Skazana (2021)
Skazana: Sezon 2 Skazana Sezon 2, Odcinek 8
Odcinek Skazana (2021)

Odcinek 8

44m
7,2 307
ocen
7,2 10 1 307
Skazana
powrót do forum s2e8

Masakra

ocenił(a) serial na 3

Dotarłam do ósmego odcinka, a trzeba było po siódmym alogicznym zaprzestać, uniknęłabym dziś nerwów. Serial ogólnie był do oglądania, po przymknięciu oczu na kilka odchyłów od rzeczywistości na potrzeby dramatyzmu, ale to co się odwala w drugim sezonie, a już najbardziej od 7 odcinka, to kpina z widzów. Kompletny brak logiki, realizmu, scenariusz tak naciągany, że płakać się chce, absurd i brak kontaktu z rzeczywistością. Żal mi aktorów. Jak kto się stało, że serial zaczął jako nienajgorszy, a kończy jako żenująca szmira?

ocenił(a) serial na 9
aslawa1

Jakieś konkrety?

multitommyangelo

Kompletnie nierealnie pokazany zakład karny, to nawet nie jest w najmniejszym stopniu podobne do polskich realiów. Zaczynając od tego że czerwone stroje to są zarezerwowane dla N (niebezpiecznych) albo np Hania która z tego co kojarzę jest stosunkowo młoda poniżej 21 roku życia nie mogła by siedzieć w celi z dorosła morderczynią tylko musi siedzieć z ludźmi do 21.
To są takie najbardziej rażące, co mniejsze zastrzeżenia i odchylenia są w każdym odcinku.
Do ostatniego 2 sezonu jakoś to ignorowałem, ale zakończenie dramatyczne. Taki bunt na pewno byłby zdławiony dużo szybciej, zważywszy że to oddział kobiecy. Po za tym miały zakładników funkcjonariuszy, miały klucze. Czemu nie próbowały wyjść tylko się barykadowaly, no przecież tak wiadome że im bram nie otworzą tylko je spacyfikują. Kompletnie zakończenie 2 sezonu bez sensu.

niewidomy06

Tak XD to był dramat. Tam żenada goniła żenade.

aslawa1

Obejrzałem drugą część serialu. Niestety teraz żałuję że dałem się wciągnąć w tą historię. Faktycznie odcinki kończyły się tak że chciało się od razu oglądać kolejny. Zakończenie jest tak głupie i żenujące że łapałem się za głowę. Ostatniego odcinka po prostu nie da się oglądać i jeśli powstanie 3-ci sezon to na bank go zignoruję mimo dobrego aktorstwa. P. S. Zdziwiłbym się gdyby ta obsada zgodziła się zagrać w następnej odsłonie po takiej kompromitacji...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones