłem dla głównego problemu; dla pytania o granice które można/nie można przekroczyć. Wprawdzie wiadomo jaką opcję popierają twórcy filmu ale argumenty drugiej strony też mają sens (szkoda trochę że osłabia je postępowanie ich autorów). Znakomite są sceny przed i po przeniesieniu świadomości.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones