Samce alfa
powrót do forum 2 sezonu

Wreszcie

ocenił(a) serial na 9

Wreszcie bardzo dobry hiszpański produkt dla mas na Netflix. Zabawny, satyryczny, bardzo współczesny. Bekę twórcy serialu robią sobie nie tylko mężczyzn alfa, lub tych bardziej ciapowatych ale też tych całego wachlarzu różnych kobiecych postaw, od influencerek, przez zmęczone życiem matki po feministki. Beka jest tu nawet z Putina. Jasne, że postacie są przerysowane ale chyba o to chodziło i na tym polega komedia, satyra itd.

ocenił(a) serial na 9
Kasia_20_15

Ja bym dodał że oprócz tego co wymieniłeś to beka jest ciśnieta nie tylko z postawy patriarchalnej ale i przeciwnej. Główni bohaterowie niby maja przejsc metamorfoze, ale zaczynaja sie zachowywać bardziej skrajnie niz kobiece feministki. Myślę ze twórcy zmyślnie przemycili bekę z kazdej z tych skrajnych postaw. Dla mnie ten serial to mistrzostwo :)
Żadna skrajność nie jest dobra i to wyśmiewa ten serial :)

ocenił(a) serial na 9
Kasia_20_15

Serial jest genialny. Wspaniały casting, aktorzy i aktorki dobrani idealnie do swoich ról . Juz nie pamiętam kiedy smiałam się na głos do laptopa oglądając jakis film, Scenariusz, teksty, ,wykonanie wszystko jest w punkt!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones