PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 156
ocen
7,5 10 1 75156
The 100
powrót do forum serialu The 100

Hej.
Z tego co czytałem to pojawienie się statku z transportem więźniów wywołało wiele spekulacji co to może być, że może przylecieli z innej planety, albo z księżyca, albo to jednak Bellamy i spółka w dziwnym statku. Jednak odpowiedź dostaliśmy już dużo wcześniej.

Sezon 4 Odcinek 5 - rozmowa pomiędzy Abby i jacksonem

- Abby posłuchaj tego. Według danych Becca najpierw rozwinęła to, co znamy jako czarną krew dla Spółki Górniczej Eligiusa (Eligius Mining Company).
- Spółki górniczej?
- Chodziło o długie misje kosmiczne. Kryminaliści zostali wprowadzeni w stan hibernacji i wtłoczono im czarną krew żeby przeżyli promieniowanie słoneczne.

Co o tym myślicie?

SeraphiN90

HMMM jEST TO SENSOWNE.

SeraphiN90

to czemu na tym statku był napis "transport więźniów?".

Manakoo

bo transportowano nim więźniów (kryminalistów) do kolonii karnych...
ps. Gothic I się przypomina ;))

Manakoo

Piotrekk91 mnie uprzedził.
Jak z dialogu wynika KRYMINALIŚCI zostali wprowadzeni w stan hibernacji i wysłani :)

ocenił(a) serial na 9
SeraphiN90

Dobre, nie zwróciłem uwagi :)

Ja sobie od razu pomyślałem, że kolejna "Setka (the 100)" przyleciała. W końcu pierwsza setka to też byli kryminaliści, ale oczywiście to, co piszesz 5 x lepiej to tłumaczy, bo niby, że byłaby inna arka, albo sam nie wiem.

Więc podsumowując - dobry trop!

ocenił(a) serial na 7
SeraphiN90

Według reżysera dostaliśmy odpowiedź w IV sezonie o co chodzi z tym statkiem więc jest bardzo prawdopodobna twoja teoria.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones