PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119049}

Pokolenia

Generations
6,9 744
oceny
6,9 10 1 744
Pokolenia
powrót do forum serialu Pokolenia

Najbardziej mi utkwiła sprawa z diamentami w głowie łosia tudzież jelenia które leżały tam miesiącami a potem w ostatniej chwili jak się wszyscy zorientowali, to nie zdążyli ich zabrać :]

ab86

paradoks... bo ja też zapamiętałam głównie tę scenę:)))))))

ocenił(a) serial na 8
ab86

Ja pamiętam jak jakaś kobieta - czarny charakter otruła młode, sympatyczne małżeństwo dosypując czegoś do deseru. Ale co, kto, kiedy i po co - nie wiem. Miałem ze 4 lata, kiedy to leciało. ;)

ab86

Ja pamiętam ostatnią scenę z irytującym napisem "To Be Continued" (nigdy nie było "continued" :P ), romans Adama i "Ewy" (która miała męża i jeśli się nie mylę serial skończył się na tym, że ten mąż przyłapał ich w łóżku) i jakąś "wazę z dynastii Ming", która się stłukła, ale być może się nie stłukła, bo to była kopia. :P W każdym razie - jako malec śledziłem ten serial namiętnie. :P

użytkownik usunięty
Davus

Tą wazę też pamiętam. Stłukła się bo jakiś facet podłożył jakiś wibratorek pod nią. I ten motyw jak starsza babka zwiała z forsą z samolotu - skoczyła na spadochronie przebrana za zakonnice.

Też to pamiętam, no dobra jako tako, to był główny antybohater Jordan(taki Lex Luthor z Supermana), a waza(tak naprawdę fałszywa) pochodziła z czasów dynastii Ming. Ogólnie serial klasy B lub C, ale chyba drugi tak ssący widownie po Dynastii w tamtym okresie.

Davus

Jeśli nie poprzestawiały mi się seriale, to w ostatniej scenie główny bohater (trochę podobny do Blake'a Carringtona, także w jego wieku) dostał nagle ataku serca, co było ogromną komplikacją fabularną, kreującą mnóstwo różnych perypetii. Także urwało się w najciekawszym momencie,jakby w przerwie na reklamę, ale tu zamiast reklamy pojawiły się końcowe napisy i to nie odcinka, ale całego serialu. W najciekawszym momencie! film się urwał. Tak to zapamiętałem.

ab86

Tak.. teraz sobie tego łosia przypomniałem.... Tam była jakaś intryga ze słowem łoś - po angielsku "Moose" wymawianym podobnie jak "muse" czyli "mus" ( np. mus jabłkowy). Ze coś tam... oni szukali skarbu w budyniu, a on był w tym łosiu :) Matko jakie to było drętwe :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones