PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 156
ocen
7,5 10 1 75156
The 100
powrót do forum serialu The 100

Tak się zastanawiałam dlaczego? Ja się nie moge doczekać 3 sezonu już godziny odliczam do 22.01.2016 5:00. Najbardziej oczekujące przeze mnie to jest:
1. Lexa i Clarke ich losy a najbardziej ich wspólne losy.
2.Polityka Graundersów.
3.Rodzeństwo Blake.
A wy na co najbardziej czekacie? :)

ocenił(a) serial na 5
kKahlan

"Szalona Blondi" mnie średnio interesuje jak dla mnie Jason może ją wyeliminować ;) Rodzeństwo będzie interesującym wątkiem. Obydwoje przeszli ogromną metamorfozę. Najbardziej interesują mnie Ziemianie, głownie wspomniany przez Lexę Naród Lodu ich polityka, zwyczaje i konflikty klanowe - tu może być epicko ;)

czarna_mamba_4

Jason wspomniał coś i spinn-off the 100 noszący nazwę Graunders. I ma on opowiadać o tym jak Graundersi przetrwali te 97 lat na ziemi po apokalipsie i ma ukazać małą Lexe pod nauką Anyi i jak Lexa zakochała się w Costi i co się z nią stało itp. Ale to są jego plany a ja z jeszcze większą chęcią bym ten spinn-off oglądała :)

ocenił(a) serial na 5
kKahlan

Nie tylko Ty, wątek Ziemian jest o wiele bardziej interesujący niż tytułowej setki. Więc jeśli JR ma rzeczywiście w planach takiego spinn - offa to podpisuję się pod pomysłem obiema rękoma ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones