The 100 (2014-2020)
The 100: Sezon 1 The 100 Sezon 1, Odcinek 2
Odcinek The 100 (2014-2020)

Ziemskie umiejętności

Earth Skills 45m
7,9 2 108
ocen
7,9 10 1 2108
The 100
powrót do forum s1e2

s01e02

ocenił(a) serial na 7

Jakie macie wrażenia? Mi ten serial coraz bardziej się podoba. Odcinek pierwszy był nieidealny,
jednak robi się coraz ciekawiej. Jakie macie wrażenia?

Mam nadzieję że Jasper przeżyje...

Magic14

Moim zdaniem też jest coraz lepszy :) S już miałam zamiar przestać go oglądać, ale dałam jeszcze jedną szansę i się nie zawiodłam :)
Też lubię Jaspera i bardzo się ucieszyłam, że jednak tam nie umarł.

Magic14

Jako miłośniczka wszelkich dystopijnych nowości, jak tylko usłyszałam, że chcą zrobić serial na podstawie książki Kass Morgan (niestety słabej) wyczekiwałam tego bardzo. Martwiło mnie, że to stacja CW no i że książka na której podstawie chcą go zrobić jest bardzo słaba. Ale z drugiej strony z 'Pamiętników wampirów' które są do dupy jako książki zrobili świetny serial gdzieś do 3 sezonu (teraz szkoda gadac, no cóż..) Więc miałam nadzieję, że tego nie spierdzielą. No i jestem po 2 odcinkach. Przyznam, że jako że jestem nastolatką, to bardzo podoba mi się pomysł takiego survivalowego życia właśnie młodzieży, a nie dorosłych ludzi :D
Plusy:
- dystopia, przyszłość itp.
- ładne widoczki
- nienajgorsi bohaterowie. Chociaż muszę się przyczepić co do tego, że wśród 100 osób na ziemi, zostały przedstawione tylko 2 dziewczyny. Główna bohaterka jest po prostu nudna i zwyczajna, a ta druga denerwująca. Liczyłam, na jakieś ciekawe laski, które nie dadzą sobie w kaszę dmuchać. Niestety zawiodłam się. Na początku pierszego odcinka jakieś tam wrażenie zrobiła na mnie Oktavia (ta bruneta, tak ma na imię?) bo właśnie się taka wydawała. Jednak im dalej tym gorzej. Podejmuje głupie decyzje, a mocna jest tyko w gębie. A i tak gada przeważnie same głupoty, o tym co to nie ona. Nasza main heroine jest mimo wszystko rozsądna, ale za to jaaaka ona jest nuuuudna! Zupełnie bezpłciowa. Jasne, coś tam zrobi, nie jest zupełnie bezbronna, broni się itp, ale jest po prostu bezpłciowa. Nie umiem znaleźć w niej jakieś charakterystycznej cechy. Miejmy nadzieję, że z czasem się to zmieni. Reszta ekipy to sami faceci. Ten przystojniiak z dłuższymi włosam (Finn?) poza ładną buźką ma jakąś tam osobowość, nie jest nijaki. Btw, szykuje się pairing jego i blondyny. Brat brunetki jest przystojny z tymi rozczochranymi włosami (kiedy był w odcinku bez koszulki przez chwilę- o jejciu zaślinłam ekran :3) no i tez nie prezentuje się źle jeśli chodzi o wykreowaną postać. Murzyn do zaorania. Jasper i ten chińczyk są spoko. Hmmm, reszta jakoś się nie wychylała.
- mimo wszystko historia jest po prostu ciekawa i dużo się dzieje

Minusy:
- nielogiczności, mnóstwo dziur scenariuszowych
- głupie zachowania bohaterów (niby napisałam, że nienajgorsi bohaterowie, ale napisałam NIENAJGORSI, co nie znaczy że są dobrze wykreowani, tylko że nie są tacy źli :P Poza tym można się pogapić na przystojnych facetów z umieśnionymi klatami :3)
- nudne wątki na stacji kosmicznej. Raaany, trochę przewijałam, przyznam się.

Hmmm, to chyba wszystko. Co Wy sądzicie? :)

nutria_00

SPOILEER!@@@@@@@@@@@@@@@@@

btw, może jestem jakaś nienormalna, ale shippuję Clarke x Bellamy :3 Serio, w ksiązce między nimi coś było i nie było żadnego Finna, więc kto wie ;>

ocenił(a) serial na 8
nutria_00

Ja też jestem za tą parą, ale tylko dlatego, że są to dwie skrajne postaci, więc, jak zacznie między nimi iskrzyć, to może się nieźle porobić. :)

Derfi69

od nienawiści do miłości - ahh moje ulubione połączenie ;> btw, wchodze na tumblr i widze, że tam sporo osób też ich shippuje :D Oczywiście Finn też jest fajny, ale jednak takie połączenie jak oni to byłoby coś :D

ocenił(a) serial na 7
nutria_00

Bellany i Clarke ? Ciekawe... To by było coś, ale ja już od pierwszego odcinka jestem z Finnem. Musze przyznać poprzednio widziałam aktora którego wcielającego się w Finna w Fun Size i się rozczarowałam, więc nie spodziewałam się zmienić zdania po The 100 a jednak... Serial świetny, z odcinka na odcinek coraz lepszy. Już nie mogę się doczekać do nastepnego.
P.S Zawiodłam się na Octavii... Jasper ją uratował, niby taka wdzięczna etc. ale od razu na innego poleciała, a jak Jaspera przynieśli, to tylko spytała co z nim, a potem na jedzenie poleciała. WTF?? Na miejscu Jaspera bym znalazła sobie inna lady.

Magic14

I bardzo dobrze, że go sobie olała!!! Jasper jest za dobry dla niej. Może w końcu się opamięta i znajdzie sobie kogoś innego i on ją sobie oleje

Magic14

Finn jest słodziutki <3 Ogólnie to raczej nierealne mieć nadzieję na Bellamy x Clarke, chociaż oni byliby moim numbero uno, ale Finn i Clarke też będą fajni :D ( Bo już widać że będą parą, nie oszukujmy się) No chyba, że jak już ze sobą będą to cukier aż się będzie wylewał z ekranu, jeśli tak to... podziękuję. Nie chcę drugiej Deleny z 5 sezonu, gdzie super się zaczeło a teraz... szkoda gadać właściwie.
Poza tym, dziewczyyny! To były dopiero 2 odcinki, a wy już mówicie że Jasper jest zakochany w Octavii? To prawda, podoba mu się, uratował ją, ale bez przesady, na ziemi widział ją chyba pierwszy raz na oczy. Ani ona ani on nie są do siebie przywiązani, podziękowała mu kiedy ją uratował i koniec ;) To fakt, mogła przy nim trochę posiedzieć jak go przynieśli, ale... nic na siłę. Nie wymagajcie od niej niewiadomo czego ;) Przecież to że ją uratował nie znaczy że dziewczyna ma się w nim zakochać od razu :D

ocenił(a) serial na 7
nutria_00

"(...)
Minusy:
- nielogiczności, mnóstwo dziur scenariuszowych
- głupie zachowania bohaterów (...)."

O to to.. Właśnie tak. Jak dla mnie - główna wada tego serialu, irytująca i frustrująca właściwie przez wszystkie cztery dotychczasowe sezony serialu. Wiecie może o jakiejś internetowej petycji do twórców serialu, z prośbą o wymianę scenarzystów? ;)
Ale poza tym - i tak wciąga.

BTW - ciekaw jestem, czy osoby wypowiadające się w tym wątku wytrwały przez wszystkie odcinki, czyli całe 4 sezony.

Magic14

Pomysł fajny, ale nie podoba mi się obsada ;/ Jedyny przystojny osobnik do Jasper. Finn ma fajny charakter.ale czy jest aż tak przystojny?
Clarke i Octavia są ładne, ale strasznie irytujące. To najbardziej zniechęca mnie do tego serialu, ale raczej będę oglądać dalej ze względu na Jaspera. Ale czemu jest tam tak mało dziewczyn? Tylko dwie na sto osób? Może w przyszłych odcinkach dodadzą jakąś nową żeńską bohaterkę.

ocenił(a) serial na 7
Reina24

Jak możesz tak mówic? Wiem, że oni są irytujący, aczkolwiek każdy od The CW jest irytujący. Eleny i tak nikt nie pobije, więc oni są dosyć normalni porównując do Eleny, Stefana i Damona. Oni jeszcze się wyrobiął. Polubisz Finna

Magic14

Wątpię ;)

Reina24

Oj, oj,wygląd postaci to nie wszystko! Przecież ludzie tez nie są idealni, kto by chciał wszędzie takich Damonów widzieć w około? :D Poza tym, jak to nie ma przystojnych facetów? Nie wierzę, że to napisałaś! A co z Bellamym (?) Finnem? Jeszcze kilku by się znalazło, ale nie grali jakiś znaczących ról w tych 2 odcinkach żeby ich wymieniać :D Haha, nie wierzę że po zobaczeniu Bellamyego (?) bez koszulki nie pomyślałaś AWWWWWWWWWWW :D Zgadzam się, dziewczyny są łądne, ale na dłuższą sprawę jedna udaje twardą, ale podejmuje głupie decyzje, a druga jest... nudna i zwyczajna. Postaci kobiece to zdecydowanie nie jest mocny punkt serialu, zobaczymy jak to się dalej rozwinie :(

nutria_00

Mówiąc szczerze to na Bellamy'ego zwróciłam uwagę już na samym początku. On i Jasper to jedyni bohaterowie, których lubię chociaż uważam, że jeżeli chodzi o "ładność" to Jasper jest ładniejszy :D. Finna nie lubię, chociaż...do charakteru nic nie mam, ale jego wygląd mi się nie podoba. Nie lubię tego aktora i tak chyba już zostanie ;p, ale Jasper i Bellamy (przyznaję) są akurat fajnymi postaciami.

Reina24

Nooo, Bellamy nie jest ładny, on jest przystojny i męski :3
https://24.media.tumblr.com/d9d8b1be3351617ce732047050b72aef/tumblr_n34ai0zwro1q g39m0o2_250.gif
ekhm, musze coś więcej dodawać? Finn mi się też podoba, ale nie widziałam jeszcze jego klaty więc jest troszke gorzej :c Jasper z wyglądu nie za bardzo przypadł mi do gustu, ale jeśli chodzi o charakter to polubiłam go.
A tak w ogóle, na tumblrze zauważyłam że ludzie wynaleźli nazwe dla shippu Clarke i Bellamy, mianowicie 'Bellarke' XD

nutria_00

o kurde, wiecie dlaczego tak się dzieje przed chwilą miałam dorbry link, a teraz nie można w niego wejść ? :o

nutria_00

Skoro Clarke ma być z Bellamy'm to z kim będzie Finn? xD

Reina24

w książce między nimi coś jest, a że serial rządzi się swoimi prawami to ona raczej będzie z Finnem, tak jak widać od pierwszego odcinka ;)

Magic14

bardzo wciąga :) już go uwielbiam:)

ocenił(a) serial na 7
Magic14

Oktawia jest taka głupia, boże.
Typowa idiotka, w ogóle nie przypomina osoby ukrywanej całe życie pod podłogą. Powinna być lekko świrnięta, wyizolowana, a to po prostu typowa cizia z liceum.
Odcinek 3, Blondyna ratuje rannego, a Oktawia Nieee zabijesz go!
Boże....

ocenił(a) serial na 8
Magic14

Podoba mi się, że nie ważne ile dni minęło na Ziemi... te laski zawsze, ZAWSZE, mają idealne makijaże. Nie ważne, że twarze okrwawione, poranione, brudne... ważne że makijaż jest super ;p

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones