PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10024660}

Samce alfa

Machos alfa
7,2 2 864
oceny
7,2 10 1 2864
Samce alfa
powrót do forum serialu Samce alfa

Wbrew opisowi ten serial opowiada nie o "żałosnych samcach" ale patologiach jakie serwuje feminazim. Rozwydrzona córuś, agresywana ex-zona, instagramerka przekonana o własnej wyjątkowości (choć trzepie hajs na exponowaniu tyłka przy pretensjonalnych "mundrościach") czy wreszcie przekwitająca żona, która nie potrafi uszanować "NIE" ze strony - skądinąd bardzo uczynnego i zgodnego - męża. Zobaczymy co będzie dalej

KryMak

Ojej, zabolało po seansie? Zauważ, ze serial odwrócił role w związku - co nagle nie podoba sie niektórym mężczyznom. No bo jak to? Jak babka nie chce seksu, to jest oziębła, stale ją boli głowa i jak ona w ogóle śmie, kiedy jest odrwotnie - to facet jest tym pokrzywdzonym, bo przecież on ma prawo zle sie czuc lub nie mieć ochoty. Jak kobieta jest emocjonalna, to furiatka i wariatka, ale agresywny facet? No coz, widocznie baba sobie zasłużyła, pewnie sprowokowała. Otwarty związek? Moj Boze! jak ONA śmiała to proponować po 3 latach związku??? Ale juz kochanka na boku - spoko, widocznie koles nie dostaje od partnerki tego, czego chce w łóżku. Kobieta, która idzie z duchem czasu i próbuje rozkręcić karierę, zeby dołożyć sie do domowego budżetu? - pretensjonalna instagramerka, za to jej facet wywalony za mizoginistyczny serial - pokrzywdzony bezrobotny. Mowisz, ze córka nieznośna? Jakby byla synem, z laska w lozku - tatuś byłby dumny, ze synuś taki Alvaro, a tak... Nie dość, ze corka sie puszcza to jeszcze lesbijka. Ten serial to krzywe zwierciadlo, które pokazuje stereotypy w związkach oraz relacjach damsko-meskich i brak przystosowania sie niektórych do obecnych czasów. Czy nam sie to podoba czy nie, rzeczywistość sie zmienia, a my możemy albo iść z duchem czasu i zrewidować niektóre stereotypowe i krzywdzące poglądy, albo tkwić w ciemnogrodzie.

Gorzka_M

Doskonałe podsumowanie :)

ocenił(a) serial na 8
Gorzka_M

Hahaha, ale brednie

hresia

Za to Ty merytorycznie i na temat, szacun.

Gorzka_M

W punkt!

Gorzka_M

O matko, takich kocopołów jak Twoich to dawno nie czytałem. Tak ciężko jest Ci pojąć, że są faceci, którzy patologiczne sytuacje negują, bez względu na płeć? Czy Twój mizandryczny umysł nie jest w stanie tego pojąć? L

Gorzka_M

O matko, takich kocopołów jak Twoich to dawno nie czytałem. Tak ciężko jest Ci pojąć, że są faceci, którzy patologiczne sytuacje negują, bez względu na płeć? Czy Twój mizandryczny umysł nie jest w stanie tego pojąć? Miałem taką samą niechęć do Raula jak i do Esther czy Blanki. Tylko dlaczego pod koniec sezonu była narracja, że jedna zdrada jest okej i przeszła w niebyt, a druga była piętnowana?

Gorzka_M

Ale jesteś poperdolona żal mi cię, masz wyprany mózg

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones