Snowpiercer
powrót do forum 2 sezonu

szczególnie, gdy za oknem mamy w końcu niezłą zimę. Przez to lepiej czuć klimat tego serialu.
Poza tym, fajna jest ta córka Melanie, którą gra Rowan Blanchard. Ciekawa aktorka, a jej twarz przykuwa wzrok.
Fabuła co prawda nadal nie powala, ale ciekawi, co się wydarzy.

ocenił(a) serial na 6
yuflov

Jak to co? xD W Snowpiercerze wybuchnie kolejna rebelia, Alex będzie współpracować z Laytonem, Wilford umrze pod koniec tego sezonu - to tak na szybko.

czarna_mamba_4

No super... dzięki! To już sobie pooglądałem. A idź w pierony... tak zdradzić całą treść ze szczegółami ! ! ! ... oj poczochrałbym Cię ;p ;)
No ale jak już tak rozwiązałaś język, to szepnij słówkiem, co się będzie działo w trzecim? :D
Ale wiesz, tak co do Alex, a konkretnie tej aktorki, bo nie ukrywam, że wpadła mi w oko ;) to dziwne ma te fotki na insta :) jakby ją kto wyrwał z jakiejś mangi :)) czy żyła w trochę innej rzeczywistości :)
No a co do tego piercera, Westworldem nie jest, żeby coś bardziej rozkminiać, ale o dziwo ogląda się nieźle i fajnie, że jest zarysowany pomysł z tym ociepleniem klimatu. Bo inaczej, to tak by sobie jeździli przez kolejne sezony bez większego celu, poza przetrwaniem dla samego przetrwania ;)

p.s fajnie, że się odezwałaś. A lubię Twój nick :)

ocenił(a) serial na 6
yuflov

Proszę bardzo, zawsze do usług, na mnie zawsze można liczyć ;) Nie czochraj! Bo jak ja potem włosy rozczeszę?
W trzecim sezonie ... a to będzie trzeci sezon? ;)
Jeśli chodzi o Alex dla mnie to trochę taka zdezorientowana dziewczynka jeszcze, niby nienawidzi matki ale jednak do niej lgnie i jej pomaga, jednocześnie nie chce jej pomagać bo wie że jak jej pomoże do Melanie znowu odejdzie. Jeśli chodzi o aktorkę to się nie wypowiem bo nie przeglądałam jej profili.
Serial jest ogólnie nieskomplikowany ale fajny w odbiorze. Na plus gra aktorska Jennifer Connelly i Seana Beana.
Zobaczyłam znajomą, przyjazną twarz od srogich westworldowych rozkmin to się odezwałam ;) Pomyślałam sobie, że fajnie jest od czasu do czasu komuś coś zaspojlerować xD
Przyznam się nieskromnie że ja też go lubię xD

czarna_mamba_4

Jaka tam przyjazna twarz... wilk w owczej skórze ;)
Ale wiesz co, tak poważnie, jest to miłe trafić tutaj na osobę, z którą trochę się gadało pod innym tytułem i zawsze się cieszę, jak ta osoba wie, że ze mną można pogadać naprawdę super swojsko :)
I wiesz, co do naszego Westworld, to powiem Ci, że o ile tak przez tydzień, dwa, do miesiąca po zakończeniu 3 sezonu czułem taką trochę pustkę emocjonalną, takie trochę emocjonalne wyczerpanie i jednocześnie żal, że kurcze, przyjdzie nam teraz czekać z 2 lata ta dalsze odcinki, to od tamtego czasu człowiek już tyle innych tytułów obejrzał - super świetnych seriali, że to Westworld podobnie jak po 1 sezonie i potem po 2, tak i teraz gdzieś trochę zeszło w głębokie rejony pamięci.
No ale jak w końcu zbliży się dzień premiery season 4, to na nowo się zacznie ekscytacja :)

Tak zerknąłem na Twoją aktywność i widzę, że męczyłaś Asasina i cyberpunk :) Ale ja do gier to chyba nigdy nie dorosnę ;) wstyd, ale cóż :D

Za Bridstonów się próbowałem, ale po 1 odcinków stwierdziłem, że eee chyba nie będzie żadnych nagości, więc raczej nie ma sensu się męczyć ;)
Ale z kolei Dzicz fajna, podobnie jak Od Nowa. Tam pod Od Nową to się trochę udzielałem w analizy, kto tam będzie winny, mimo pierwotnego założenia, żeby nie wchodzić tutaj i nie czytać żadnych teorii :)
Ze Snowpierceren tego problemu nie ma.. Dzieje co się dzieje i zdecydowanie podzielam Twoje odczucia, że wspomniana para gra naprawdę dobrze i fajne jest to zestawienie jej i jego - silnej kobiecej i silnej męskiej postaci. A co do ewentualnego trzeciego sezonu, to najprościej dołączyć kolejny pociąg z jakimiś złoczyńcami, aby nasi już starzy bohaterowie mieli z kim wspólnie walczyć ;)

A póki co miłego wieczoru Mambo Bambo :)

ocenił(a) serial na 6
yuflov

Z Westworldem miałam podobnie. Najgorsze chyba było uświadomienie sobie że kolejny sezon będzie dopiero za 2 lata.
Co do Assasynów cóż... wstyd to jest się przyznać że grę się oceniło parę lat po jej przejściu a tak jest w moim przypadku ;) Cyberpunk - nasza rodzima produkcja trzeba było zagrać ;)
Seriale... Dzicz mnie rozczarowała. To taka gorsza siostra Lostów (uwielbiam ten serial) pominę już dziury logiczne w tym serialu bo obawiam się, że jak się rozpiszę to mi miejsca tutaj nie starczy ;)
Czasami mam tak, że uznaję coś za niezłe dzieło ale wiem, że mnie nie porwało i mimo pozytywnej oceny nawet jak przyjdzie komuś do głowy pomysł kontynuacji to mnie już to nie będzie interesować - tak mogłabym podsumować serial Od Nowa.
Snowpiercer natomiast ma świetnych aktorów i potencjał tylko dlaczego nikt tego nie wykorzystuje ? Akcja z kolejnym pociągiem? yuflov, to już było xD. Ja bym ich teraz wykoleiła ;) najlepiej na terenie pozostałości jakiegoś miasta i niech sobie teraz radzą - ogniska rozpalają, drzewo rąbią ;), chałupy budują i takie tam a nie tylko w tych wagonach siedzą i kotłują się między sobą xD

czarna_mamba_4

Z tym piercerem jest tak, że jeśli opuszczą pociąg, to trochę zrobi się z tego inny - po części nowy serial. Ale w sumie trudno powiedzieć, w jakim kierunku go kontynuować. W jakimś sensie zakończeniem powinno być, że robi się ciepło i są w stanie wyjść na powierzchnię, choć powiem Ci, że jak najbardziej się zgadzam z Tobą, że jest fajna obsada i fajnie by się oglądało, jak zaczynają powiedzmy na nowo życie, organizują się, powstaje społeczność z czasem coraz większa.
Wiesz, z chęcią obejrzał bym serial, którego wydarzenia dzieją się w realiach obecnej pandemii. I żeby było w nim sporo fajnych postaci, takie jakie były np w LOST, dużo relacji między nim i ogólnie fajnie obyczajowy.

czarna_mamba_4

skąd wiesz ze wilford umrze? No to najbardziej prawdopodobne, Lecz po tym odcinku wygląda na to że stał się przywódcą pociągu.

ocenił(a) serial na 6
Ku_Oswieceniu

Kiedyś znalazłam info że Sean Bean będzie grał tylko w drugim sezonie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones