PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 168
ocen
7,5 10 1 75168
The 100
powrót do forum serialu The 100

5x03

ocenił(a) serial na 7

Ten odcinek potwierdził tylko, że sercem tego serialu są Clarke i Bellamy. Mimo, że cała reszta bohaterów (włączając w to nowe postacie) świetnie się spisała, to właśnie ta dwójka łącząc ponownie swój los wprowadza emocje jakich brakowało w dwóch pierwszych, całkiem dobrych odcinkach.
Nigdy nie sądziłam, że kiedykolwiek polubię Emori, ale 6 lat w kosmosie i rok czekania na sezon czynią cuda... :D
Madi to nowy diament, uwielbiam ją, na duży plus też postać Zeke, bankowo dołączy do ekipy setki.

ocenił(a) serial na 10
SaiRIthy

Zgadzam się :)
Po obejrzeniu pierwszych 2-óch odcinków myślałam "Mech.. Fajne ale jakieś takie... Zobaczę może akcja się rozkręci" ale jak zobaczyłam końcową scenę 3-go odcinka pomyślałam "CO!!? WY OKRUTNE ISTOTY! KARZECIE MI CZEKAĆ NA CIĄG DALSZY CAŁY TYDZIEŃ!!? NIE LUDZKIE!" ;P
I rzeczywiście rok czekania robi swoje :D

SaiRIthy

a czy ktoś zauważył jak twórcy starają się upodobnić Clarke do Lincolna z pierwszego sezonu? Bo ja właśnie obejrzałem wszystkie sezony z rzędu i jestem na świeżo i mam wrażenie, że to celowy zabieg. Żeby pokazać jak ten cały konflikt z pierwszego sezonu się rozrósł, tylko że strony się zmieniły.

ocenił(a) serial na 7
SaiRIthy

z tym nowoczesnym statkiem kosmicznym troche przesadzili, sama arka była mniej zaawansowana technologicznie - zlep kilku stacji i jedyna szansa na przetrwanie ludzkosci, a tu prosze statek więzienny xd w następnym sezonie się okaże że od 100 lat mars jest skolonizowany ;o

foxu23

Oraz pomimo takiego zaawansowania technologicznego wciąż używają starej broni palnej.

ocenił(a) serial na 4
foxu23

da się to obronić.
Statek wysłany w głęboką przestrzeń miał być samowystarczalny.
Stacje na orbicie, z którymi planowany był non stop był kontakt niekoniecznie musiały być cudami techniki.
Po prostu zostały z tym co akurat miały nagle pozbawione wsparcia z Ziemi.
A broń palna jest po prostu skuteczna.
Na marginesie - niektórzy do dziś używają np kusz czy łuków, że o nożach nie wspomnę :)

ocenił(a) serial na 9
foxu23

To był raczej inny typ statku :) Arka jest nad Ziemią szybuje i bada kosmos a Statki latają po kosmosie, równie dobrze inna firma mogła ich wypuścić niekoniecznie jednoznacznie mówiąc jedna cywilizacja z jedną technologią bo każda firma mogła mieć inne technologie :)

SaiRIthy

Bzdurny był ten plan z zawarciem porozumienia i tak już dziś wiadomo że ci więźniowie się przebudzą i będzie wielkie starcie.
Mnóstwo głupot i po jakiego grzyba oni zostali na tym statku, przecież to niedorzeczność.

ocenił(a) serial na 9
patryks83

Zostali aby więźniowie czy tam górnicy mieli powód do rozejmu z nimi :) To było coś w stylu Rozejm i pomóżcie wydobyć naszych z bunkra a Skycrew nie zabije waszych ludzi ze statku o to tutaj chodziło :) Bo inaczej by ich obudzili wzięli na Ziemie i ich wybili jednym ruchem :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones