PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 120
ocen
7,5 10 1 75120
The 100
powrót do forum serialu The 100

Lexa i Clarke ? :3

ocenił(a) serial na 8

Wiem że to niemożliwe raczej ale co wy na to gdyby Clarke była z Lexą ??? ^^
Oczywiście jestem za Bellarke ale Clexa też by mnie bardzo cieszyła hehehe XD Może nawet bardziej niż Bellarke :3

ocenił(a) serial na 8
annanowak542

To jeszcze Murphamy XD

ocenił(a) serial na 8
anias99

hehe XD czemu nie :D

ocenił(a) serial na 6
annanowak542

Jak widzę genetycy nie próżnują, co krok to nowa krzyżówka językowa. A pomysł z Clexem fatalny ;)

ocenił(a) serial na 8
sprzataczkaaa

hmm to może Lexlarke albo Kexa ? ^^ hehe XD

ocenił(a) serial na 6
annanowak542

Nie podoba mi się ta Lexa i mam nadzieję, że zginie w walce, zaraz się zabieram za 10 odcinek,

ocenił(a) serial na 8
annanowak542

Nieee.

Jako liderki mające fajną chemię jak najbardziej, ale canon - NOPE.
W "The 100" lubię to (szczególnie w 2s), że nie ma tutaj teen dram, jakby na to wskazywał rodowód CW.
Niech się trzymają jak najdalej od dziwnych wielokątów miłosnych, a na dobre im to wyjdzie.

A poza tym jestem Bellarke :D

Nessi92

Myślimy tak samo :3

ocenił(a) serial na 9
Nessi92

Jak na razie, do końca 2 sezonu zanosi się, że żaden ship się za bardzo nie rozwinie jeśli chodzi o kwestie romantyczne.

ocenił(a) serial na 8
alunia13

I to mi bardzo pasuje. ;)

ocenił(a) serial na 7
Nessi92

dramy z czasem sie znalazly- w koncu to CW :P ale i tak nie jest tak zle jak we Flashu czy Arrow ;)

annanowak542

Clarke i Lexa to mój oficjalny OTP! Każdą osobę, która mi tu wyskoczy z Bellamy wytarzam w śniegu! :D
Juhu! Wojna na shipy!

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

heheh XD jestem ZA ! :D

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

to będę pierwsza która leci do śniegu XD

izabella385

Podziwiam i doceniam wierność fanowską i odwagę do walki o swój ship do ostatniej śnieżynki :D No to w zaspę raz.. dwa .. trzy!

ocenił(a) serial na 8
emo_waitress

dla bellarke wszystko :D

izabella385

Opór jest bezcelowy!

ocenił(a) serial na 10
emo_waitress

Heh... To ja i Autorka ,,Misji 100'' wylądujemy na śniegu :') Autorka stworzyła jako pierwsza Bellarke, a mnie rzadna Lexarke czh clexa nie przekonana, że Bellarke jest gorsze :3

ocenił(a) serial na 10
darcis_2003

A w sumie... Niech Lexa bierze tą Clarke... Ja przejmuje Bellamy'ego i Murphy'ego!!! Będziemy żyć razem w naszyn wesołym trójkąciku, bez rzadnych Ginn czy Emori... Ewentualnie przyjmiemy innych fanów John'a I Bella :')

darcis_2003

Bellamy i Murphy - nie pomyślałam o nich w taki sposób, ale... popieram całym sercem! Na pewno lepiej, niż z Clarke czy Emori :D
Mnie się Bellamy podobał w tym chwilowym związku z dziewczyną, której imienia nie pomnę. Ona była spoko, taka dorosła, Bellamy nie cudował w jej otoczeniu.
Murphy jest super i moim zdaniem marnuje się w parze z Emori, osobą reprezentującą coś pomiędzy nic a 30cm nad dnem. Poważnie nie wiem, co on w niej widzi.

ocenił(a) serial na 10
annanowak542

hue hue i juz po clexie :( Lexa [*] była super bohaterem w tym serialu .

vivi123

Okropna decyzja. Aktorka miała zagrać w innym serialu, ale żeby od razu uśmiercać taką postać? :(

ocenił(a) serial na 7
ink1313

A co mieli zrobic? W serialach sci-fi nie zastapuje sie aktora innym aktorem chyba, ze tlumacza to zamiana cial- tak bylo, jest i bedzie. Poza tym watpie zeby inna aktorka w tej roli wzbudzila taka sympanie.

ocenił(a) serial na 10
keteek

Ja też bym wolał Lexę, ale no cóż. Mimo to, Arcydzieło!

ocenił(a) serial na 7
Parisian

Nie no, to mi juz lepiej Bellamy pasuje ale tworcy serialu zrobili co mogli skoro aktorka chciala odejsc.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones