The 100 (2014-2020)
The 100: Sezon 2 The 100 Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek The 100 (2014-2020)

Astronauta

Spacewalker 43m
8,5 1 460
ocen
8,5 10 1 1460
The 100
powrót do forum s2e8

Sezon 2 odcinek 8

ocenił(a) serial na 7

Co myślicie o ósmym odcinku? Mnie okropnie denerwował. Finn zabił 18 NIEWINNYCH ludzi, BEZBRONNYCH, a teraz każdy dzielnie staje w jego obronie i zapomina, co zrobił. Amnezja, czy co? I zawsze los większości liczył się bardziej niż jednej osoby i było to pokazane kilka razy. A teraz wielkie mi halo i uciekanie przez cały odcinek, zamiast od razu się poddać. Specjalnie przeciągali i podwyższali mi ciśnienie. Po prostu nigdy wcześniej tak mocno nie zirytowałam się podczas oglądania czegokolwiek. Grrr! Po tym, co zrobił, zasługiwał na śmierć i sam powinien się oddać w ręce ziemianin! I co to za głupie gadanie rady, wielce mądrzy stawiają jedną osobę nad życie ludu i uwolnienie swoich z rąk ludzi z gór. Nosz kuźwa. Tylko mnie tak zirytowała cała sytuacja? Dla mnie B A N A Ł.

ocenił(a) serial na 7
nururu

Minus jedna gwiazdka za ten odcinek.

nururu

Swoi ponad wszystko. Po tym co Clarke zrobiła na koniec 2 sezonu idąc twoim tokiem myślenia to ona również zasługuje na śmierć a jakoś do niej nikt nie ma pretensji..

ocenił(a) serial na 9
fabi44

Powiedz to Jasper' owi.
Co do reszty, to tak naprawdę nie wiemy. Clarke dała nogę.

ocenił(a) serial na 9
nururu

fakt. Odcinek, delikatnie mówiąc, bardzo irytujący. Tak to niestety jest, kiedy się oddaje broń tym, którzy nie byli szkoleni do tego.

ocenił(a) serial na 9
nururu

Miałem te same odczucia krzyczałem do monitora, ON ZASŁUGUJE NA KARĘ ŚMIERCI

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones