PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=801283}

Ty

You
7,0 76 141
ocen
7,0 10 1 76141
6,4 10
ocen krytyków
Ty
powrót do forum serialu Ty

Rzadko zdarza się, aby kolejny sezon był lepszy od poprzedniego, tak stało się własnie tutaj.
Jedno co mnie zastanawia, to to, że Love tak bardzo wściekła się na kłamstwa Joego, że postanowiła z nim zerwać, a sama okazała się niezłą psychopatką. W tym wątku akurat nie widzę zbytnio sensu, możliwe że to było celowe odwrócenie widza. Pod koniec sezonu zaczęło mi się robić żal Joego, ze względu na to, że jego popapranie jest spowodowane całym swoim dzieciństwem, brak mu miłości o którą tak walczy, stara się być lepszym i zasłużyć na swoją wybrankę, ale robiąc złe rzeczy, których może nie do końca jest świadomy. Jednakże niesamowicie żal mi było jego sąsiadki, nie wiem zbytnio jaki cel miało uśmiercenie jej i osierocenie totalnie jej siostry, po czym wysłanie młodej do byle jakiego kraju, samej, ledwo 16stolaki bez możliwości podejmowania czynności prawnych....
Ostatnia minuta 10 odcinka mnie... zawiodła. Myślałam już, że skoro Joe znalazł swoją miłość, równie psychopatyczną, to będzie szczęśliwy, wychowają dziecko, znormalnieją... ale nie, w oko wpadła mu sąsiadka, a sądząc po starych dłoniach wydaje mi się, że może być to jego matka... zatem z niecierpliwością czekam na kolejny sezon.

ocenił(a) serial na 9
ewelina_m

Tez odniosłam wrażenie, ze inspiracja był Dexter. Mimo iż kocham Dexter’a całym serduszkiem to nie tego oczekiwałam od You i moim zdaniem trochę za dużo tych morderstw było, nie pasowały zbytnio.

ocenił(a) serial na 10
nancy_fck

Dokładnie, zdecydowanie za dużo morderstw. Na początku zapowiadało się super, ot taki miłosny stalking, a później poszło w złą stronę. Nie chciałam drugiego Dextera, tylko więcej stalkingu, jak z początku pierwszego sezonu, to był dobry klimat.

ocenił(a) serial na 7
FanatyczkaFilmowISeriali

Najgłupsze zakończenie, dlatego 3 sezonu nie obejrzę :(

ocenił(a) serial na 9
FanatyczkaFilmowISeriali

Zgadzam się, sezon 2 był ciekawszy, o wiele bardziej spodobał mi się wątek z Love niż z Beck (chociaż Beck wydawała mi się bardziej atrakcyjna). Ciekawią mnie losy bohaterów w 3 sezonie. Widać było że Joe nie kocha już Love i czuję że ona ostro namiesza!

FanatyczkaFilmowISeriali

Widać, że nie masz pojecia, na temat zaburzeń osobowości.

ocenił(a) serial na 7
FanatyczkaFilmowISeriali

Ktoś przypomni jak skończyli wątek Forty'ego?

ocenił(a) serial na 6
Hardkorze_

Został zastrzelony przez policjanta. Forty chciał zabić Joe, dlatego jego rodzina ponownie wszystko uciszyła. I to w sumie tyle, jeśli dobrze pamiętam :)

FanatyczkaFilmowISeriali

Czy ja wiem, scenariuszowo mnie podobała się bardziej 1 część ale Love była dużo bardziej do lubienia niż ta irytująca Beck.

ocenił(a) serial na 5
FanatyczkaFilmowISeriali

Mi się bardzo podobało, joe wybiera na swój obiekt obsessji osoby podobne do jego matki, każda inna laska z którą był w międzyczasie go nie pochwyciła bo nie była taka. Szuka prawdziwej miłości, której nigdy nie zaznaał od matki i szuka jej w sposób patologiczny. Następny sezon będzie o tyle ciekawy, że love również okazała się psychopatką w związku z czym jak zauważy, że joe leci do kolejnej to będzie chciała go uratować co spowoduje chęć zamordowania sąsiadki koniec końców będzie on zmuszony pozbyć się love i myślę, że tak zakończy się 3 sezon

ocenił(a) serial na 9
1253_1642

Drugi sezon najlepszy za sprawą Love!! Pierwszy mnie zainteresował ale nie Beck... chociaż pod koniec... Za to drugi sezon to było coś!! Wspaniała Love i 3 sezon również należał do niej! A teraz mamy czwarty i ... szkoda że nie pojawi się jak ten feniks z popiołu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones