Sex Education
powrót do forum 4 sezonu

Sezon 4 bardzo rozczarowuje. Niektóre wątki ucięte i niedokończone. Jak dla mnie związek Otisa i Maeve bardzo rozwleczony i finalnie bez żadnego efektu. Chyba wiele osób czekało, żeby jednak coś się zadziało między głównym bohaterem, a Ruby. Bardzo podobała mi się jej postać. Dziewczyna bardzo chłodna i niedostępna, ale wrażliwa i kochająca, myślę że wiele z nas mogłoby się z nią utożsamić. Skorupa na wierzchu, aby nie zostać skrzywdzoną. W poprzednich sezonach bardzo do siebie pasowali z Otisem, dopełniali się i dojrzewali w tym związku. Może robią nas w balona i jednak będzie 5 sezon?

Sylwia_Siudalska

Jakie wątki zostały nie dokończę? Wszystko jest na tacy, 5 sezon nie potrzebny, akurat tutaj wiedzą kiedy że sceny zejść. I to samo pisaliście przy 3 sezonie że rozczarowanie a teraz wychwalacie, tak samo będzie z 4 sezonem.

Godlo

Wątek z Jacobem, Olą, Lily, Rahimem - bezsensu urwane. 3 sezon mógł się tak skończyć, bo miał zachęcić do kolejnego. Fajnie, że Ci się podoba, ale dla mnie niedokończone to wszystko. Ostatni odcinek zrobiony na szybko.

ocenił(a) serial na 7
Sylwia_Siudalska

Większość głównych aktorów już tam nie chce grać, więc nie licz na kolejny sezon. No chyba, że z inną obsadą.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones