PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 174
oceny
7,5 10 1 75174
The 100
powrót do forum serialu The 100

Ten serial ma wszystko!

ocenił(a) serial na 10

Na początku byłem negatywnie nastawiony do tego serialu bo średnio lubię Sci-Fi, obejrzałem pierwszy odcinek i jakoś nie miałem ochoty na więcej. Znajomi jednak polecieli dalej i widziałem jak bardzo im się serial spodobał, ciągle polecali więc i ja ruszyłem dalej. Jestem już po obejrzeniu całego serialu i tak to skomentuję:

Serial jest genialny, nie rozumiem jak ludzie mogą się czepiać takich bzdetów i nic nie znaczących rzeczy. Chyba co poniektórzy zapomnieli co znaczy Sci-Fi, to nie jest serial historyczny czy biograficzny, nie wiem po co ktoś to ogląda jeśli nie lubi Sci-Fi. Bo po prostu nie da się tego serialu nisko ocenić jeśli lubi się tego typu kino. Ten serial ma wszystko a przede wszystkim genialną, wciągającą fabułę. Jest masa motywów i zagadek gdzie widz zostaje w niepewności i ma sporo do rozmyślania o co może chodzić, co z czym może być powiązane itd. dyskusji pełnych domysłów i przypuszczeń ze znajomymi mieliśmy sporo, serial jest nieprzewidywalny, wszystko może się zmienić o 180 stopni w ciągu chwili.

Oprócz fabuły a może nawet i bardziej od niej na uznanie zasługują bohaterowie, nie tylko sama gra aktorska, ale CHARAKTERY. Jestem pod wrażeniem jak świetnie wykreowane zostały postacie w tym serialu, większość jest specyficzna i się wyróżnia, w serialu występuje walka charakterów, walka z samym sobą i przezwyciężanie swych słabości, nawyków czy niektórych cech. Czy bohater dobry czy zły, czy psychopata dla mnie tak samo świetnie zrobieni i jako widz się przywiązuje. Serial trzyma niesamowicie z napięciu, masa akcji, trochę brutalności i drastycznych scen, ale sporo emocji i wrażliwości, świetnie odegrane relacje między bohaterami to mi się chyba najbardziej podobało na prawdę ten serial mnie niesamowicie zaskoczył, mimo że nie jest to mój gatunek to cholera.. no podobał mi się dużo bardziej jak moje ulubione filmy i seriale, nie wiem jak, ale to jest genialne i już żałuję, że już skończyłem bo się strasznie przywiązałem co znowu aż mnie dziwi. To znaczy, że chyba produkcja solidna i godna polecenia. Motyw na końcu idealnie by się nadał na 4 sezon.. miło pomarzyć. Pozdrawiam.

ocenił(a) serial na 6
revar1

Można tez założyć ,że za dużo wszystkiego.
Jestem po 2 sezonie i powiem ,że jest potencjał tylko ten serial jest dziwnie specyficzny.Tajemniczy poczatek w 1 sezonie ,wprowadzenie w zasady życia na arce ok ale to co się dzieje potem jest słabe ,nie jestem z tych ktorzy ocbeda czepiać się błedow logiki,braku zarostu itd ale tego w serialu jest mnostwo ale zawsze wychodzilem z zalożenia że nie to jest najwazniejsze.
Z grą aktorską to przesadziłeś jest masa aktorow jednego wyrazu twarzy i ogolnie raczej drewniano w porownaniu do jakiejs tam czolowki.Chociaz kilka postaci w 2 sezonie się fajnie wykreowało.Akurat Bellamy już w 1 sezonie fajnie zagrał Najlepsze jest to że postacie ktore były tragiczne w 1 sezonie w 2 stały się genialne (Octavia i oczywiscie rodzynek Murphy).
Jest tez kilka drazniacych ktore licze że szybko zginą (miedzy innymi Abigail,Reaven).Ogolnie ciezko jest ten serial ocenić bo z jednej strony jest wciągajacy ,zagadkowy, tajemniczy a takie bardzo lubie z drugiej zaś połaczyli najgłupsze ,proste sceny z najlepszymi i sklaniającymi do przemysleń.
Na koniec co mi się nie podoba najbardziej ,rozumiem przemiany bohaterow ale to co się dzieje tutaj jest denerwujace i to nie dzieje sie z 2 czy 3 tylko z prawie wsystkimi głownymi .Nawet w niektorych przypadkach ciezko nazwac to przemiana bo postać np. zła stanie sie na chwile dobra zeby potem zostac zła i tak w kołko nie wiem moze taki wprowadzili zeby serial był bardziej zaskakujący.

ocenił(a) serial na 6
revar1

A i bym zapomniał rozumiem wątki miłosne w filmach serialach,to chleb powszedni ale nie aż tyle ...

ocenił(a) serial na 9
revar1

10/10

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones