PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 120
ocen
7,5 10 1 75120
The 100
powrót do forum serialu The 100

Dla mnie serial skończył się właśnie na tym odcinku, kto oglądał, ten zrozumie.

ocenił(a) serial na 10
miss_russ

Zarost?

miss_russ

Właśnie nie wiem czy oglądać dalej, bo się wkurzałam.

ocenił(a) serial na 8
Comanka

Raczej nie

ocenił(a) serial na 8
wojtek45_gawlas

Kolejne odcinki też są smutne, jedne z najgorszych.

ocenił(a) serial na 7
miss_russ

Aż sprawdziłem na którym odcinku ja przerwałem oglądanie i wszystko sie zgadza

ocenił(a) serial na 8
miss_russ

Ja jakoś przetrwałam 3 sezon, który według mnie był najgorszy (niestety nie tylko ze względu na ten odcinek) i uważam, że warto oglądać dalej. Bardzo dużo się zmieniło w 4 sezonie, a kolejny zapowiada się naprawdę świetnie, chyba że znowu coś zepsują, ale na pewno wrócę do The 100.

ocenił(a) serial na 10
aga28898

Według mnie 3 sezon był najlepszy, a 4 na równym poziomie. Nie rozumiem za co wszyscy uwielbiali TĘ postać. Dla mnie najważniejsze aktualnie jest żeby Murphy'emu nic się nie stało, ale w razie czego nie przestanę oglądać serialu jak co niektórzy. Na IMDb oceny odcinków po "Thirteen" spadły do 5/10 bo banda oszołomów nie mogła się pogodzić z Tą jedną sceną i w komentarzach i recenzjach odcinków były jaja, że "1/10 nie oglądałem". 3 sezon odstawał od serialu, serial poleciał w totalne Sci-Fi i stał się mroczniejszy, szczególnie pod koniec sezonu. Idąc tokiem myślenia tych ludzi ja powinienem przestać oglądać serial w odcinku 4x10, bo stało się coś po czym rozpaczam do dziś.

miss_russ

Ogladalam i nie rozumiem. Chodzi o smierc TEJ osoby czy atrakcje z tym zwiazane? Bo atrakcje grube i az boje sie co bedzie dalej bo widze ktos popuscil wodze fantazji.. Co do smierci to okolicznosci tragiczne mozna bylo cos lepszego wymyslic ale sytuacja sama w sobie na 6+ bo tego sie chyba nikt nie spodziewal

ocenił(a) serial na 10
miss_russ

W 4 sezonie pełno się pozmieniało warto oglądać dalej

ocenił(a) serial na 4
miss_russ

Chodzi o to , że już nie zobaczysz romantycznych łóżkowych scenek ? Właśnie jestem po, ale nie ma co dramatyzować. Clarke sobie przygrucha kolejną kocicę.

ocenił(a) serial na 7
miss_russ

Jak dla mnie serial ogolem jest zwykla teen drama... Jak to przelknac, podobnie jak "choose" i inne badziewia i irytujace maniery postaci, to serial mozna nawet uznac za dobry.

ocenił(a) serial na 10
miss_russ

Dla mnie 5 sezon jest kompletnym absurdem i tak jak zepsute zostały 2 postacie głównego nurtu to ja nie mam pytań.

miss_russ

Zdecydowanie warto oglądać dalej. Serial jest bardzo nie równy, ale są odcinki,które rekompensują wszystko. Leci 6ty sezon a twórcy wciąż mają pomysły i rozwój bohaterów jest widoczny.

ocenił(a) serial na 8
miss_russ

Strasznie frustrujący jest cały 3 sezon
Aż nie chce mi się oglądać dalej

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones