PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611064}
7,1 608
ocen
7,1 10 1 608
Post Mortem
powrót do forum gry Post Mortem

Świetna gra!

ocenił(a) grę na 10

Piękna muzyka, świetny klimat, ciekawa fabuła! Czasami bardzo mroczna i straszna. Polecam tą
grę wszystkim fanom gier przygodowych.

ocenił(a) grę na 10
Deadlyblonde

Prawdopodobnie najlepsza fabuła w historii gier komputerowych.

A straszna to mało powiedziane...
http://www.youtube.com/watch?v=Zuz6DdwPxVk

_Garret_Reza_

To samo słyszałem o Still Life a tak naprawdę tylko miejsce piątego morderstwa budziło lęk. W "Post Mortem" jeszcze nie grałem (nadrobię zaległości) i mam nadzieję że jest straszniejsze od SL.

ocenił(a) grę na 7
Deadlyblonde

Tylko jakby nie była z perspektywy 1 osoby to było by dobrze.Nie bardzo lubie ten tryb (z wyjątkiem Mysta i strzelanek).A gra dobra, choć grałem w lepsze.Jest troche strasznie ale bez przesady.Najstraszniejsze są te wizje.Bardziej podoba mi sie Still life chociaż jestem dopiero w 4 rozdziale.Lepsze sterowanie, lepsze modele postaci, lepsza fabuła, a ten pościg w 3 rozdziale, aż ciarki przechodzą.

dominik9051

Ludzie, jeślipodoba wam się PM i SL to MUSICIE zagrać w Syberia i Syberia 2!!! THE BEEEEEEST! ;P

dominik9051

Ludzie, jeślipodoba wam się PM i SL to MUSICIE zagrać w Syberia i Syberia 2!!! THE BEEEEEEST! ;P

ocenił(a) grę na 7
777wojo777

Co ty nie powiesz...* Duh

mike_ainsel

O co Ci cho?? :P

ocenił(a) grę na 7
777wojo777

"Oczywista oczywistość"... i tyle :-)

mike_ainsel

Aaaa, nie no jasne, że tak :P Tylko trochę to zabrzmiało jakbyś chciał na mnie najechać :P

użytkownik usunięty
Deadlyblonde

Klimatycznie i fabularnie wysoki poziom, a muzyka to wszystko potęguje. Niestety chory wręcz poziom zagadek potrafi skutecznie zniechęcić do dalszej gry np. ta z wytrychami lub alchemią, głowiłam się nad tym bardzo długo. Irytujące zagadki to jedyny minus jak dla mnie, ale dość spory, bo zamiast czerpać przyjemność z gry, potrafiłam utknąć na długo w kilku miejscach. Miałam rzucić już to wszystko w cholerę, ale jednak dotrwałam do końca. Fajne zakończenie w Bistro Alambic :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones