PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=810755}

Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker

Self Made: Inspired by the Life of Madam C.J. Walker
6,9 6 245
ocen
6,9 10 1 6245
6,3 3
oceny krytyków
Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker
powrót do forum serialu Własnymi rękoma: Historia Madam C.J. Walker

Muzyka

ocenił(a) serial na 6

Jak można była zepsuć taki potencjał taką muzyką. Taka opowieść aż się prosi o blues, rodzący się na początku 1900 roku jazz a zamiast tego wyrzucono popowe ( słabe) kawałki...

ocenił(a) serial na 5
sirius_sky

Zgadzam się. Muzyka jest dobrana bardzo nieadekwatnie, co obniża ogólne wrażenie...

sirius_sky

To fakt, wszystko było by fajnie, bez tych kiepskich wstawek muzycznych rodem z MTV Kids. Strasznie psuło mi odbiór tej historii.

ocenił(a) serial na 4
sirius_sky

Mnie też to razi. I te wstawki z ringu bokserskiego.

ocenił(a) serial na 9
sirius_sky

Choć zazwyczaj wolę dobraną muzykę do epoki tutaj muszę się nie zgodzić. Wg. mnie muzyka była ciekawie dobrana i wnosiła do serialu powiew nowości. Mnie się podobało! (choć to nawet nie jest mój gatunek muzyczny)

ocenił(a) serial na 9
Wiosenka

dokładnie. bardzo fajne zderzenie starego z nowym. główna bohaterka patrzyła w przyszłość, nowoczesna muzyka to podkreśla.

ocenił(a) serial na 8
sirius_sky

mi się serial podobał, ale te wstawki z ringu i muza to były słabe. Można było trochę dramatyzmu zbudować właśnie przez muzykę

ocenił(a) serial na 7
sirius_sky

Jaki pop i MTV kids jak tam sporo rapu było, ludzie ogarnijcie się. Zwłaszcza była masa dobrych kawałków jak choćby Little Simz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones