PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10005539}

Zagłada domu Usherów

The Fall of the House of Usher
7,0 13 042
oceny
7,0 10 1 13042
6,7 7
ocen krytyków
Zagłada domu Usherów
powrót do forum serialu Zagłada domu Usherów

Jak wyżej, Filmweb zawsze w formie :D

Co do samego serialu, ktoś już to napisał, ale pozwolę sobie na to samo, nie rezygnujcie po jednym odcinku lub po przeczytaniu niepochlebnych opinii, które z samą fabułą nie mają wiele wspólnego. Pierwszy odcinek faktycznie nie jest zachęcający, ale później jest tylko lepiej. Może nie jest to najlepszy serial Flanagana, ale zdecydowanie trzyma poziom. Nie jest to także adaptacja książki, tylko luźno zaczerpnięty pomysł, czyli to, co Flanagan robi. "Nawiedzony dom na wzgórzu" ma niewiele wspólnego z książką Shirley Jackson, tak jak i "Nawiedzony dwór w Bly" ma niewiele wspólnego z książką Henry'ego Jamesa. W końcu "Zagłada domu Usherów" ma niewiele wspólnego z książką Edgara Poe. Flanagan bierze bardzo ogólny zarys fabuły, parę postaci i robi z tego współczesną historię. Niemniej jednak uważam, że warto obejrzeć.

ocenił(a) serial na 6
Fellor

ba.

ocenił(a) serial na 7
Pawel_Mi_filmweb

Patologią jest wystawianie najniższych ocen filmom i serialom na podstawie własnych przekonań politycznych. Może za komuny takie podejście by przeszło, ale jak widać w dzisiejszych czasach niska jakość merytoryki to wizytówka takich jak Ty.

ocenił(a) serial na 1
Virsitaris

Brzydzą mnie geje, więc przestaję oglądać film/serial po pierwszej scenie homo, więc dla mnie to filmy 1/10, poniżej oglądalności.

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

około 10 procnet jest LGBT to po pierwsze, po drugie przestajemy już przepraszać żę żyjemy, wiec jak ci się nie podoba idź do matki niech cię spowrotem wsadzi do waginy jak ci się świat nie podoba.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

Widzę, że lewica ma problemy z liczeniem. Czworo z sześcioro to 10%? Ty w ogóle myślisz? 10% z sześciorga to 0,6 człowieka... Wśród sześciorga dzieci starego, mamy geja, lesbę i dwoje biseksów. Ale dla mnie to ok - w końcu ta rodzina to straszna patola, więc to nagromadzenie LGBTów pasuje jak ulał.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

10%? Nie lalunia, jest was w zależności od kraju od 2 do 6%.

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

no to wystarczająco dużo kochana.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

Zgadzam się, jest was wystarczająco dużo, żeby robić inne filmy dla ludzi normalnych a inne dla was, żeby ludzie normalni nie musieli oglądać obrzydliwości typu obślinianie się dwóch facetów.

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

Jesteśmy normalni, ale to ty jesteś nienormalny. Lizanie się dwóch facetów niczym sie nie różni od lizania faceta i babki.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

Normę stanowi ogół, a nie margines. Wy jesteście marginesem.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

Zabełkotał bezsilnie ffulla. Boli rzeczywistość, co?

ocenił(a) serial na 7
duke10

Naprawdę fabularnie i logicznie dziwi Cię, że wśród członków obrzydliwie bogatej rodziny są takie osoby? Tak szczerze to biorąc pod uwagę wynik tej całej historii powinien zadowalać takich sceptyków, no ale to by trzeba było wtedy poświęcić więcej czasu na oglądanie niż pisanie bezwartościowych komentarzy xD

ocenił(a) serial na 7
duke10

oni widzów takich jak ty mają w d y p i e czyli tam gdzie nie-heterycy sobie wsadzają różne rzeczy bo nie mają wielkiego wyboru

Necto

patrząc gdzie są wciskani to może powinni xD

ocenił(a) serial na 7
Necto

Dawno temu też mi to przeszkadzało(LGBT) ale teraz już nie. Jeśli odoba po 8 godzinach seansu zauważa tylko gejów to ma jakiś poważny problem, geje i lesbijki istnieją wiem że na jakiś zadupiach boją się wyjść z domu albo są wyśmiewani za ich plecami ale istnieją i nie zarażają gejostwem jak co poniektórzy sądzą. Serial mi się bardzo podoba ale trochę rozciągnięty i dialogi się dłużą, trudno mi obejrzeć więcej niż jeden odcinek na raz.

ocenił(a) serial na 1
mosku

A ja mam odwrotnie. Dawno temu LGBT mi nie przeszkadzali, a teraz mi przeszkadzają. To samo z murzynami. A wiesz czemu? Bo mam dość wciskania mi na chama lewackiego ideolo. Kiedyś był to był, ot taką wizję miał reżyser, a dziś wiemy, że reżysera wizja jest nieistotna, że jest obowiązek wciskania nam lewackiego ideolo. Owszem, metody nieco inne niż za Stalina, ale dalej jest to przymus.

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

No bo kiedyś po prostu sie nie ujawnialismy. teraz sie ujawniamy i jest nas duzo, musisz popracować nad sobą, po co marnować czas na jakies przeszkadzajki.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

Jest was skromnie, 2-6%. A w serialach mede in USA 20-60%. To się nie dziw, że ludzie już tym rzygają. Nikt nie lubi, jak mu na chama pchają ideologię.

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

ludzie niech najpierw dadzą nam nasze prawa. Już nie prosimy! Już żądamy.

ocenił(a) serial na 1
Ffulla5667

A jakich praw nie masz oszołomie?

ocenił(a) serial na 6
Pawel_Mi_filmweb

1Tak nie będziemy śmieciu rozmawiać!

Necto

Nie, powinni w przedszkolach i złobkach prowadzić zajecia z masturbacji i nie tylko

ocenił(a) serial na 6
ataman2016

ty powinieneś prowadzić zajęcia, bo sam walisz konia aż sąsiadkę zalewa incelu. 

ocenił(a) serial na 7
Necto

Moim zdaniem za duzo bylo "gejowych" watkow chyba tylko roderic i jeden synek byli hetero rozumiem "reprezentacje" no ale to pare procent ludzi na swiecie a nie 80%

Necto

Autor wątku czyli fanatyk tęczowego obciągania się odezwał

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones