Russian Doll
powrót do forum 2 sezonu

Tym metrem można zobaczyć jak piramidy budowano, albo jak Ziemia była w powijakach. Brak kręgosłupa. Druga seria to typowa bajka o króliku Bugsie, który znajduje się tam gdzie chce. Wszystko na "widzimisię". Druga seria nie ma korzenia, jest oderwana od jakiegokolwiek sensu.

ocenił(a) serial na 3
Stefan_Sikanamura

Może dlatego, że reżyserem została główna aktorka. Liczyłem na wyjaśnienie wątków z pierwszego sezonu a dostałem, nawet nie wiem jak to nazwać nieużywając wulgaryzmów.

ocenił(a) serial na 4
Paollo_Latello

Scenariusz też? Bo tu nie chodzi o reżyserię, drugi sezon rozpada się na poziomie scenariusza.

ocenił(a) serial na 3
andand22

Nie pamiętam już, ale powiedzenie, że się rozpada jest komplementem moim prywatnym zdaniem.

ocenił(a) serial na 4
Paollo_Latello

Słownik języka polskiego PWN:
rozpaść się — rozpadać się
2. «o zjawiskach abstrakcyjnych: utracić spójność»

ocenił(a) serial na 8
Stefan_Sikanamura

Moim zdaniem sezon 2 jest o przepracowywaniu traum. Bohaterka próbuję zmienić przeszłość ale najwyraźniej nie jest to możliwe, dlatego krugerandy znikają w pociągu. Jak zabiera samą siebie (niemowlę) z przeszłości to czas się rozpada. Zatem musi się pogodzić z przeszłością i historią swojej rodziny. Nie przenosi się pod piramidy tylko w czasy swojej matki i babki. I tyle - proste jak konstrukcja cepa.

wawu

Możliwe, tylko fakt że Robi co chce, mówi co chce i wszystko jakoś idzie zniechęca.
Wchodzi do magazynu z żydowskimi skarbami, otwiera skrzynię i wychodzi. I nic, nikt nie zatrzymuje.
Jest chamska dla każdego i nikt z tym problemu nie ma, zero konsekwencji.
Typowy obecnie obraz silnej kobiety.


No i Alan, zmienił się w babkę i jako murzynka łazi po berlinie wschodnim, wszycy są dla niej mili, podrywają itd.

Jedyne co się podobało to początkowy etap z matką ale i tak trzeci odcinek skończyłem już na siłę.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones