Snowfall
powrót do forum 5 sezonu

5. sezon

ocenił(a) serial na 9

Jak wrażenia na razie? Ja wyczuwam niestety znowu odrobinę niższy poziom niż sezon temu. Już w czwartym zaczynało coraz mocniej zgrzytać, w piątym niestety moim zdaniem chwilami robi się kiczowato :/

ocenił(a) serial na 9
KubaLBN92

Odcinki z tygrysem powrót do wysokiej formy moim zdaniem :)

ocenił(a) serial na 10
KubaLBN92

Zgadzam się. Dopiero od 5-tego odcinka, w którym na końcu jest tygrys 5-ty sezon wraca do formy. Wg. mnie poprzednie sezony były lepsze trzymały równy poziom od pierwszych odcinków.

ocenił(a) serial na 7
KubaLBN92

Zdecydowanie najsłabszy sezon. Tendencja spadkowa przy takiej ilości materiału w sumie nie dziwi. Finał to już w ogóle kicha bo nie miał nic wspólnego z finałem sezonu a po prostu zapowiedzą a jakże kolejnego sezonu..

ocenił(a) serial na 9
HighRisk

No niestety, nawet nie pamiętam jak się skończył. Szkoda, pierwsze trzy sezony ocierały się o genialność.

ocenił(a) serial na 7
KubaLBN92

Kiedyś dawno temu pilot mnie odrzucił i teraz po przeszło kilku latach pojechałem wszystkie sezony w 2 tygodnie na spokojnie. 1-3 spoko, 4 może być. 5 nie do zaakceptowania.

ocenił(a) serial na 7
KubaLBN92

Właśnie mam w taki razie pytanie bo zawiesiłem się jakoś tak na początku 4 sezonu warto brnąć ? czy to już tylko miłość do serialu trzyma?

ocenił(a) serial na 9
Maciej_203

Moim zdaniem jest bardzo dobrze, lepiej niż w tym sezonie z dziennikarką. Ale chyba ze trzy odcinki obejrzałem tylko bo mało czasu

ocenił(a) serial na 7
KubaLBN92

Pytam się o 4 sezon bo mocno mnie znużył, a widzę że ludzie narzekają na czwarty a piąty to już w ogóle kaszana, więc jak jest?

ocenił(a) serial na 9
Maciej_203

4 sezon jest słabszy, piąty wraca do wysokiej formy

ocenił(a) serial na 9
KubaLBN92

mi sie podobał, ale poprzednie lepsze

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones