The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 111
ocen
6,8 10 1 11111
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Stwierdzisz, że ten odcinek ci się nie spodobał - Homofob!!!! jak można tak mówić!!!!
Ale mi nie chodzi gejów - ten wątek był po prostu za długi i nudny - Nie prawda!!! Wszystkim się podoba tylko tobie nie - jesteś obrzydliwym homofobem !!!!

ocenił(a) serial na 7
Wolander

Rozumiem, że nie mając argumentów przestaniesz bełkotać o braku hordy homofobów, którzy sztucznie zaniżają noty 3 odcinka ze względu na obecność gejów?

Że nie ma twoich wypowiedzi poza twoimi wątkami powinieneś przestać kłamać. Zresztą również swoje tematy upaćkałeś pretensją na obecność homo. Naprawdę dosyć już tego mitomaństwa "poprawności politycznej", gorzkich żali tym, że ludzie istnieją i ktoś chce ich pokazywać.

użytkownik usunięty
mike__25

Wez juz sie schowaj do nory z tymi swoimi wywodami i obrona tego gniota którego pokazali w 3 odc. Zaklinaj rzeczywistosc dalej i chłoń te wypociny i zachwyty nad tym co nam zaserwowalo HBO.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wolander

tak pozdrawiamy kanał Bez Schematu i jego twórce

ocenił(a) serial na 4
Wolander

Zgadzam się. Flaki z olejem. Tam się zupełnie nic nie działo!

ocenił(a) serial na 8
Wolander

masz oczywiście prawo do swojego zdania, ale ja akurat uważam, że dość pobieżnie przedstawiono ten wątek i bez problemu zobaczyłbym jeszcze z 20 min. więcej.

I mówię to jako wielki fan gry.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
Wolander

Zaglądam na Filmweb dla toczenia beki z takich postów jak twój. Nie ma nic śmieszniejszego niż narcyzikowe atencjuszostwo i pozowanie na ofiarę, bo ktoś cię nazwie dzbanem za robienie dzbanowych rzeczy. Obyś nigdy nie przestał dzielić się ze światem tym jak cię brutalnie traktuje, bo ludzie tacy jak wy dostarczają najlepszej guilty pleasure w internecie.

Odcinek był tak nudny, że zrobiłeś pod nim dwa posty, które teraz mają po kilkaset komentarzy. Ma wiele ocen 1 i 10 - to też pewnie oznaką nudy i tego że się nic nie działo. Tak małe wrażenie zrobił na tobie, że sam zostawiłeś komentarzy z kilkadziesiąt.

Wolander

Jestem zawiedziony, że owi geje byli tak obrzydliwie biali ...

Daleko mi do retoryki netflixa, i dlatego właśnie onemu oszalałemu w "propagandzie" kanałowi życzyłbym takiego taktu i umiaru w kwestii LGBT.

Dobry odcinek, wyciskacz łez, ale w końcu to serial o końcu, zatem smutno być ma. Historia o prywatnym końcu świata dwóch kochających się osób.

ocenił(a) serial na 7
Wolander

No wlasnie, problem niestety polega na tym, ze juz do obrzydzenia jest ta poprawnosc polityczna szczegolnie w Stanach ( co jest totalma hipokryzja) ze musi byc w kazdym serialu czy filmie watek gejowski, transgender czy fakt ze Afroamerykanie musza dostac Oscara co roku. Jak powiem ze nie wiem po co wrzucili ten watek gejowski w serial adaptowany gra gdzie tego watku nie bylo:) to bede nazwana homofobem;)

ocenił(a) serial na 9
Jojo_34

co ty bredzisz? przecież wątek tej pary w grze też występuje, tylko inaczej "przebiega".

ocenił(a) serial na 4
Wolander

ta, wszędzie muszą się wcisnąć. bo potrzebne w każdym filmie to wciskać!

Wolander

Fakt faktem ale w ostatnim czasie chyba jest jakiś wymóg aby był wątek homo

Wolander

Fakt, że się dłuży ten odcinek i ich historia. Sceny romantyczne też mnie wprawiają w zakłopotanie. I to tyle w temacie. Po prostu nie dla mnie. Podobnie mnie wprawia w zakłopotanie scena jak Jack Black całuję starą kobietę, która była w jakiejś komedii. To kwestia estetyki, nie płci. Śmiałem się też, że z Offermana zrobili homoseksualistę, z największego badassa na rynku z cygarem w jednej ręce, stekiem na stole i whisky w drugiej. Myślę, że gdyby to był wątek kilkunastominutowy, to by było do przełknięcia. Ale dłużyzna tu przeszkadza.

sosen88

Oglądałem setki jeśli nie tysiące filmów i seriali. Ten odcinek jest wyjątkowy. Trudny i emocjonujący. Dla mnie osobiście cały serial dorównuje filmowi "The Road" , gdzie na mojej liście jest bardzo wysoko. Gdy już wejdę w komentarze to zawsze musi być jakaś "kłótnia" ?

cineex

Ja się nie kłócę. Wyrażam swoją opinię i to co czułem. Być może brakuje mi wrażliwości, bądź w tym momencie brakowało mi cierpliwości, bo po prostu chciałem jatki z zombiakami i historii z gry. Szanuję, że dla Ciebie odbiór był inny.
Niektóre sceny były spoko, nie całe 40 minut było do bani. Ale po prostu nie jarają mnie sceny dwóch brodatych całujących się facetów. Jak mówię kwestia estetyki.

A film "The Road" był bardzo dobry. Podobny klimat, bez wkładki. 

Wolander

Chodzi przede wszystkim w tych wszystkich nowych serialach tylko i wyłącznie o poprawność polityczną.twórcy seriali boją się że jeśli nie wstawią wątku chociaż małego lgbt to zaraz jakaś powalona Gazeta lub inne pseudokrytycy zaczną wypisać o dyskryminacji.ja twierdze że to jest totalnie chore o poj….e i to bardzo psuje o zniechęca do dalszego oglądania .ja sam nie kontynuowałem oglądanie serialu bo to już było takie denerwujące że szkoda słów

grygorcewicz

Wspaniały komentarz...

"Chodzi przede wszystkim w tych wszystkich nowych serialach tylko i wyłącznie o poprawność polityczną.twórcy seriali boją się że jeśli nie wstawią wątku chociaż małego lgbt to zaraz jakaś powalona Gazeta lub inne pseudokrytycy zaczną wypisać o dyskryminacji.ja twierdze że to jest totalnie chore o poj….e i to bardzo psuje o zniechęca do dalszego oglądania .ja sam nie kontynuowałem oglądanie serialu bo to już było takie denerwujące że szkoda słów"

Chłopcze czy napisanie paru zdań zgodnie z zasadami pisowni języka polskiego jest aż tak trudne? Narzekasz na poprawność polityczną a przerasta cię coś co ogarnia średnio rozgarnięte dziecko.

grygorcewicz

Ile takich filmów, seriali? .Ile pytam! .Bierzcie, łapcie mnie za słówka. Gdzie następca "Book of Eli" ??!!.

Wolander

Czyli nie jesteś homofobem, ale tak się ekscytujesz tym właśnie odcinkiem, że zakładasz o nim kilka oddzielnych tematów? Ok xD

nuttka19

Jakim homofobem.teraz co serial musi być wątek lgbt.kiedyś w takich serialach jak Z Archiwum X,Kompania braci,Rodzina Soorano i inne nie było marnowania czasu na takie bzdury.

grygorcewicz

No i? Kiedyś nie było, teraz są, ale nadal nikt nie zmusza do oglądania - to się akurat przez lata nie zmieniło.

ocenił(a) serial na 3
Wolander

Serial jest słaby, a te wątki poboczne robią temu serialuchowi jeszcze gorzej, gra na PS4 była w klimacie, bezbłędnie genialna, tutaj jakieś łzawe pitu pitu z fatalnie dobraną obsadą i nieopisaną nudą w tle.

ocenił(a) serial na 9
Wolander

Ja też uważam, że odcinek był po prostu przeciągnięty... mogli skrócić ten wątek nawet o połowę i zachować sens odcinka... mnie też zaczął nudzić w pewnym momencie. W tym odcinku na tyle mało się działo i mało rzeczy istotnych dla reszty fabuły, że dało się krócej ;)

ocenił(a) serial na 4
Wolander

7 odcinek jeszcze gorszy. nie wiem skąd taka ocena? 7 odcinków 2 nudne i o LGBT, no ludzie, nie każdy ma ochotę to oglądać. niech sobie robią swoje seriale, a nie we wszystko muszą się wcisnąć.

ocenił(a) serial na 8
kolarze82

XD
Ale wiedz, że akurat 7. odcinek w cale nie mija się z materiałem źródłowym.

ocenił(a) serial na 4
Wolander

Zgadzam się i od 3 odcinka tak już jest w każdym kolejny. 3/4 odcinka jest o niczym!!! Nic się nie dzieje, nic nie wnosi do serialu.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Wolander

Ten odcinek jest bardzo zabawny. Dynamika związku.

ocenił(a) serial na 8
Wolander

Dla mnie wzruszający i piękny. Dwoje ludzi potrafi wykroić sobie małą wysepkę szczęścia, wytrwać na niej i zakończyć z godnością.

ocenił(a) serial na 6
Wolander

Wolę homofobów od homoseksualistów!

użytkownik usunięty
karakrytyka

Zbanujcie mi konto pedały. Ten filmweb jest do dupy nawet samemu nie można zamknąć konta. Likwidujcie mnie pederaści

użytkownik usunięty
Wolander

Zbanujcie mi konto pedały. Ten filmweb jest do dupy nawet samemu nie można zamknąć konta. Likwidujcie mnie pederaści

ocenił(a) serial na 8
Wolander

Oczywiście baby przywódcznie naukowczynie a faceci ciepłe kluchy, serial nie jest zły, ale zadużo przemyca woke propagandy.

Wolander

No patrz. Nie jestem homofobem, a odcinek mnie masakrycznie wynudził. Chyba, że lepiej wiesz, kim jestem.

Wolander

Szczerze to pierwszy raz obejrzałem coś w tym stylu i nawet się wzruszyłem. Dobrze nakręcone.

Wolander

TEN FILM MOZNA ZAMKNAC W 3 ODCINKACH, TO JEST DLA AMERYANÓW JAKO HOT-DOG, MUSI SIE CIAGNAC I DAWAC PUNKTY ORAZ TLUSZCZ! WIELKA WODA VS THE LAST... 17;0

Wolander

POTWIERDZAM 17;0

Wolander

jakim wszystkim? ten i wiele nastepnych odcinkow jest gorsza niz najgorsze odcinki The Walking D

ocenił(a) serial na 1
Wolander

ten caly watek byl zwyczajnie strasznie absurdalnym fillerem. tak naiwnie to nakrecili, ze ludzie maja pelne prawo czuc sie zazenowani i maja racje bo w oryginale przedstawili to zdecydowanie lepiej. zreszta caly ten serial przepelnia ocean glupoty i absurdu no ale moga sie przynajmniej pochwalic tfu tfu poprawnoscia polityczna

ocenił(a) serial na 5
Wolander

 Ewidentnie coś kombinuje Filmweb chyba hajs dostał za promocję bo o każdym odcinku się rozpisywali i zachwycali. Taka wysoka ocena a serial padaczka, przynajmniej dla tych co w grę grali. Nie smak pozostanie na lata.

ocenił(a) serial na 7
Wolander

Zwykle nie czytam tu pyskówek, ale ten odcinek wlecze się tak ślamazarnie, że nawet ta "dyskusja" okazała się ciekawsza. Dzięki, Wolander, zrobiłeś mi dzień!

Wolander

Nie wiem, o co chodzi, obejrzałam dopiero dwa odcinki. Trzeciego oglądała nie będę, bo w dwóch pierwszych nie działo się NIC, tak więc szkoda mi czasu. I tak, jestem homofobem (takim prawdziwym, z rzyganiem na samą myśl) i jestem z tego dumna :D

ocenił(a) serial na 3
_eFFcia_

Nie mam możliwości założenia nowego tematu na temat tego dzieła. Dzięki Filmweb! Nawet nie wkurza mnie ten 3 odcinek.. ale ta młoda jest tak wkurzająca że nie dam rady dalej tego oglądać. Jest tak brzydka że nie mogę jej polubić. Powinno jednak mieć znaczenie że w grze była po prostu normalnie ładna.

ocenił(a) serial na 4
Wolander

to jest to lewackie pojęcie wolności słowa i w ogóle wolności, owszem wolność musi być ale ona jest tylko wtedy kiedy wszyscy myślą tak jak oni, wszyscy inni to faszyści

ocenił(a) serial na 1
Wolander

hehehe przeciez z patolemingoza nie podyskutujesz bo nie ma o czym. z lepszym skutkiem mozesz rzucic butelka o beton i obserwowac reakcje.

ocenił(a) serial na 6
Wolander

W punkt. Poza tym to najgorszy odcinek, nudny tragicznie. Ten watek widać, że wstawiony na siłę aby poprawności politycznej stało się zadość...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones