PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 201
ocen
7,5 10 1 75201
The 100
powrót do forum serialu The 100

Sezon 6, odc 1

ocenił(a) serial na 8

Kurde ja pierdziele. Lecą statkiem na nową planetę, lądują, otwierają drzwi i tylko: "oby dało się oddychać, oby dało się oddychać"... Serio ta krypa nie miała czujników na zewnątrz, nie było jakiejś sondy, nic? Tak na ślepo 10 osób otworzyło drzwi bez wiedzy, czy nie padną za 3 sekundy? o_0

użytkownik usunięty
Artanis

no to jest poziom tego serialu,,,,,,,,,,,,tylko ciekawość trzyma mnie przy tym aby dalej oglądac co naknocą,,,,,równo ,bohaterowie i scenarzyści co mniej więcej na jedno wychodzi ....

ocenił(a) serial na 7
Artanis

Plus wszyscy jeżdżą po Clarke jak po burej s***, nie żebym jej broniła, bo w 5 sezonie zrobiła sporo głupot... Ale komiczne jest to, że czepiają się jej ci co sami mają jeszcze więcej na sumieniu i to z egoistycznych powodów lub ci, co nawet jej nie znają. Brak oczyszczających konwersacji w tym serialu jest tak dobijający i frustrujący, że chyba sobie odpuszczę 6 sezon, bo dostaję napadów nerwicy zamiast się relaksować podczas oglądania.

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

"Brak oczyszczających konwersacji" To mi sie akurat podoba. Bohaterowie są tutaj konsekwentni...przynajmniej w tym przypadku.
Ja sam za Clarke nie przepadałem ale od 4 sezonu gdzie zamkneła sie w bunkrze kiedy to Oktawia walczyła o wszystkich w battle royal to jej wręcz nienawidze.
Od tamtej pory ta postać już nigdy do mnie nie przemawiała jako liderka czy główna protagonistka serialu.
A te jej ratownanie swojej 'córeczki' i dbanie tylko o nią jest kur**sko irytujące na przestrzeni tych sezonów.

ocenił(a) serial na 5
Artanis

Jest coraz gorzej. Ze wszystkich postaci jak dotąd przyjemnie patrzy się na Murphy'ego, reszta żyje pretensjami do Clarke/innych albo wygłasza puste frazesy.
Jak na zwiadowców to ta grupka wykazała się totalnym brakiem instynktu. Nie sądziłam też, że twórcy wyjaśnią problem planety w książeczce dla dzieci już w 1 odc.
Na początku serial był ciekawy i człowiek przymykał oko na głupoty, teraz się wręcz nie da.

Artanis

A ja właśnie obejrzałam 2 pierwsze odcinki i z jednej strony takie wow no w końcu jest nowy sezon a z drugiej troszkę się zawiodłam.

Artanis

Podejście do kwestii nowej planety mega bezmyślne, w każdym aspekcie. No ale taki to jest już serial.
Zakładając że nie wiedzą w co się pakują, powinni posłać 2 ludzi, pilota oraz jeszcze jedną osobę. Planetę najpierw zbadać z powietrza, dopiero po czasie wylądować. Po zebraniu wstępnych informacji powrócić i przekazać wstępne podstawowe informacje. Kwarantanna przez 48h i ponowny powrót na planetę, tym razem dłuższy. Dopiero po iluśkrotnym kursie, gdy wstępnie można uznać że jest bezpiecznie, wysłać pierwszą grupę.
A tak proszę, już 1 trup, jedna osoba zarażona wirusem, oraz utracenie statku i narażanie na niebezpieczeństwo tych co są na górze.
można tego było uniknąć nawet poprzez zostanie na samym statku po wylądowaniu i odkryciu że wieczorem latają te owady.
Brakuje tutaj w ogóle jakiegoś przywódcy bo tak każdy sobie robi co chce, a same postacie jak widać wyobraźni i rozumu też nie mają.

Nie mniej odcinek był ciekawy i mam ochotę na kolejny, jest coś nowego i zobaczymy jak to się rozwinie.

ocenił(a) serial na 7
Zetnakatel

moja pierwsza myśl to fakt że mogą być jakieś niebezpieczne zwierzęta i czemu oni broni nie wyciągają tylko idą od tak bez przemyslenia i jakiegos planu.
Normalnie bym na to oko przymknął ale fakt że tyle co oni przeżyli....c'mon

ocenił(a) serial na 8
Artanis

Czemu zmienili aktorkę dla Raven? Strasznie mi to przeszkadza :-<

ocenił(a) serial na 6
pestka1990

Przecież Raven wciąż gra ta sama aktorka.

pestka1990

Nic nie zmienili tylko zbrzydła ( starzenie się to zaraza...)

ocenił(a) serial na 7
kuki7

Przecież laska dalej tak samo wygląda, może trochę usta powiększyła, ale przynajmniej miała dobrego chirurga.

ocenił(a) serial na 8
Kalimdor

Hahahahahahaha może faktycznie jakaś plastyka weszła bo zdecydowanie wygląda inaczej niż poprzednie sezony :o myślałam że to inna aktorka...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones