PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 162
oceny
7,5 10 1 75162
The 100
powrót do forum serialu The 100

Zakończenie sezonu

ocenił(a) serial na 6

Co myślicie? Serial jest naprawdę fajny, choć do wybitnych nie należy. Zakończenie, żeby utrzymać poziom, powinno kogoś uśmiercić, coś zmienić, wywołać wielkie oczekiwanie na następny sezon. Clarke oczywiście godmode, wstawka z 6 lat później mega zbędna i zbijająca hype na to, co się dalej działo, a ta latajaca machina jakiejś tam korporacji to już totalna kpina. Wyczuwam powtórkę z Mount Weather, tylko gorszą. Problemy z jakąś korporacją, która przez tyle lat sobie gdzieś istniała w ukryciu i nagle, 6 lat po pierwotnym ogniu, postanawia przestać się chować i pewnie będzie utrudniać życie naszym bohaterom i robić marne eksperymenty xD paradoksalnie jeden z najciekawszych i najgorszych odcinków, jaki miał ten serial.

ocenił(a) serial na 7
Wywra

Serial jest fajny, do wybitnych na pewno nie należy. Częsty brak logiki i bezsensowne, męczące zwroty akcji, które przyprawiały mnie o faceplam. Czasami odnoszę wrażenie ze, scenariusz był pisanyna kolanie na ostatnią chwilę. Dobra, ale przechodząc do tematu.
Powiem że, zakończenie całkiem fajne. Ja się zastanawiam jak Clark przeżyła 5 l w bunkrze? Przecież była wzmianka w którymś odcinku, ze nie ma zapasów wody i żywności na taki okres czasu.
Nie wiadomo co dzieje z tymi ludźmi, co ukryli się pod Ziemia, na czele z Oktavią. Obstawiam że na pewno w tym czasie coś musiało tam się stać, jakieś zamieszki, próba przejęcia władzy. Czy Oktavia dała radę jako przywódczyni? No cóż zobaczymy..
Sama końcówka, daję wiele do myślenia. Pewnie w nowym sezonie pojawia się nowe twarze, nowy problem, możliwe że to będzie jakaś korporacja.

Salanderr

Nie chce mi się wracać i szukać, ale co stało się z tymi co zbudowali ten mega bunkier, gdzie teraz ukrywają się wszyscy (no prawie wszyscy) ? Myśleli, że ktoś tam jest, a tu pusto. Obstawiam, że to pewnie oni lub ktoś nowy, bo przecież gdzieś na świecie mogli żyć inni. Na szczęście to nie kosmici albo Raven, która skleciła coś z niczego na kosmicznej bazie.

ocenił(a) serial na 9
Salanderr

@Salanderr Nie przeżyła pięciu lat w bunkrze, tylko na ziemi (o czym świadczy choćby to że miała możliwość znaleźć tę małą i żę ponoć są razem od kilku lat). Z zapasów w bunkrze korzystała pewnie na początku, a w międzyczasie wyhodowała sobie jakieś rośliny - normalnego człowieka by zabiły, ale w końcu jej problemy popromienne niestraszne.

@lisinio Przeżyli, wyszli na ziemię i zapoczątkowali wszystkich Grounderów, to akurat jest dosyć oczywiste, w końcu rzeczy związane z życiem w bunkrze ostały się w religii Ziemian.

ocenił(a) serial na 7
Wywra

Według reżysera przez cały 4 sezon dawali wskazówki o co może chodzić z tymi statkiem pokazanym na końcu, chociaż ja nie mam pojęcia. A pierwsi ludzie z bunkra wyszli i rozpoczęli zasiedlanie planety od początku. Po reaktorach znowu wyjdą i znowu będą zasiedlać. Wszyscy bohaterowie przeżyją te 6 lat oprócz Jahy.

Lukininho

Sezon 4 Odcinek 5 - rozmowa pomiędzy Abby i jacksonem

- Abby posłuchaj tego. Według danych Becca najpierw rozwinęła to, co znamy jako czarną krew dla Spółki Górniczej Eligiusa (Eligius Mining Company).
- Spółki górniczej?
- Chodziło o długie misje kosmiczne. Kryminaliści zostali wprowadzeni w stan hibernacji i wtłoczono im czarną krew żeby przeżyli promieniowanie słoneczne.

Co o tym myślicie?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones