PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=849603}

Sexify

6,3 32 294
oceny
6,3 10 1 32294
6,4 22
oceny krytyków
Sexify
powrót do forum serialu Sexify

Gdybym miał ocenić serial obiektywnie, względem konkurencji międzynarodowej, rosnącej już od paru(nastu) lat, dałbym co najwyżej pięć gwiazdek. Jednak jest niekonwencjonalny względem polskich produkcji (kryminału z Popławską, tandetnego wojennego filmu w czerni-bieli, czy stuhrowej komedii romantycznej). Cieszmy się rodzimymi dziełami mającymi odwagę wyjść poza schemat. Mimo, że bynajmniej nie sięga do pięt porównywanym "Sex education", staje ex aequo obok "W lesie dziś nie zaśnie nikt", czy "Wszyscy moi przyjaciele nie żyją" samym faktem, że jest w pewien sposób niewygodny (mimo, że wyreżyserowany w bezpieczny sposób - bez "latających" penisów i pochw charakterystycznych dla gatunku). Dodatkowym plusem jest udźwiękowienie - nie musiałem przyciszać momentów imprez oraz pogłaśniać "szepczących" dialogów. Summa summarum zasługuje na uwagę (choć niezbyt sporą ;)).

ocenił(a) serial na 6
struzelite

No właśnie. To chyba najlepiej ,,brzmiący" polski serial jaki widziałem.

ocenił(a) serial na 7
lornemalwo

Mi trochę przeszkadzało, że tak często puszczali ten charakterystyczny motyw z "jęczeniem", albo takie pojedyncze słowa, bo czasem nie wiadomo czy to bohaterowie coś mówią/robią czy to gra muzyka.

ocenił(a) serial na 6
McGyverPL

no wlasnie, za duzo stekania dla samego stekania, przy drugim odcinku zaczelo juz irytowac i non stop te same motywy muzyczne, mimo ze fajne to za duzo, za czesto i w kolko te same

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones