The 100
powrót do forum 6 sezonu

Nie wiem czemu, ale strasznie mnie dziwi brak komentarzy pod 6 sezonem. Nie wiem też dlaczego jest to sezon oceniony najniżej przez oglądających... Moim zdaniem bije na głowę poprzednie i po zakończeniu powinno się pojawić kilkaset komentarzy z pytaniem "Kiedy następny odcinek?". A tutaj cisza w eterze. W oczekiwaniu na 7 sezon polecam The Expanse, który jest dużo ambitniejszym kinem, ale nie mogę stwierdzić czy jest lepszy. Na pewno jest inny i główny bohater jest dużo bardziej irytujący niż postaci the 100.

ocenił(a) serial na 7
Altarin

Tu się zgodzę, 6 sezon bardzo mi się podobał. Jeden z lepszych. Ogólnie jeśli masz Facebooka to zachęcam do dołączenia grupy The 100 Polska czy PL, na pewno znajdziesz. Tam dość często pojawiają się dyskusje, przemyślenia, teorie i najnowsze nowinki na temat serialu. :)

Tekashikika

Siemanko ja jestem na 4 sezonie i na razie jest ok .Obejrzałaś już tą siostre jacki? Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
SidLeniwiec

Siemanko, niestety jeszcze nie obejrzałam, na razie wyjeżdżam na dłuższy czas i nie będzie czasu, ale w wakacje nadrobię, również pozdrawiam :)

Tekashikika

Jestem już na 6 odcinku 6 sezonu zarąbisty serial. 6 sezonów w 32 dni to niezły wynik
. Tylko Sopranosi poszli szybciej . Pozdrawiam

ocenił(a) serial na 7
SidLeniwiec

O proszę, no tu super. Dzięki i również pozdrawiam, dużo zdrówka!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones