Sex Education
powrót do forum 4 sezonu

Pierwszy sezon rewelka, drugi i trzeci fajny. Ten sezon to jest jakaś porażka.
Spodziewałam się czegoś mega a tu... buu zderzenie.
Czekać 3 lata na coś ekstra - dostać gniota.
Nawet głównym postaciom brak już tego czegoś, jakby sami do końca nie byli zadowoleni ze scenariusza, nawiasem scenariusz to tu chyba był napisany przez kogoś kto nie miał pojęcia na czym polegały wcześniejsze sezony.
Kompletnie nie mam nic do osób LGBT czy TRANS ale to jak są oni ukazani w tym sezonie to już jest jakiś kabaret.
Szkoła to jakieś dno, miliony pouczających gadek, ta cała "O" to też niewypał, ani z niej dobra aktorka ani też ciekawa postać w serialu.
Jestem zawiedziona bardzo. Odpaliłam 1 odcinek z wielkim uśmiechem ale już po 20 minutach miałam takie uczucie, że tu chyba coś nie pyknie.
Nie myliłam się... nie pykło i to bardzo. Im dalej w odcinki tym większe szambo.
Zakończenia to lepiej nie oglądać w ogóle.

ocenił(a) serial na 7
Joanna_Anders_177

Głównym postaciom brakowało tego „czegoś” bo tam większość starej obsady nie chciała już grać i 4 sezon mam wrażenie, że zrobili mocno na sile.

Castanello

No dokładnie, także mam wrażenie że głównym bohaterom również nie chciało się tego ciągnąć a widać też, że z nowymi bohaterami nie było żadnej chemii na planie

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones