The Last of Us (2023)
The Last of Us: Sezon 1 The Last of Us Sezon 1, Odcinek 3
Odcinek The Last of Us (2023)

Do ostatnich dni

Long, Long Time 1h 15m
6,8 11 103
oceny
6,8 10 1 11103
The Last of Us
powrót do forum s1e3

Stwierdzisz, że ten odcinek ci się nie spodobał - Homofob!!!! jak można tak mówić!!!!
Ale mi nie chodzi gejów - ten wątek był po prostu za długi i nudny - Nie prawda!!! Wszystkim się podoba tylko tobie nie - jesteś obrzydliwym homofobem !!!!

ocenił(a) serial na 10
Wolander

Można merytorycznie rozpisać, że Ci się nie podoba co zrobiła np. jedna osoba na forum i nikt się do niej nie przyczepił o homofobie, a można się też spłakać, że geje i dawać 1 tylko dlatego.

Mira_Kiri

nikogo nie obraził, wyraził opinie, komunistyczne metody zostawmy na wschodniej flance

ocenił(a) serial na 10
maximus_

Nie piszę o nim, tylko ogólnie o ludziach, którzy dają 1 bo geje.

Mira_Kiri

no ja zaraz dam 1 bo geje i co?

ocenił(a) serial na 10
maximus_

Współczuje głupoty i bezbectwa.

Mira_Kiri

dziękuje za obrażanie (to ta tolerancja?)

maximus_

Tolerancja ale wiesz musisz szanować tylko ich poglądy i światopogląd jeśli masz inne zdanie,spojrzenie to od razu jesteś homofobem,tym najgorszym etc ;-)

Zesar_Wielki

nic nowego

ocenił(a) serial na 6
maximus_

Ma to swoją nazwę - tolerancja represywna

ocenił(a) serial na 8
Wolander

A czy ty przypadkiem nie walczysz z jakimś chochołem xD? Szczerze to nigdzie nie widziałem by ktoś atakował ludzi za to że ten odcinek im się nie podobał jeśli potrafią napisać coś więcej niż "fuj geje, daje 1 gwiazdkę" xD
Fakt odcinek jest nudy bo tempo strasznie zwolniło więc może się nie podobać. I jeśli tak to wygląda u ciebie to wszystko z tobą w porządku. Wyśmiewane są postawy gdzie ktoś komu serial sie podobał nagle daje najgorszą ocenę bo mu przeszkadza wątek homo xD. I szczerze właśnie takich sytuacji widze najwięcej a nie to na co sie ty powołujesz. Nawet nie mam na myśli tego filmu tylko ogólnie kinematografię. Z takich ostatnich to polecam serial The Boys sezon 3. Tam ludzie potrafili się rozpłakać bo scena zaczynając ten sezon była homo xD

ocenił(a) serial na 6
kamillo112

Bo widzisz ten wpis jest reakcją na to jak zaczęto komentować mój wpis że ten odcinek jest nudny i melodramat jaki w nim się rozgrywa jest rozwleczony do przesady zabijając całą dynamikę serialu - w efekcie dostałem odpowiedzi że tak naprawdę nie podobają mi się geje i jestem homofobem. No i ręce opadają bo pod takim odcinkiem nie masz szans na jakąkolwiek normalna dyskusję bo zaraz pojawia się masa jasnowidzów wiedzących jakie są moje intencje pisząc taki komentarz.

ocenił(a) serial na 8
Wolander

No to masz okazję się poczuć do analogicznej sytuacji jak masa konserw buczy że są geje xD. Idioci są wszędzie.

ocenił(a) serial na 8
Wolander

Ej muszę Ci przyznać rację. Pod postem jednego typa który był na tak napisałem komentarz w którego również można wywnioskować że jest za. Ale koleś z jakiegoś niewiadomego powodu się zesrał i mnie obraził xD. Ten progresywizm niszczy im mózgi i wgrywa z automatu syndrom oblężonej twierdzy xD

Wolander

Dla ciebie jest nudny, dla innych nie.

Agniete

No a czyje zdanie ma wyrazić, jak nie swoje xD

Nen89

ale to on się burzy, a nie ja xD

kamillo112

"Szczerze to nigdzie nie widziałem by ktoś atakował ludzi za to że ten odcinek im się nie podobał " - ale dlaczego w ogóle atakować ludzi?

ocenił(a) serial na 8
kamillo112

W eliminacjach rumunskich do Eurowizji w jednym roku było podobnie tylko w drugą stronę dwóch gejów wychwalało artystkę ale jak powiedziała o swoich poglądach to nagle najgorsza. Nie dziwię się takim popranym ocenom, są ludzie i ludziska

ocenił(a) serial na 10
Zesar_Wielki

Wiesz naucz się znaczenia szacunek ,jestem człowieka i twoje pisowskie czy bosackie poglądy mnie nie interesują

ocenił(a) serial na 5
piotr_lub

Człowieka to jakaś nowa, feminatywna wersja naszej nazwy gatunkowej? Dla kolega pytam.

piotr_lub

A co ma do tego kościół I ten straszny PiS? Wsadzanie sobie fletów w srakę nie jest normalne, i tyle. A wasza mniejszość niech wyp..... Nie będzie ogon psem machał, zboczeńcy.

ocenił(a) serial na 9
Zesar_Wielki

o kurcze takiej głupoty to w PiS tylko szukać... I rozumowania na poziomie troglodyta... @Volfram czy jak tam powinien zostać wykluczony z portalu za hejt i faszyzm

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 10
radace84

Jakieś konkretne dowody ,badania przeprowadziłeś ? Czy Bosak ci powiedział .

ocenił(a) serial na 1
Mira_Kiri

A ty dałeś 10 obiektywnie? Arcydzieło? Oczywiście przez tęczowych dałeś ta ocenę więc ja że skrajności w skrajność daję 1

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Serio 1? To co w takim razie odcinki Klanu są dla ciebie w takim razie na 11/10?

Agharta360

na klanie nie zbiera mi się na wymioty

ocenił(a) serial na 9
maximus_

I jajco :)

pro_fan

błyskotliwe kontry lewactwa jak trzaskowskiego o c40 haha

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Kiedyś, jak już dorośniesz (oby jak najszybciej), to zrozumiesz, że ludzie nie dzielą sie na lewaków i prawaków, tylko na mądrych i głupich. :)

ocenił(a) serial na 9
pro_fan

w punkt! ani w lewo ani w prawo, swobodnie.

ocenił(a) serial na 4
pro_fan

kiedy dorośniesz zrozumiesz ,ze ludzie dzielą się po wielu liniach podziału i życie jest bardziej skomplikowane. Nie ma za co, Cieszę się ze mogłem pomoc :)

ocenił(a) serial na 7
maximus_

Brawo, zgadzam się, jesli wszyscy tak krzyczą o tolerancji, to powinno się tolerować również homofobów

ocenił(a) serial na 6
Mira_Kiri

Jestem homofobem.

ocenił(a) serial na 10
inzynier6pl

No i ?

ocenił(a) serial na 9
inzynier6pl

A ja mam hemoroidy :)

pro_fan

"A ja mam hemoroidy :)" - to musisz poprosić partnera żeby był delikatniejszy

ocenił(a) serial na 9
maximus_

Naprawdę muszę ci wszystko tłumaczyć? Ja hemoroidy wyleczę w tydzień, ale z twoją homofobią to już o wiele trudniejsze. To może potrwać lata. Chociaż z drugiej strony, skoro hemoroidy kojarzą ci się z homoseksualizmem, to niewykluczone, że jesteś krypto. :)

pro_fan

"to niewykluczone, że jesteś krypto." - zieew, wy macie jakieś gotowe skrypty? te teksty z tym 'krypto' to już czytam z setny raz

maximus_

Setny raz i jeszcze nie dotarł oczywisty sens?... :-D

Grzechu_3

że jesteście debilami? dotarł, a jakże

ocenił(a) serial na 9
maximus_

skoro tyle osób wyciągnęło wniosek ze jesteś krypto gejem cos w tym musi byc

Byczqu_fw

ty nawet nie potrafisz tego poprawnie napisać, weneryki ci mózg przeżarły chyba xD

ocenił(a) serial na 8
maximus_

Brawo bracie maximus, u nas w Rosji też nie lubimy gejów. Przyjedź kiedyś do nas to się zabawimy i ci pokażemy jak to się robi.

soulfly777kris

komunistyczne metody to bardziej domena lewarów (albo jesteś z nami, albo przeciw nam) więc zesrałeś sie na darmo cyklisto xD

ocenił(a) serial na 8
maximus_

Typowy prawicowy homofob.
Nie jesteś z nami więc przeciwko nam, czyli prawacki syndrom oblężonej twierdzy.
No i oczywiście wyświechtany tekst pt. prawie każdy lewak to komunista a w domu ma portret Stalina do którego się modli.
Ameby to przy was robią doktoraty.

soulfly777kris

"Typowy prawicowy homofob. " - zieew, wyuczone formułki i inwektywy, nie spinaj sie, bo ci anus pęknie i chłopak cię rzuci xD

ocenił(a) serial na 1
Mira_Kiri

Lewacka propaganda jak widać w formie.

ocenił(a) serial na 10
Mazoch

Zmień leki

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones