PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10006079}

Jestem Georgina

Soy Georgina
4,3 1 960
ocen
4,3 10 1 1960
Jestem Georgina
powrót do forum programu Jestem Georgina

Nie wiem za bardzo co miał na celu ten serial.Georgina sama nie wiele osiągnęła poza tym, że jest partnerką Cristiano więc z odcinka na odcinek oglądamy to samo jak robi zakupy w luksusowych sklepach, pływa luksusowymi jachtami itp. Dziwie się, że ktoś uznał że Rodriguez jest na tyle ciekawą osoba aby stworzyć o niej cały dokument.Poza tym to wszystko wyszło tak sztucznie, że nie dało się tego oglądać.Jedynie co mnie pozytywnie zaskoczyło w tym serialu to Junior który wydaje się być bardzo ułożonym chłopcem.Sama Georgina mam wrażenie, że potrzebuje tych dzieci tylko do ciągłego popisywania się że jest matką bo zbyt wiele się nimi nie zajmuje+ ta jej grupka przyjaciół których traktuje jak swoją służbę i od razu widać że uważa siebie za lepsza od nich.Ogólnie szkoda czasu na oglądanie bo nic ciekawego się nie dowiecie z tego dokumentu tylko zobaczycie pustą lalę chwalącą się osiągnięciami swojego faceta.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones