Russian Doll
powrót do forum 2 sezonu

Czy ktoś może mi wytłumaczyć co wydarzyło się między pierwszym a drugim sezonem i dlaczego serial tego nie pokazał? Pierwszy sezon kończy się tym, że Nadia i Alan trafiają do innych pętli czasu a w drugim sezonie nagle są w tej samej i to 4 lata później. Jak???

magialenka118

Może 2 sezon to pętla nadi a 3 sexon Alana ?

Boska_Istota

To by wydarzenia działy się bezpośrednio dalej w jej pętli a później bezpośrednio w pętli Alana a tak mamy po prostu domyślić się z wyrywków rozmów co się działo w minionym czasie. Ogólnie w 3 sezonie będą się ganiać z dinozaurami. Jestem w połowie drugiego sezonu i ciężko mi się to ogląda...

thomsi

to nie było tak, że w pierwszym sezonie w którymś momencie podzielili się na 2 pętle i pod koniec gdy już załatwili swoje sprawy, to ich scaliło podczas tej sceny z mostem, i potem już byli razem aż do 2 sezonu?

Dkzeus1

Też tak to zrozumiałem

ocenił(a) serial na 6
Dkzeus1

Właśnie skończyłem 1 sezon. W finałowej scenie niby jest scalenie, ale nie do końca, bo obie wersje idą w przeciwne strony i w pewnym momencie, wchodząc w grupę happeningową, mijają się. Przypominam też, że Nadie mają różne płaszcze na sobie. Tę w szarym widzimy od tyłu, tę w czarnym jak idzie w stronę kamery.

ocenił(a) serial na 7
per333

W jednym ujęciu tak jak piszesz, ale sekundy wcześniej widać, że obie idą w przeciwnym kierunku niż tłum

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones