PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=689083}

The 100

7,5 75 201
ocen
7,5 10 1 75201
The 100
powrót do forum serialu The 100

Zaczęły się już zdjęcia do 3 sezonu !

Twórca serialu, Jason Rothenberg już teraz nazywa 3. sezon epickim i znacznie różniącym się od poprzedniego. Motywem przewodnim nadchodzącej serii będzie pytanie: „Co to znaczy być człowiekiem?”. Bardzo ważny będzie również wątek sztucznej inteligencji, a serial ma być bardziej science fiction i powrócić niejako do korzeni. W 1 sezonie sporo akcji działo się w kosmosie, ale ta historia dobiegła końca. Teraz znów twórcy podążą bardziej w rejony SF.

Nowy sezon będzie podzielony na dwie główne linie fabularne: jedna to kontynuacja historii Ziemian i Ludzi Nieba, a druga – najbardziej szalona do tej pory w serialu – skupi się na SI. Mamy spotkać bohaterów, którzy byli wspominani, ale jeszcze ich nie widzieliśmy. Przyjrzymy się też bliżej systemowi politycznemu Ziemian oraz w jaki sposób na ich czele stanęła Lexa.

Bellamy ma przejąć w obozie dużą odpowiedzialność i to ma mieć na niego pozytywny wpływ. Nie może jednak przeboleć, że Clarke zostawiła go samego, i że nie może razem z nią dochodzić do siebie po krwawych wydarzeniach w Górze Weather. Jest zły na główną bohaterkę i nie wie, jak zareaguje, gdy zobaczy ją ponownie.

Aktorzy powiedzieli, że mają już za sobą lekturę scenariusza premiery, ale nie chcieli zbyt wiele zdradzić. Wiemy jedynie, że zawarte zostaną nowe sojusze pomiędzy osobami, po których nigdy nie spodziewalibyśmy się współpracy. Isaiah Washington powiedział, że to, co Jaha zrobi z dostępem do rakiety i sztucznej inteligencji, będzie bardzo ciekawe.

Gdy serial powróci, Clarkę będzie żyła w lesie całkiem sama i zacznie powoli tracić zmysły. Rothenberg dodał, że sezon skupi się w dużej mierze na tym czy bohaterka może znów odzyskać swoje człowieczeństwo. Oficjalnie potwierdzono też, że będzie przeskok w czasie o kilka miesięcy.

Nie zabraknie również wątków romantycznych, które są domeną CW. Skomplikuje się związek Octavii i Lincolna. Ona będzie pięła się po szczeblach władzy, a on raczej będzie wolał trzymać się z boku. Podążają w dwóch innych kierunkach. Po wydarzeniach z 2. sezonu nie będzie łatwo Raven, aby nawiązać z Wickiem taką samą więź, jaką miała z Finnem .

Szczerze odkąd Clark zabiła Fina podejrzewałam że będzie chciała ich zostawić jak wszystko się już uspokoi , nawet od połowy sezonu myślałam nad tym że było by to fajne i ciekawe . Kiedy 2 sezon dobiegł końca cały czas myślałam o tym żeby Clark ,,ZDZICZAŁA" jeśli mogę tak to nazwać uznałam że to było by ciekawe z tego co jest napisane u góry coś takiego będzie miało miejsce i jestem podekscytowana tym co jest napisane właśnie o Clark .

Podobno premiera 3 sezonu nastąpi na początku 2016 roku :(

A wy co o tym sądzicie ???

ocenił(a) serial na 9
Vikikkii

Czekam z niecierpliwościom.

ocenił(a) serial na 9
Vikikkii

Podoba mi się fakt, że wprowadzą dużo wątków sci-fi.
Jestem strasznie ciekawa, czy Clark będzie miała zamiar spotkać się z Lexą (albo odwrotnie). Ciekawi mnie też, czy Bellamy zechce ją odnaleść (w głębi serca wierzę, że będą razem). No i oczywiście - co będzie z Murphy'm? Kto dostarczył rakietę do rezydencji hologramowej Pani?
A tak by the way - kiedy Lincoln ratował Octavię, i leżała ona nad rzeką, bo potrzebowała antidotum (nie pamiętam w którym sezonie to było, ale chyba właśnie w drugim) zobaczyła coś w krzakach. Lincoln był pewien, że jej się przewidziało, ale pod koniec odcinka pokazali tą postać - miał poparzoną i zdeformowaną twarz (najprawdopodobniej na wskutek promieniowania). Nie kojarzę, żeby pojawił się w serialu po raz drugi. Myślicie, że on może mieć coś wspólnego z współpracą dla ludzi z Mount Weather? Może był Kosiarzem?

ocenił(a) serial na 7
Vikikkii

Myślałem, że Clarke wyruszy do siedziby Ziemian na numerek z Lexą. Oczywiście wszystko by sobie przedtem albo w trakcie wyjaśniły, ale to by zwyczajnie nie powstrzymało Lexy przed zorganizowaniem zamachu na Clarke, której charyzma i inteligencja byłyby zagrożeniem dla pozycji Lexy jako wodza. No, ale cóż nie każdy jest tak kreatywny jak ja ;-)

ocenił(a) serial na 9
Vikikkii

Z tego co słyszałam sezon zacznie się 3 miesiące po wybiciu Mount Weather. Clarke podobno ruszy sie spotkać z Lexą ale nie wybaczy jej tak łatwo :) I Bellamy będzie wściekły na Clarke że tak po prostu ich zostawiła i będzie miał do niej o to pretensje:)

ocenił(a) serial na 10
Vikikkii

Dojdą nowi bohaterowie, już wybrani po castingach, jeden (może dwóch, sama dobrze nie wiem) upublicznił swój casting, wyszła z tego afera bo ktoś to upublicznił to zaczęli to łapać i kasować, ktoś zrobił transkrypt tego co tam było i muszę przyznać że zapowiada się dość ciekawie, bo wynika z tego [SPOILER! Czytasz na własną odpowiedzialność] że Clarke dostała propozycje zabicia Lexy, przypuszczenia są że od samego Księcia The Ice Nation (nie wiem jak to się po polsku tłumaczy, naród lodu? Jakoś inaczej? No mniejsza.) No i prawdopodobnie poznamy Wuja Lexy, podobno ma mieć z nim trening (nie jest to pewne na 100%, są to przypuszczenia po przeanalizowaniu dialogów z castingu, naczytałam się na różnych, międzynarodowych forach).Myślę że masa spoilerów pojawi się najszybciej w listopadzie.

ocenił(a) serial na 10
Kinderka567

Z tego co wyczytałam przed chwilą to tak :

Zach McGowan w 3. sezonie „The 100” wcieli się w łotra zwanego Roanem, który nie zawaha się przed niczym, by osiągnąć swój cel. Póki co wątek Ziemianina utrzymywany jest w tajemnicy, ale według amerykańskich mediów, postać ta ma sporo namieszać w nowych odcinkach. W 3. sezonie dojdzie do przeskoku w czasie . Akcja rozgrywać się będzie przynajmniej kilka miesięcy po wydarzeniach z drugiego sezonu . Wśród nowych twarzy w obsadzie zobaczymy też Michaela Beacha, który wcieli się w jednego z ocalałych .

W nadchodzących odcinkach pojawi się Brenda Strong, której głos kojarzą wszyscy fani serialu „Gotowe na wszystko„, gdzie aktorka była narratorką

Strong zagra Królową Nię, która jest przywódczynią Narodu Lodu (Ice Nation). Ten tajemniczy klan był wspomniany w 2. sezonie serialu, a teraz będziemy mogli przyjrzeć mu się z bliska.
Królowa rządzi swoimi ludźmi od wielu lat i wciąż dzierży władzę dzięki swojej błyskotliwości i byciu bezwzględną. Chce utrzymać ją za wszelką cenę, nawet kosztem cierpienia swoich najbliższych.

Ostatnio również gdzieś zauważyłam informacje odnośnie premiery 3 sezonu , 1 grudnia 2015 no ale nie jest to pewne bo wszędzie piszę że początek 2016 ..

Vikikkii

hmmm, nie to że założyłam już wcześniej wątek na temat spoilerów co do sezonu 3, ale co tam :)

#SPOILER Marie and Ricky said Linctavia has the strongest relationship in the show, not as angsty as the others .
#SPOILER Bob also said Bellamy is focussed on protecting the 44, not being the leader of the sky people with Clarke gone.
#SPOILER Eliza Taylor said Bellamy goes after Clarke in S3 to try to get her back.
#SPOILER BOB SAID THAT BELLAMY AND CLARKE WILL MEET AGAIN BUT THEY WILL HAVE SOME TROUBLE ABOUT SPEAKING.
#SPOILER Eliza says S3 starts 3 months after the finale & Clarke “is losing her mind.”
#SPOILER LINDSEY SAID RAVEN IS STRUGGLING TO LET HERSELF FALL IN LOVE WITH WICK SHE IS SO EMOTIONALLY DAMAGED.
#SPOILER “I assume he’ll do what Clarke couldn’t do & be a leader.” - Bob Morley on Bellamy S3.
#SPOILER Jason says we’ll get some smiles after the time jump, but not much
#SPOILER Murphy will be one of the main characters in s3
#SPOILER in s3 they will fight for the human race
#SPOILER we will know the name of the queen of the ice nation
#SPOILER Bellamy will be considered a hero in the camp
#SPOILER MARIE SAID THAT OCTAVIA WILL HAVE A ROLE OF LEADERSHIP
#SPOILER Eliza said that Clarke isn’t in the position of having an important romantic relationship at the moment
#SPOILER we will learn more about the groundes’ past in s3
#SPOILER there will be a title of an episode in trigesdasleng
#SPOILER There is going to be a time jump!!!
#SPOILER Bellamy & Clarke reunite but they have a lot to work through his resentment over her leaving.
#SPOILER Bellamy will experience some difficult times during this season
#SPOILER The POLIS will CHANGE the vision we have of the grounders

W dodatku Aaron Ginsburg obwieścił na twitterze, że coś poważnego stanie się postaci, która jest zdecydowanie lubiana przez fanów. Nie wiadomo czy to skończy się śmiercią, czy tylko jakąś traumą lub poważnym uszczerbkiem na zdrowiu :P

nutria_00

+ wypowiedź Alycii Debnam-Carey
''Mogę powiedzieć, że Lexa ukaże się wcześnie, więc nie będziecie musieli rozpaczliwie czekać by ją zobaczyć.'
Zapytana z kim obsady chciałaby pracować najbardziej odpowiedziała - 'Z każdym pracowałoby się świetnie. Myślę, że byłoby świetnie gdyby Bellamy miał więcej do czynienia z Lexą'
'To by było ciekawe, dynamiczne, bo oczywiście on darzy Clarke jakimś uczuciem, my wszyscy to widzimy. I Lexa oczywiście też. Więc fajnie byłoby zobaczyć jak walczą o Clarke. Myślę, że fani by to pokochali, ten miłosny trójkąt. A może by go znienawidzili. To by było okrutne.'

oo nnie, tylko nie miłosne trójkąty, nienawidze tego. Zwłaszcza jeśli jest w nie uwikłany mój ulubiony pairing -.- Dziwne, Jason jeszcze niedawno mówił, że żadne miłosne wielokąty już nie będą miały miejsca w tym serialu - oby to była prawda. Poza tym nie wydaje mi się, żeby w ogóle był na to czas... no cóż, we'll see :>

ocenił(a) serial na 10
nutria_00

Wow czyli w sumie o wiele , wiele więcej będzie się działo niż myślałam :)

Nie mogę się doczekać tego spotkania zdziczała Clark i Bellamy , mam nadzieje że na te spotkanie nie będziemy musieli długo czekać :)

ocenił(a) serial na 8
Vikikkii

Raczej długo, bo aż do marca 2016. Może i ten serial nie jest jakimś arcydziełem i ma sporo mankamentów, ale się w niego nieźle wkręciłem, a trzeba aż tyle czekać i będzie tylko 13 odcinków, tego 3 sezonu, coś mi się wydaje, że na tym mogą poprzestać bo w Stanach słaba oglądalność jest;/

ocenił(a) serial na 8
Vikikkii

https://40.media.tumblr.com/964b29a66ec59011c82caba8854afdac/tumblr_nu1cce9mf61u 4q1two2_540.jpg Eliza jako Grounder;D przymiarki do 3go sezonu;D

Bisexidryna

Coś jej wygląd zbyt nie przypomina Graundersów może Ice Nation.

ocenił(a) serial na 8
kKahlan

No Clarke jest taka aryjska z wyglądu to nie pasuje do Trigedakru;) Coś czuje, że może się biedna zgubić w lesie i zajść za daleko. Może się zaprzyjaźni z Azgeda i coś będzie knuła przeciwko Leksie( pewnie nieświadomie).

Bisexidryna

https://twitter.com/JRothenbergTV/status/639160786330497024/photo/1 jeszcze tu, jak dla mnie wygląda.... dziwnie. Trochę ciężko mi się chyba będzie przyzwyczaić ;)

ocenił(a) serial na 9
Vikikkii

Od dópy strony zacznę, ale no muszę... Czy tylko moje pro homo serce widzi, że Lexa ewidentnie leci na Clark, ale nie chce tego jakoś jej szerzej pokazać. Znaczy mam na myśli to, że sama chyba nie jest pewna co do swoich uczuć, mimo to strasznie zależy jej na blondi. Natomiast Clark orientuje się co i jak, dając jej jakieś tam pole do popisu i jest jedno "ale", bo teraz pojawia się Bellamy. I pomijając fakt, że to nie Bell ją wycyckał z misją ratunką i był cały czas przy niej w pewien sposób, to coś ją jednak hamuje przed związaniem się z nim. Taa, wiem mózg rozpaćkany. Moja teoria spiskowa w sumie wzięła się stąd, że w obu sytuacjach padł tekst "Na zawsze razem" czy coś w tym stylu. Kontynuując, liczę na jakąś słodką zemstą ze strony Clark. Po za tym czekam na rozwinięcie historii Anyi i Lexi, wyjaśnienie tej całej kaszanki z Ludami Lodu itp itd.

tommogirl

Nie tylko twoje serce :D Ogólnie gdyby nie ich relacja, to nie widziałabym chyba większego powodu, żeby serial ten oglądać, ale jak na razie czekam na rozpoczęcie 3 sezonu, w którym(mam nadzieję) zobaczymy w jakim kierunku ich relacja się rozwinie i co z tego wyniknie....także trzymam kciuki za dziewczyny :D

ocenił(a) serial na 7
Vikikkii

Wiadomo co z Jasperem i Monty'm ? :0

ocenił(a) serial na 8
Vikikkii

hej, wiadomo coś odnośnie premiery 3 sezonu?

ocenił(a) serial na 10
Katie94new

Tutaj jak Clark będzie wyglądać ale raczej większość już to widziała ---> http://naekranie.pl/aktualnosci/3-sezon-the-100-zdjecie-clarke-po-przemianie-746 184

Znalazłam jeszcze PODOBNO oficjalny zarys fabularny :

Prze 2 sezony bohaterowie „The 100” prowadzili wojnę po przybyciu na Ziemię. Najpierw ze sobą, potem z Ziemianami i w końcu – z Górą Weather. Wielu straciło życie, ale wszyscy utracili swoją niewinność. Dotarło do nich, że podczas walki o przetrwanie, nie ma złoczyńców i bohaterów – są tylko żywi i martwi. Ale teraz wojna się skończyła, a starcie z Górą Weather zostało wygrane. Więźniowie powrócili do domu, gdzie panuje względny spokój, ale czy znajdą go również wewnątrz siebie, po tym co musieli zrobić, aby uciec? Czy mogą oczekiwać od życia czegoś więcej niż tylko przetrwania?

Niestety, poczucie normalności nie potrwa długo, a świat bohaterów zmieni się na zawsze, gdy dobrze im znani oraz nowi wrogowie zaczną testować ich lojalność wobec siebie i zmuszać do zadania sobie pytania: co to znaczy być człowiekiem? Na początku walczyli, aby przetrwać. Potem, walczyli dla swoich przyjaciół. Teraz będą walczyć w imieniu całej ludzkości…

Tylko tyle udało mi się znaleźć na razie cisza .. a daty premiery nadal nie ma

ocenił(a) serial na 10
Katie94new

Poszukam jeszcze potem czegoś może coś znajdę :)

ocenił(a) serial na 8
Vikikkii

Dzięki, akurat nie widziałam tego ;)
Z tego wynika, że wiosną '16 czyli możemy spodziewać się 3 sezonu na przełomie marca/ kwietnia. :)
Już miałam nadzieję, że w styczniu :( :(

Katie94new

Jednak w styczniu :))

ocenił(a) serial na 8
Blondie33

Premiera 3 sezonu ma być 21 stycznia :)

ocenił(a) serial na 8
artystyczna

Supcio :D

Vikikkii

https://www.youtube.com/watch?v=D2RGc-TN72k promo któtkie

ocenił(a) serial na 10
kKahlan

W poniedziałek mają wypuścić trailer o długości przynajmniej 2min! :D Dali krótkie promo, bo normalnie zapowiadali trailer na piątek, a że się nie wyrobili :D

Zapowiada się świetnie, nie mogę się doczekać, w końcu po 9miesiącach coś nowego *.*

Kinderka567

Właśnie o tym na IMDB przeczytałam. Super bo już myślałam że zostawią nas z tym 0:20 promo jak w przypadku SHIELD.

ocenił(a) serial na 10
Kinderka567

Aż się doczekać nie mogę :)

3 sezon już 21 stycznia premiera USA !!!

ocenił(a) serial na 3
kKahlan

https://www.youtube.com/watch?v=PKUuukxrbrU
Co się dzieje.. :D

ocenił(a) serial na 5
cophine

Dramaty, sojusze, zdrady. xD Coś czuję że trzeci sezon będzie lepszy od drugiego.

cophine

Clarke na Lexe z nożem już chce to zobaczyć. I walka Lexy na arenie.

ocenił(a) serial na 9
cophine

Uhuh Tumblr aż wrze od teorii, szczególnie o łóżkowej scenie Clarke. Jejciu nie wyrobie do stycznia...

ocenił(a) serial na 3
tommogirl

Wątpię, że to Lexa - zbyt oczywiste. Może tak to skleili, że to tatuaż Clarke? Albo jakiś sen? Wszystko jest możliwe.. ale myślę, że jeśli taka scena miałaby się wydarzyć między nią a Lexą, to by tego nie pokazali. Tak samo jak chcą żebyśmy myśleli, że Commander umrze, po tym jak na tej arenie upadła.
Poczekamy, zobaczymy. :D

ocenił(a) serial na 9
cophine

Tak strasznie dużo dzieje się w tym zwiastunie, że już nie mogę się doczekać stycznia.
A co sądzicie o Lincolnie? Co tak strasznego zrobił Bellamy, że Octavia tak go nienawidzi?
Swoją drogą Ricky na Twitterze nic nie podaje, nawet wiadomości o trailerze. Ciekawe...

madooka

Właśnie Bell i Octavia... tak się zastanawiam i mam nadzieję, że to może jakiś sen albo halucynacja, bo te ujęcia są takie dziwne - chociaż może to tylko wina zwiastuna.
Ogólnie wątek Bellamy'ego zapowiada się na dobry.

ocenił(a) serial na 9
Aniuleks

Co do Clarke to kojarzycie promo nie? Był urywek jak komuś się zwierzała o Mount Weather i dokładnie w tej samej scenerii. Też mi się wydaje, że to ściema. Kurde, to byłoby zbyt oczywiste. Po za tym nie ma opcji, żeby Lexa umarła, nie ma siura we wsi. A co do Blake to mam wrażenie, że zbzikował po odejściu Clarke i opanowała go obsesja odnalezienia jej, aż do takiego stopnia, że dołącza do jakiegoś klanu anty-trikru i bach. Na dodatek Octavia jedzie po nim równo a zważając na ich bliską więź to musi chodzić o coś wielkiego, może wplotą w to wątek Lincolna. Tak na prawdę możemy na razie gdybać. Ech, zniosę jajko do stycznia.

tommogirl

Lexa to mi w sumie wisi, bo nie lubię tej postaci, ale przecież gdyby teoretycznie chcieli ją uśmierci to na bank nie pokazali by tego w zwiastunie. Z resztą bez przesady teraz to już fani wyolbrzymiają, przecież to, że się wywaliła nie oznacza od razu jej śmierci :/

A co do Bella to faktycznie po zwiastunie widać, że nieźle mu to wszystko wjechało na psychikę. Taki rozchwiany jest i wydaje mi się, że przez to łatwo będzie go zmanipulować np. przez tego nowego przywódce i stąd może wyniknąć konflikt pomiędzy rodzeństwem.

Aniuleks

Dokładnie! Też mi się wydaje, że ten nowy przywódca czy ktototamjest może go zmanipulować do tego stopnia, że chłopaczyna przejdzie nie na tą stronę co trzeba ;)

Skoro nie przepadasz za Lexą tak jak ja, też Cię może wkurzyło to, że w zwiastunie jest jej więcej niż Raven która jest przecież jedną z głównych bohaterek a z którą dali zaledwie tylko parę migawek? ;>

nutria_00

Lexa miała więcej scen niż Raven, Monty i Jasper razem wzięci :/ Mam wrażenie że w tym sezonie będzie bardzo duża ilość Lexy co szczerze jakoś mnie nie raduje, bo zwyczajnie jej nie lubię. I po zwiastunie zanosi się na to, że Clark dość szybko daruje jej zdradę i się będzie z nią bujać :/

Aniuleks

Eee gadacie Lexe to ja uwielbiam :D

nutria_00

Lexy jest więcej, bo widocznie ma sobą więcej do zaprezentowania, niż ostatnio Raven: czyli niekończący się foch, wieczne skrzywienie gęby, szmacenie Clarke za wszystko i wyskoki geniusz w stylu Makgajwerodoktorohausa :D

Sorry, nie mogłam się oprzeć, moja niechęć do tej postaci jest silniejsza :P A przecież Raven była kiedyś moją ulubienicą i szkoda mi, że (w moim odczuciu) tak ją zmaścili.
I opierając się na poprzednim sezonie nie widzę dla Raven pola do popisu, więc i jej brak w trailerze mnie nie dziwi. Bo jak nie ma Clarke w okolicy, żeby się po niej wozić, to co pozostaje Raven? Będzie się pewnie maziać i wzdychać po kątach, okazjonalnie ktoś wpadnie do niej, że coś tam trzeba zrobić, co Raven zrobi w ostatnich sekundach odcinka w jakiejś dramatycznej akcji.

A Lexa w tym czasie robi karierę i prowadzi interesujące życie.

emo_waitress

Mnie Raven przez jakiś czas także wkurzała, ale mimo wszystko nadal jest moją ulubioną postacią kobiecą w tym serialu bo mimo wszystko pod koniec się ogarnęła i raczej zrozumiała, że obwinianie Clarke było błędem - więc w moim odczuciu aż tak jej nie spieprzyli, zobaczymy co przyniesie 3 sezon, chociaż z tego co widzę w trailerze dużo się nie zmieni - znowu będzie ciągle cierpieć. W sumie mam wrażenie że w całym 2 sezonie jej jedynym zajęciem było cierpienie i na tym opierała się jej cała postać.

Co do Lexy to ja właśnie uważam, że ona nic specjalnego sobą nie reprezentuje. Zaczęła wyśmienicie, ale potem ciągle tylko pouczała Clarke co i jak ma robić , sama się do swoich zasad ni w ząb nie stosując. Jak coś było nie tak wybierała najprostsze wyjście - albo zabić, zostawić na pastwę losu lub zdradzić, mimo że pierdylion razy w ciągu sezonu raczyła wszystkich gadką typu ''krew za krew'' i takie tam. Jakby bolało ją trochę pomyśleć, i spróbować wymyślić inne wyjście z sytuacji, co prawie zawsze udawało się Clarke, jeśli choć trochę wysilała swoją mózgownicę. Mimo wszystko mam do jej postaci duże oczekiwania w 3 sezonie :>

tommogirl

Do uśmiercenia postaci to w tym tym serialu trzeba inaczej do tego podchodzić. Jak było na początku z Anyą scenarzyści poświęcali czas i rozwijali więź między nią i Clarke i właśnie przez to byłam pewna że Anyi już nie uśmiercą a tu taki bach. I własnie przez to się obawiam o Lexe. Moja ulubiona postać ona i Clarke.

tommogirl

Lexa i Clarke to jedne z najlepszych postaci w serialu no i mam nadzieję, że Lexy nie uśmiercą tak samo jak było z Anyą, też ją polubiłam.
Nie jestem pewna czy Lexy bd dużo w tym sezonie, bo gdzies czytałam, że aktorka miała w tym samym czasie pracować na innym planie filmowym - ale może to tylko ploteczka. Bell mnie zaskoczył w tym zwiastunie, z kolei Octavia od drugiego sezonu zaczyna mnie mocno irytować, za wszelką cenę chce pokazać jaka to z niej twarda sztuka i chce być wojowniczą....Jaha "zbawca świata" pewnie w tym sezonie jeszcze porządnie namiesza - ale i tak mnie irytuje :/

ocenił(a) serial na 8
cophine

Abby i Marcus XDD wiedziałam to od pierwszego sezonu ;'))

ocenił(a) serial na 9
cophine

Kawał czasu tu nie zaglądałem i zobaczyłem właśnie ten trailer na jutubie, to zajrzałem.Ciekawie to wygląda i mam nadzieję, że będzie to jeden z seriali, które z każdym sezonem stają się lepsze i ciekawsze, czyli coś zgoła innego, niż np. Arrow.Romanse itp. pierdzielenie mnie nie interesuje, ale dla Clarke i Lexy zrobię wyjątek.Oby tylko dwóch gejów nie wymyślili, bo to teraz na czasie.Jak to któryś poseł (czy tam kto) raz powiedział, że gejów sobie nie życzy oglądać, ale na lesbijki, to by popatrzył. :)

mario_1981

Dlaczego zakładasz że Lexa i Clarke będą razem. Zauwarzyłes że w zwiastunie Clarke z nożem na Lexe. idzie.

ocenił(a) serial na 9
kKahlan

Zwiastuny są tak robione, żeby nic nie było z góry jasne.A ja nic nie zakładam, bo mnie to ani ziębi, ani grzeje, jak już wspomniałem.Po prostu chętnie popatrzę, jak się miziają i tyle ;) Romanse mnie w serialach nie interesują, tylko akcja i ciekawe wątki.A że coś takiego tam musi być, to już trudno, bo to serial dla młodzieży, choć teraz trochę od tego odeszli na rzecz bardziej dorosłych wątków, anie jak na początku, typowo pod określonego wiekowo widza.teraz każdy znajdzie tu coś dla siebie.Na ziemi są teraz "dorośli" więc akcja przebiega trochę inaczej i same dzieciaki nie są już głównymi bohaterami.Cieszę się szczególnie, że nie uśmiercili (póki co) starego dobrego Desmonda.

ocenił(a) serial na 7
mario_1981

Lexa i Clarke na pewno coś z tego będzie, straszne ciśnienie fanów serialu na ten związek jest. Z resztą mi taki wątek też się podoba ;-) Lexa w ogóle fajna postać tak samo Octavia i Raven też spoko, w sumie to trochę dla dziewczyn oglądam ten serial, sam się dziwię że się do niego przekonałem, są w nim sytuacje których nie wybaczam, ale jednocześnie widać że robią z niego coś więcej niż typową papkę dla nastolatków.

ocenił(a) serial na 9
mitrus80

"widać że robią z niego coś więcej niż typową papkę dla nastolatków."
Otóż to, serial już jakiś czas temu zaczął być czymś więcej, niż to było w założeniu, bo na początku to się oglądało ciężko, jak się zaczęli parzyć każdy z każdym, ale teraz mają pomalutku inne priorytety.Ogólnie, chyba idzie ku lepszemu.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones