The 100 (2014-2020)
The 100: Sezon 7 The 100 sezon 7, odcinek 9
odcinek The 100 (2014-2020)

Owieczki

The Flock 40m
7,4 377
ocen
7,4 10 1 377
The 100
powrót do forum s7e9

czasem przeplatane z fajnymi motywami. 9 odcinek pokazał, jak bardzo twórcy kpią z inteligencji widza. Pod sam koniec JEDEN FACET zabija w minute stojakiem na świece TRZYDZIEŚCI LUDZI. To jakiś żart? Poza tym, jaka jest jego rola w tym wszystkim? Gość dla nikogo nie ma znaczenia, a i tak go trzymają na siłę, żeby odwalał bezsensowne akcje. Totalny absurd

cehennem0

Współczuje Ci..
Widocznie pierwszy raz oglądasz Sci-Fi, to musi być dla Ciebie wielki szok. Jeśli nie zauważasz że Sheidheda będzie miał powiązanie z Bardo, to również Ci współczuje..

Janusz_Kontador

Bardzo dziękuję za twoje współczucie, to wiele dla mnie znaczy. Nie wiem natomiast jakie według ciebie jest powiązanie pomiędzy ludobójstwem za użyciem stojaka na świece a gatunkiem science fiction, może rozwiniesz temat mistrzu?

cehennem0

Ten koleś co go niby trzymają na siłę to Dark Commander, który żył setki lat i posiada wiedzę i zdolności wszystkich poprzedników. Nieśmiertelny wojownik vs stado baranów, więc można uwierzyć że zabił ich bez większych problemów. I oczywiście ma znaczenie jako prawowity Commander i to olbrzymie dla ludzi wciąż wierzących co widać w końcówce odcinka.

RadoslawKamil

wiem kto to jest, tylko nie widzę sensu w trzymaniu go przy życiu. Poza tym bez względu na jego umiejętności, sprawienie, że w minutę zabije dziesiątki ludzi to czysty idiotyzm, zwłaszcza, że nie miał broni palnej tylko k***a stojak na świece

cehennem0

No co innego gdyby to był Vin Diesel i zrobiłby to ołówkiem, wtedy cehennem0 byłby na 1.
Wtedy tak, wtedy film nie dość, że nie jest fantastyką to dla cehennem1 jest dokumentem.

Adrena

chyba chciałeś być śmieszny ale nie wyszło. Dobrze, że na filmwebie nie da się usuwać wypowiedzi, więc więcej ludzi się dowie jakim jesteś debilem

cehennem0

imo wszystkie sezony były dnem ale pierwsze dwa i w zasadzie szósty dało się oglądać traktując to jako głupie guilty pleasure. Dla mnie sezon z chipami to było straszne gówno, ale ten swoim debilizmem może ich jeszcze przebić. Bardzo kibicuje antagoniście żeby ich tam wszystkich wyrżnął nie sądziłem że prostymi pomysłami można było tak ograć tę bandę debili

cehennem0

Komentarz jest zabawny natomiast używając inwektyw jesteś tym za kogo bierzesz osobę ,która trafnie cię podsumowała

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones