Sex Education
powrót do forum 4 sezonu

Zaskoczyła mnie queerowosc w takim stężeniu, ale serial oddaje wiele trosk osób nieheteronormatywnych i w ogóle młodych. Jedyne co mnie drażni to "kliniki". Porady w starym kiblu ok, ale seanse w gabinecie w którym powinien siedzieć psycholog to jakiś dziwny pomysł. To znaczy pokazanie jak młodzież sama próbuje sobie radzić oddaje rzeczywistość ale dlaczego mają oficjalne gabinety?

aldona_lip

A dlaczego mieli by nie mieć własnych gabinetów, skoro cały zamysł tej szkoły polega na tym, że jest ona zarządzana przez uczniów.

ocenił(a) serial na 10
Retexid

Mogą wybierać zajęcia, menu i imprezy ale nie mogą robić tego co powinini robić specjaliści bo nimi nie są. Chyba miała to być hiperbola radzenia sobie bez dorosłych, ale jak dla mnie za daleko odjechali.

aldona_lip

Tak samo jak nie są nauczycielami, dietetykami itd. Dlatego głęboko potępiam taki rodzaj szkolnej anarchii. Szkoła to nie jest demokracja - musi istnieć organ zarządzający. Inaczej dochodzi do absurdów, które widoczne są właśnie na przykładzie tego co zostało pokazane w serialu.
Tak, zgadza się odjechali trochę i to na wielu płaszczyznach.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones