PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 115
ocen
7,5 10 1 75115
The 100
powrót do forum serialu The 100

Zdecydowanie nie podoba mi się konstrukcja tego serialu, opierająca się na „zagrożeniach” w postaci jak najbardziej wkurzających postaci, do których pała się tylko czystą nienawiścią i bezustannie myśli: „Zdechnij wreszcie, niech się pojawi jakiś nowy antagonista”. W drugiej serii był to synalek prezydenta Mount Weather, w trzeciej Pike, a towarzyszą mu – chociaż nie tyle jako antagoniści, co zwykli wkurzacze – Jaha i Bellamy. Serio, chyba nie wytrzymam do końca trzeciej serii, jeśli tego nieziemsko wkurzającego złamasa Pike’a mają zamiar zabić dopiero w ostatnim odcinku. Nie mówiąc już o tym, że zabili Lexę, ale wkurzająca dupa wołowa Clarke dalej żyje i nie zanosi się na to, żeby zginęła. Nie wspominając już o głupocie Skaikru – bardzo logiczne, że grupka kilkudziesięciu, może stu kilkudziesięciu ludzi z Arki, nie mających pojęcia o życiu na Ziemi, wybiera na kanclerza nazistę, który wypowiada wojnę dziesiątkom, może setkom tysięcy grounderów, którzy nie tylko mają przewagę liczebną, ale też lepiej znają Ziemię. No ale hej, zabiliśmy trzystu niewinnych, bo wzięliśmy ich o świecie z zaskoczenia, to wojnę też wygramy. Pal licho, że w otwartej bitwie nas zmasakrują, bo nie mamy elementu zaskoczenia, a amunicja skończy się szybciej, niż Francuzi wywieszają białą flagę. Serio, temu serialowi przydałoby się zmienić tę konstrukcję bazującą na debilach i wkurzaczach, wprowadzić jakiś element zaskoczenia – ot, chociażby Kane powinien przejechać Bellamy’ego w ostatnim odcinku. No bo czym jest przejechanie jakiegoś gówniarza, kiedy stawką jest los całej osady?

ocenił(a) serial na 6
Pottero

Najśmieszniejsze jest to, że serialu nie anulowano i będzie 4 sezon.

ocenił(a) serial na 8
returner

7 sezon też będzie xd

ocenił(a) serial na 5
Pottero

Serial jest bardzo irytujący, często ich wybory są nierealistyczne. Cały przebieg ich pobytu na Ziemi od momentu wylądowania stoi pod mocnym znakiem zapytania. Zmiany zachowań bohaterów są również mało realistycznie przedstawione. No ale cóż serial dla nastolatków więc czego więcej można się spodziewać (sam jestem nastolatkiem i go oglądam :D )

ocenił(a) serial na 8
Pottero

Mnie najbardziej ze wszystkich postaci wkurza właśnie Pike razem z Bellamym. Clarke też nie mogę znieść. Chętnie wymieniłabym ją na Lexę. Jasper też mnie zaczyna już powoli irytować. Nate jest całkiem w porzo, pomijając fakt, że woli facetów i jest bardziej postacią drugoplanową :)

ocenił(a) serial na 1
Carmellia

Irytuje, ale 8 gwiazdek dałaś :)
Ja bardziej nierealistycznego serialu dawno nie widziałem... a szkoda bo pomysł super, ale realizacja DNO!

ocenił(a) serial na 8
tomaszsztreker

To było jeszcze na początku, jak zaczęłam oglądać. Z tego co pamiętam, to na początku była nawet 9, ale później wymieniłam na 8 :D Pomimo wkurzających postaci, które niestety - są częścią każdej ekranizacji, serial jest (a przynajmniej był) naprawdę fajny.

ocenił(a) serial na 9
Carmellia

Ooo tak, skończyłam 3 sezon i dalej już przestaja oglądać. Pike i Bellamy mnie tak wkurzali w tym 3 sezonie, że gdy Oktavia obiła bratu twarz to miałam ochote powiedzieć żeby go zabiła. Moja ulubione postacie to Lexa, Oktavia, Raven i Lincoln... jak dla mnie ziemianie powinni wybić skaikru i by był święty spokój. Lexa była dobra chciała im pomóc a ci w zamian wybili im 300 ludzi. Na dodatek w 3 sezonie zabili Lincolna i Lexe...

ocenił(a) serial na 7
Pottero

Wg mnie trochę przesadzona liczebność Ziemian. Jak dla mnie we wszystkich 13 klanach łącznie, mogło ich być z 10 tysięcy, z czego połowa jako potencjalne zasoby ludzkie na wojsko. Np. Trikru, z tego co pamiętam, trochę obawiali się Mount Weather, gdzie była może z setka żołnierzy. Jeszcze mieli wielką urazę do Clarke za 300 poległych Trikru. Może to o czymś świadczy. A ile obywateli USA mogło przeżyć po takiej nagłej katastrofie nuklearnej (wyjaśnienie w 3 sezonie)? Z kilka - kilkanaście tysięcy? Z czego kilkaset w regionie gdzie dzieje się akcja, a do przybycia setki minęły ze 3 - 4 pokolenia.

ocenił(a) serial na 7
macior97_fw

A Clexa była dość litościwa wobec Skaikru. Może bała się rezultatu szerszej konfrontacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones