PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 174
oceny
7,5 10 1 75174
The 100
powrót do forum serialu The 100
ocenił(a) serial na 8
pwojwoww

Teraz dodano również Cage'a, Dr Tsing, Byrne, Indrę i inne, oraz dodano zdjęcia z drugiego sezonu, czyli nie jest tak źle ;p

ocenił(a) serial na 7
Karirsu

ciesz się, że część osób była potrzebna do podpisania zdjęć, bo w przeciwnym wypadku trwałoby to znacznie dłużej, zapewne jeszcze kilka miesięcy - obecnie kolejka wynosi 181 dni :)

ocenił(a) serial na 8
Herushingu

Najstarsza obsada czekająca na kontrybucję jest z 2014 :d Wiedziałem, że trzeba będzie długo czekać.
Po dodaniu obsady wysłałem linki do zdjęć z 2 sezonu do animavilis. Na następny dzień zdjęcia już były w galerii, a moja obsada została zaakceptowana po 1 dniu :D Ktoś zdążył podpisać zdjęcia przede mną, ale nie ubolewam nad tym.

Czy tylko ja uważam, że te nowe zdjęcia reprezentacyjne postaci są brzydsze niż te stare? Zwłaszcza u Clarke i Octavii?

ocenił(a) serial na 7
Karirsu

No cóż, ktoś przesadził z photoshopem... Szczerze mówiąc to Octavii nawet nie rozpoznałem, i chwile mi zajęło uświadomienie sobie, że to właśnie Octavia - w ogóle nie przypomina siebie. Dlatego też zgadzam się, że portrety z poprzedniego sezonu były znacznie lepsze, bo były bardziej naturalne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones