PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=721921}

Szkoła

3,3 4 668
ocen
3,3 10 1 4668
Szkoła
powrót do forum serialu Szkoła


1.Rytuał z miesiączką
2.goście ćpający cukier
3.gościówa co se zakleiła uszy klejem modelarskim aby się podobać jakiemuś glinie
4.dwaj debile co dali się wkręcić do talent szoł przez głupi mail
5.Dzieciarnia podekrzewająca babe z matmy o bycie morderczynią.

r_marvel

Jeszcze Lord Wiader z dzisiejszego odcinka.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

1. Akcja z kosmitami
2. Dwóch kolesiów, którzy dali się nabrać na wystąpienie w talent show i ich popisy.
3. Rytuały z piciem krwi z miesiączki.
4. Zabawa w kwadracik, po której gimnazjalistka zachodzi w ciążę i potem bierze tabletki wczesnoporonne, a później dostaje po nich krwotoku.
5. Dwaj kolesie, którzy udawali handlarzy narkotyków, a wcześniej ćpali cukier puder.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

Z tej akcji z kosmitami to miałęm tai ubaw nie śmiałęm się nigdy tak mocno na komediach. Jutro bęzie hardkor gimbusi w kominiarkach robią Heist na piekarnię.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

No tak ta akcja z kosmitami to była kupa śmiechu, jak ta dziewczyna dała się tak wkręcać tym dwóm kolesiom. :) Ciekawe jak to będzie wyglądało z tym napadem, zobaczymy, co pokażą ci młodociani gangsterzy. :)

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

A jutro "Krwawy Sport" w wersji szkolnej ciekawe czy zrobią kiedykolwiek wątek rodem ż amerykańskiej szkoły że uczeń przyjdzie siać terror z maszynówką.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

No właśnie ciekawe jak to będzie w tym jutrzejszym odcinku, bo pokazywali takie fragmenty jak jakiś koleś dźgnął nożem dziewczynę i potem biegł zakrwawiony po szkole. Tam się zaczyna robić niebezpiecznie w tej szkole degeneratów. Sami jacyś młodociani bandyci, złodzieje, handlarze narkotyków itd. Wcale bym się nie zdziwił jak w którymś z odcinków pojawiłby się w tej szkole jakiś uzbrojony uczeń w broń maszynową i będzie chciał urządzić sobie tam masakrę.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

Ten koleś to Adrian etatowy szkolny chuligan jak on za ten wyczyn nie wyleci to będzie największa wtopa serialu.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

Aha, to już kojarzę tego Adriana. On już niejedną zadymę w tej szkole zrobił. Nie wiem za coś takiego, jak on się rzuci na kogoś z nożem to powinien nie tylko wylecieć z tej szkoły, ale trafić do pudła.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

Jeszcze był przed 18 to pewnie prędzej do poprawczaka pewnie ta dziewczyna zezna że sama to sobie zrobiła i nie pójdzie siedzieć i nie wyleci.

ocenił(a) serial na 2
r_marvel

Wiedziałem posiedział kilka dni w poprawczaku i wrócił ja nie mogę ale to głupie. Mam nadzieje że to nie wpłynie na młodych ludzi którzy bedą w szkole sprzedać kosę myślać że posiedzą 3 dni i wrócą.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

Taka kara dla tego gościa to żadna kara, to jest jakaś kpina. No właśnie oby to nie wpłynęło w taki sposób na innych, że taka kara to ich w ogóle nie przestraszy i będą tak robić.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

My to oglądamy dla śmiechu pewnie gdzieś są jakieś noobki z podstawówki co się instruują tym serialem przed pójście do szkół gimnazjalnych i liceów i to nie miło się zapowiada.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

No tak ja to też oglądam, żeby się pośmiać z tych różnych jak oni to nazywają w tej szkole "przypałów". :) Ale może być też tak, że ktoś to ogląda, a potem bierze z tego przykład i robi coś takiego w swojej szkole, a wtedy to już może być się gorzej.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

aż mi się po tym odcinku fragment piosenki peji przypomniał

ta pieprzona telewizja uczy k.... dzieci życia
pokazują jak być złym, brutalnym i bezdusznym
zastanów się sk........... gdzie swe dziecko k.... puszczasz
od ciebie zależy jak wychowasz s..............
bo jeśli o to nie zadbasz będzie cierpiała twoja rodzina

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

Ach ta szkolna sprawiedliwośc ten cały Adrian za zranienie dziewczyny dostał gówniana karę , a ten Tymon za to że lekko zranił w ręke facetkę z matmy to wyleciał na zbity pysk

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

Widocznie oni tam traktują zupełnie inaczej jakiś atak na ucznia i inaczej na nauczycielkę, o wiele bardziej surowo. Chociaż wydaje się to niesprawiedliwe. Ale temu Tymonowi należało się to, że wyleciał wreszcie z tej szkoły, bo to nie był jego pierwszy taki wybryk i już sobie tego trochę nazbierał.

ocenił(a) serial na 2
Ramiro_29

W porównaniu do bandyckich wyczynó Adriana jego zachowanie było niczym , jak o Adrianie mowa to dziś znowu z nim ma być akcja i pewnie znowu nie wyleci.

ocenił(a) serial na 7
r_marvel

Tym razem ten Adrian w tej dzisiejszej akcji z pobiciem nauczyciela nie miał nic wspólnego, więc nie miał za co wylecieć. W tym odcinku to w głównej roli czarnego charakteru wystąpiła Ula. Ta sama, którą Adrian zranił kiedyś nożem i to ona uderzyła tego nauczyciela przez przypadek, bo to nie on tam miał wtedy być, ale jakiś chłopak, na którym chciała się zemścić jego była dziewczyna. To miało być pobicie na zlecenie.

ocenił(a) serial na 1
Ramiro_29

Czy mi się wydaje że nasz szkolny bonzo się ogarnął?, bo wcześniej był taki byczek, a teraz taki spokojny..

ocenił(a) serial na 7
Widzewiak_1910

Widocznie ten kurator, którego dostał za tą swoją poprzednią akcję z nożem znalazł jakiś sposób, żeby do niego skutecznie trafić i ten Adrian w końcu się ogarnął i teraz był już taki spokojny, bo przestraszył się, że jeszcze jedna taka akcja i trafi do poprawczaka. :) Nie dał się nawet namówić na żadną bójkę.

ocenił(a) serial na 1
Ramiro_29

Zobaczmy co z tego będzie, ale wygląda że jakiś rozsądek w głowie ma...

ocenił(a) serial na 7
Widzewiak_1910

No zobaczymy, ale może chociaż wreszcie jedna osoba z tej szkoły degeneratów zmieni się na lepsze. :)

ocenił(a) serial na 10
Widzewiak_1910

Bonzo???

ocenił(a) serial na 1
r_marvel

Nie wyleciał. Dostał tylko dozór kuratora.

Ramiro_29

Była strzelanina w liceum, tyle że nie w ''Szkole'', a w ''Szpitalu'' (ten sam producent) opowiedziano tę historię. W odcinku, gdzie było coś takiego nie wspomniano w której konkretnie szkole dokonano masakry.

Ramiro_29

Błagam, niech ktoś napisze co było w tej akcji z kosmitami.

ocenił(a) serial na 2
BIOLLANTE

Taka dziewczynka co ją wcześniej poza szkołą 2 dresów napadało tym razem uroiła sobie że widziałą ufo za oknem a w realu to był helikopter i 2 knypki z jej klasy wkręcali ją wysyłali zastrzeżone smsy albo filmik jak przebrali się za ufo i ona w to wierzyła.

r_marvel

Ogromne dzięki ode mnie.

Ramiro_29

ja bym jeszcze dołożyła to jak ten Konrad zrobił sobie test ciążowy :D

ocenił(a) serial na 7
marysia000_filmaniak

Ale też dzięki temu, że zrobił sobie ten test wykryto u niego wcześniej chorobę nowotworową i też go to uratowało.

marysia000_filmaniak

To akurat nie było głupie, tylko sensowne...

r_marvel

Jeszcze uprawianie seksu w szkolnej łazience.

ocenił(a) serial na 7
BIOLLANTE

Właściwie to wtedy w tej łazience jeszcze nie zdążyło do niczego takiego dojść, bo zaraz zostali złapani na gorącym uczynku. :)

r_marvel

1.Wywoływanie ducha matki
2.Handel wypracowaniami
3.Szczur w szkole
4.Udawany romans s nauczycielem WF
5.Zamki pozaklejane gumą do żucia

ocenił(a) serial na 7
marysia000_filmaniak

Z tym szczurem w szkole to była niezła zabawa. :) Najlepiej jak ta Patrycja wystraszyła się tego szczura i wybiegła taka nie do końca ubrana jak był konkurs miss szkoły. :)

Ramiro_29

jeszcze kilka mam:
1. Koleś demoluje pracownię komputerową
2. Gościu chce rozwalić radiowęzeł, żeby go wywalili ze szkoły
3. Testerki wierności
4. "Filozofia głodu"
5. Laska wstydzi się tego, że ma cukrzycę

ocenił(a) serial na 7
marysia000_filmaniak

Dodałbym tam jeszcze tą dziewczynę chyba miała na imię Mela, jak chciała rodzić dzieci za kasę, żeby mieć na wyjazd do USA. Co ona myślała sobie, że jest jakimś automatem do rodzenia dzieci. :)

r_marvel



1 Dziewczyna , która przykleiła klejem modelarskim uszy.
2 Trio dziwaków myśląca , że nauczycielka to morderczyni.
3 Jakaś po********na dziewucha , która przez plotkę twierdzi , że widziała kosmitów (bitch please).
4 Dziewczyna z tarotem .
5 Dziewczyna na zlecenie bije nauczyciela i wmawia innym , że to jej chłopak .
6 Dziewczyna z ciążami "płatnymi"
7 Filozofia głodu
- Hej chcesz kanapkę ?
- Powalona jakaś , czy co ?
8 Nikodem (computer guy)
9 Wstyd przed cukrzycą
10 Odcinki , których nie oglądałem , bo mam dosyć tego czegoś.

ocenił(a) serial na 1
r_marvel

dziewczynka wierząca w UFO, oglądam to coś sporadycznie ale i tak ciężko wytypować najbardziej denne wątki tyle ich było

ocenił(a) serial na 1
r_marvel

Babka, która ma problem ze swoim chłopakiem, który się nie myje

ocenił(a) serial na 1
meczyki

poj....... był też wątek z tą dziewucha co jej na wkręcali że w szkole doszło kiedyś do zabójstwa i teraz po szkole krąży duch rządny zemsty, aby uprawdopodobnić tę historię jakieś debile na ścianie w szatni napisali ketchupem imię pewnej dziewczyny aby myślała że to ją ten duch ściga

ocenił(a) serial na 3
maciekd_filmweb

A najlepsze było to, że tamta dziewczyna była tak niedorobiona, że wierzyła we wszystko co tamci idioci jej podsunęli.

maciekd_filmweb

Ten duch to Roman się nazywał

r_marvel

Mnie najbardziej rozwalił ubrany kościotrup wiszący pod sufitem.

Anna_Sandstorm

no, to było niezłe. albo dzisiejsza akcja, że zamknęli smoczycę w pracowni, żeby nie jechała z nimi na wycieczkę, a potem ta zrobiła im 6 h matmy :D

marysia000_filmaniak

Też oglądałam :p
Te scenariusze to porażka. Liceum i gimnazjum ma myślenie i pomysły jak dzieci w przedszkolu.

ocenił(a) serial na 6
r_marvel

Ten z miesiączką zgadzam się! Ale dorzuciłabym jeszcze ten odcinek O kosmitach ;D

r_marvel

Kremem morderczyni ...picie krwi z miesiączki ... UFO ... Duch psa w szatni ...

Nonesensse

*kremer

ocenił(a) serial na 3
Nonesensse

Mam pytanie nie związane z serialem. Co trzeba zrobić by dodać nowy temat na forum?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones