Squid Game (2021)
Squid Game: Sezon 1 Squid Game Sezon 1, Odcinek 6
Odcinek Squid Game (2021)

Gganbu

1h 1m
8,4 2 548
ocen
8,4 10 1 2548
Squid Game
powrót do forum s1e6

6

ocenił(a) serial na 8

smutnawy odcinek, nawet bardzo.. daje dużo do myślenia.. jak zwykle poglądy etc. muzułmanin, starzec i tak dalej.. ale na szczęście nie zajmuje się teoriami tylko delektuje się filmem.


Mortemignis

Rany, jak ja na tym odcinku ryczałam! :(

Zuzol_4

Ja też [*]

Mortemignis

Zwykła gra w kulki przeradza się w jakąś wiwisekcję moralności ludzkiej, świetny odcinek,na imdb ma nawyższe oceny z serii

marckoza

Na Filmwebie również

ocenił(a) serial na 8
Radek_Traczyk

Niech powstaje kolejny sezon, bo szczerze takie seriale są najprzyjemniejsze do oglądania i podobno na netflixie ten serial staje się topką (」゚ロ゚)」

Mortemignis

Jak ma dużą oglądalność to będzie miał też drugi sezon. Polityka netflixa.

ocenił(a) serial na 8
Radek_Traczyk

Polityka wszystkiego ;p

Mortemignis

No w sumie racja

Mortemignis

..... ty tak serio? 'muzułmanin'? ty naprawdę oglądałeś ten serial? ta postać nazywała się Ali (wiem , bardzo trudne imię do zapamiętania....), a jego identyfikacyjny numer jako gracza to 199.

a ten wyskakuje z 'muzułmaninem', ja prdl....

ocenił(a) serial na 8
isobel

XD
dobrze się czujesz?

ocenił(a) serial na 8
isobel

ale w sumie, szacun. niby racja (: tylko po co ta agresja w mą stronę

ocenił(a) serial na 7
isobel

O co to oburzenie? Ali to imię pochodzenia arabskiego, rozpowszechnione głównie wśród mieszkańców świata islamskiego. Serialowy bohater pochodził z Pakistanu. Myślę, że jak najbardziej istnieją przesłanki do wysnucia przypuszczenia, że był muzułmaninem. Autor komentarza, nie ma absolutnie żadnego obowiązku zapamiętania imion bohaterów i ich aktywnego używania. Zwłaszcza że użył określenia pozwalającego na dokładną identyfikację o którego uczestnika mu chodzi. Użyty zwrot jest także całkowicie neutralny, podobnie jak zwrot „starzec” użyty wobec innego bohatera, który z jakichś powodów nie wywołał już u Ciebie kontrowersji.

ocenił(a) serial na 8
Matioza1234

Tak czy siak Ali był naiwnym przygłupem. Od początku im tłumaczyli że tylko jedna osoba wyjdzie żywa po grze w kulki. Już bardziej szanowałem tę dziewczynę która poświęciła się dla 067 : szkoda mi jej było jak cholera :-/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones