PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611614}
7,9 274
oceny
7,9 10 1 274
Silent Hunter III
powrót do forum gry Silent Hunter III

SH3

ocenił(a) grę na 10

Moim skromnym zdaniem SH3 jest najlepsza z wszystkich części jakie do tej pory wyszły no oczywiscie + mod GWX3 Gold a waszym zdaniem ?

ocenił(a) grę na 9
Baal

Trochę modyfikacji i dzięki grafice piątka jest lepsza :)

ocenił(a) grę na 8
Baal

Ja grałem jedynie w SH II a teraz w III i mi się bardzo podoba.
Jak mogłem nie wpaść na to, że do SH tez ktoś robi pewnie jakieś zakapczaste mody.
Dzięki za GWX3 !
Moim zdaniem trójka miażdży klimatem i inetuaicyjną obsługą, jednocześnie zachowując wysoki poziom realizmu.

ocenił(a) grę na 10
Oszych

tylko minus w tym że pod win 7-64 ni działa i pewnie tyż nie zadziała pod 32

ocenił(a) grę na 8
Baal

Na siódemce 32bit działa bez problemu, wiem bo jestem w trakcie grania :) Wersja 1.4.

Baal

Pod 64-bitową siódemką też chodzi. Z Grey Wolves trzecia część SH wymiata. Muszę się jednak piątce przyjrzeć, byle nie gołej bo to zwykła strzelanka.

ocenił(a) grę na 9
Baal

Trójeczka jest najlepsza tylko trzeba zainstalować wszystkie nieoficjalne dodatki i mody.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

no kolego nie wszystkie bo niektóre gryzą się z sobą

ocenił(a) grę na 9
Baal

Mam na myśli te które dodają ruch w portach, zwiększają ilość i rodzaje jednostek.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

czyli The Grey Wolves [GWX gold]

ocenił(a) grę na 9
Baal

Tak właśnie to :)

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

hehe to masz rację
a co sądzisz o SH5 ?

ocenił(a) grę na 9
Baal

Kompletna padaka ale gdy wyjdą do niego mody podobne do The Grey Wolves to gra może stać się rewelacją.
Póki co SH5 należy omijać szerokim łukiem.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Brawo masz unie dużego PLUSA :)
Totalna porażka wogóle SH5 nie przypomina mi sumulatora bardziej fpp grafika jest prawie identyczna jak nie identyczna co SH4
Może wyjdą mody ale i tak moim zdanie niebędzie lepsz od SH3
ps. a i tak mi gul skacze bo pograć nie mogę sobie w SH3 jak pisałem pod win7 nie idzie :(

ocenił(a) grę na 9
Baal

SH4 jest dobry polecam ale do SH3 i tak się nie umywa.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

no na pewno jest lepszy od 5 hehe

ocenił(a) grę na 8
Baal

Co racja to racja :),3 rządzi,choć brakuje paru rzeczy które by mnie uszczęśliwiły na 100%.Choć ogólnie jest bardzo dobrze.
Najgorszą rzeczą w 3 jest mała różnorodność jednostek,a nie wszystkie mody się lubią z sh3 z kolekcji klasyki (zwłaszcza gwx).

ocenił(a) grę na 10
klaczek20

mi tam na GWX bez problemu śmigało ale od kiedy mam win 7 to jest po ptokach :(

ocenił(a) grę na 9
Baal

Bo Win 7 to jedno wielkie łajno.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

dokładnie win7 to poprawiona Vista nic więcej

ocenił(a) grę na 9
Baal

Dopóty dopóki będzie wsparcie techniczne dla XP to ten system będzie najlepszy. Na nim wszystko chodzi począwszy od gierek z lat 90-tych a skończywszy na nowościach, czego nie można powiedzieć o Viscie i win7.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

to jeszcze jest wsparcie techniczne ? sądziłem że już nie posiada win XP
ps. działał tam super program do filmów SubEdit jak mniemam się zwał
Jedyny minus że XP nie udźwignie mojego ramu mam 8 gb a XP zaledwie 3 max

ocenił(a) grę na 9
Baal

Xp jest cały czas najpopularniejszym systemem operacyjnym w Polsce i na świecie i dopóty dopóki tak jest to będzie dla niego wsparcie.
A co najważniejsze że ta jego popularność rośnie z miesiąca na miesiąc.

http://ranking.pl/pl/rankings/operating-systems.html

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

tylko że z tego co mi wiadomo ma wyjść win 8 i porawdopodobnie zakończy to erę systemu XP a ludzie będą zmuszeni operować na win 7 lub 8 bo nie będzie wsparcia dla XP a i np. Windows XP nie obsługuje DirectX 11 a nowe gry będą tego wymagały

ocenił(a) grę na 9
Baal

Tylko czy na tym win8 będzie można grać w stare gry ? takie jak np. SH3.

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

Bardzo bym chciał ale nie wieżę w cuda i wątpię że pójdą stare dobre gry na nowych systemach operacyjnych jak na win 7 nie idzie SH 3 lub EU Mroczne Wieki oraz sprawia problemy i czasem idzie a częściej nie Star Wars: Knights of the Old Republic i Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

ocenił(a) grę na 9
Baal

Mistrzu mam pytanko do ciebie ? Właśnie zacząłem grać ponownie w SH3 z GWX3 Gold.
Mam monitor HD i wszystkie twarze w grze są rozciągnięte. Gra korzysta z systemowych ustawień rozdzielczości. Czy może jest jakiś patch umożliwiający na ustawienie bezpośrednio w grze rozdzielczości by twarze nie były rozciągnięte ?

ocenił(a) grę na 10
tomucho77

tylko nie mistrzu :) hymm nie wiem i nie sądzę by jako taki był a to dlatego że nawet kiedy powstawał SH3 lub GWX to nie było owych monitorów (HD) a jak były to na 100% nie były tak dostępne jak obecnie
poszukaj na necie może coś znajdziesz np. GOOGLE :)

ocenił(a) grę na 9
Baal

Jest znalazłem ... http://ja.gram.pl/blog_wpis.asp?id=4756&n=15 ... czytaj na dole.

I sorka za mistrza jeśli cię uraziłem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones