PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 162
oceny
7,5 10 1 75162
The 100
powrót do forum serialu The 100

Jestem zły bo po pięknym i świetnym finale 5 sezonu liczyłem na kreatywność scenarzystów. Rewelacyjny pomysł z hibernacją i odkryciem nowej planety (powiało klimatem Interstellar) dawał praktycznie nieigraniczone możliwości na 6 sezon i co?! Mamy ciekawą planetę z bezbarwnymi mieszkańcami w dodatku wyglądającymi komicznie niczym z czarnoksiężnika z krainy OZ. Serio? Tyle lat w przyszłość i taka tandeta jak z bazaru. Na plus muzyka (Rufus Du Sol - Underwater) i końcówka odcinka w końcu coś więcej wiemy. Podejrzewam ze nasza bohaterka wroci ale w innym ciele :)

ocenił(a) serial na 4
gandera

Trochę wymęczone te odcinki w 6 sezonie i faktycznie potencjał niewykorzystany.
Główna oś serialu utrzymana, co może już nużyć gdyż była szansa na to aby wprowadzić coś faktycznie świeżego.
Nowa flora i fauna istnieje marginalnie.
Motocykle mające ponad 200 lat sprowadzone z Ziemi, serio? Przez tyle czasu nie zdołali wytworzyć zalążka cywilizacji hi-tech i wytworzyć własnej technologii na lokalnych komponentach?

W czwartym odcinku na szczęście coś zaczyna się dziać, jest jakiś świeży pomysł. Ciekawe co z Clark. Może autorzy pomyśleli, że jak w GOT, nie należy się zbytnio przywiązywać do bohaterów. Ciekawe jak zagra teraz Eliza Taylor.

ocenił(a) serial na 7
kor73

"nie należy się zbytnio przywiązywać do bohaterów" co masz na mysli ?
Przeciez główni bohaterowie są nieśmiertelni od 3ciego sezonu WTF

ocenił(a) serial na 4
coolerss

@coolers są, dlatego mam cichą nadzieję że postać Clarke nie wróci, mimo że aktorka zostaje i nie będzie to tylko wyjątek. Pozytywnie odbieram też zejście Milesa Shaw.

ocenił(a) serial na 7
kor73

to jest nas 2óch

ocenił(a) serial na 8
gandera

Jestem po finale (dopiero teraz to swiadczy ze meczylem ten sezon) i musE stwierdzic ze byl to najgorszy sezon :-/ szkoda, nowa planeta tyle mozliwosci ....

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones