PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=155173}
4,6 34 249
ocen
4,6 10 1 34249
Pierwsza miłość
powrót do forum serialu Pierwsza miłość

Z tego co widzę w poprzednim temacie nie można dodawać kolejnych postów. Zapraszam do współtworzenia kolejnej listy absurdów :)

ocenił(a) serial na 1
Zgiebongo

czy majka ma celibat ?juz dlugo nic teges z jakims :)

deconstramus

No i bardzo dobrze że nie ma jeszcze nowego faceta. No ile można ciągle z kimś być i to ciągle z nowym. Niech poczekają trochę:)

ocenił(a) serial na 1
nick2008

Kolejny absurd,Patrycja i Dominik ważą się w butach i to jeszcze na dywanie.No litości

blade96

a mieli nago? ;p

ocenił(a) serial na 1
kokakok

Nie wiem czy wiesz ale jak stajesz na wagę w butach albo na dywanie to jest pare kilo więcej niż powinno :)

blade96

Ale zawsze można ten jeden kg bez problemu odjąć;p

ocenił(a) serial na 1
kokakok

No nie wiem na mojej wadze to różnica 3-5 kg :P Ale przynajmniej Patrycja w depresje by nie popadła :D

ocenił(a) serial na 3
blade96

co w tym dziwnego, oni zawsze chodzą w wyjściowych butach po mieszkaniu ;) Nie mówię już nawet o scenach wejścia/wyjścia z domu, ale nawet takich zwykłych, ot Błażej siedzi we własnym mieszkaniu w pokoju Miksera w trampkach :]

monika2121

Akurat ściąganie butów w domu to jest zwyczaj typowo polski, no jeszcze tam w dalekich krajach wschodu to jest, ale np. prosić kogoś z zachodu o ściągnie butów byłoby niegrzeczne i nikt tam by ci nie kazał ściągach butów. Wiem wiem, to jest Polska, ale tutaj też tak jest. u niektórych, że butów po prostu nie ściągają.

ocenił(a) serial na 3
Levon_V

Dlatego mówię - pomijając wejścia do mieszkania, bo to jestem w stanie zrozumieć, oni sami u siebie łażą w butach. W zagranicznych serialach faktycznie rzadko spacerują po domu w łapciach, ale na boso lub w skarpetkach - to już częściej. Tylko ekipie PM nie chce się nawet butów ścigać do domowych scen ;)

ocenił(a) serial na 8
monika2121

Najlepsza Beata, która chyba ciągle poginą wszędzie w szpilkach. Może nawet w nich śpi. :)

ocenił(a) serial na 1
monika2121

No troche przesadzają w tym chodzeniu w butach po mieszkaniu,ale np.w Anglii jest czysto na ulicach i mogą sobie pozwolić na chodzenie w obuwiu po domu,w Polsce niestety tak nie jest :(

nick2008

Tak sobie patrzę na naszych "chłopaczków" i nachodzi mnie jedna myśl: Błażejek i Mikserek powinni być razem. Pasują do siebie idealnie, rozumieją się świetnie, tacy dwaj harcerze, ciepłe kluchy w mdłym sosie.

ocenił(a) serial na 2
LiLuLa

Ten Mikser to ma coś z główką. Ledwo poznał dziewczynę i od razu jej opowiada ze może mieć HIV. Automatycznie zrobił z tej Agnieszki puszczalska która daje dupy komu popadnie.

ocenił(a) serial na 3
nick2008

Tez uważam, że to bezsens, raz - to o czym piszesz a dwa - wynik badań był negatywny i jest małe prawdopodobieństwo, że został zarażony. Kto w ogóle na początku znajomości opowiada o swoich chorobach? :]

monika2121

Pewnie nikt nie mówi o swoich chorobach na początku znajomości ale jak ja bym się nagle dowiedział po jakimś czasie że druga osoba może mieć HIV to nie wiem jakbym zareagował. A cojak już się zakochałem? A tu nagle ta wiadomość że druga osoba może mieć HIV.

LiLuLa

Zaś ta Aśka to jakaś totalna pomyłka te durnowate pomysły z łażeniem w szlafroku i pokazywaniem tego suchego plaskiego ciałka nie działają na takich sztywniaków jak duet "Miks and Mięczak",jeszcze żeby ta laska miała co pokazać..a te jej porady damsko-męskie to niech se zachowa dla siebie,załoze się że to jeszcze dziewica.
Mikser totalnie "zmięknął" po przeprowadzce do Błażka,chyba zbyt długo już ze sobą przebywają,niektóre cechy przenoszą sie na współlokatorów,koszulka imprezowa Miksera nadaje sie tylko na wyjście na plac zabaw a nie na impreze dla sztywniaków,te jego wygibasy na parkiecie dobrze pasują do jego osobowości,myśle że Mikser by lepiej sie bawił gdyby tę Agę na parkiecie zastąpił "mięczak" Błażej!

aron312

Wolę jak to określiłeś takie suche, płaskie ciałko niż zaniedbane ciało z 30 kg nadwagi(a właściwie to już nie nadwaga, a otyłość), zwały tłuszczu i tłumaczenie, że "to są kobiece kształty". Asia to dbająca o siebie, wysportowana dziewczyna i to jej się chwali.

A jeśli jest dziewicą? To jeszcze lepiej, w dzisiejszych czasach to spora zaleta. Lepsza dziewica niż dziewczyna która spała z połową miasta :P

kindybal

"Asia to dbająca o siebie, wysportowana dziewczyna i to jej się chwali"..haha,jedyne co robi ta dziewczyna w tym serialu to zaglada do lodówki lub leży plackiem przed telewizorem zamiast szukać pracy i wspólnie utrzymywać trzyosobowe mieszkanie,co do jej figury to już Pati ma lepszą,jej przynajmniej wiatr nie porwię jak wyjdzie na zewnątrz.:-P

ocenił(a) serial na 4
aron312

haha to teraz sobie porównaj co się działo jak Artur i Bartek mieszkali razem a jak oni xD

aron312

Serio?Przecież Aska to super laska, ma idealną twarz! A Błażej z mikserem to mieczaki? Nie no odezwał sie twardziel! Tylko dlaczego przezywasz na forum baskiego serialu jakichś Mikserów zamiast pakowac na siłce lub robić inne mega męskie rzeczy :/

milenasy

acha,tzn. że jak ty uważasz Aśke za mega laske to znaczy ze kazdy musi mieć identyczne zdanie..prawda?,wybacz tak nie jest,zresztą o gustach się nie dyskutuje a tym bardziej nie będe tego robił z dzieckiem,co do okreslenia typu "mięczak" to nie ja jestem autorem tego tylko jedna z bohaterek tego serialu,widocznie miała powód zeby takiego okreslenia uzyć,ty mnie krytykujesz więc zapewne nie zgadzasz się z jej(Agnieszka) opinią co znaczy że Błazej to dla ciebie stu procentowy mężczyzna i wzór faceta...gratuluje.A teraz odłóż klocki na bok bo za kwadrans rozpoczyna sie PM,jak coś jeszcze masz do mnie to daj znać.:-P

nick2008

Ej, czy Daga przywiozła Radkowi kiełbasę z Hiszpanii?

ocenił(a) serial na 3
nick2008

Majka jest głupsza niż ustawa przewiduje. Wszyscy sądzą, że ojciec Julki najprawdopodobniej zginął, więc jeszcze ta się pcha na drugi koniec świata, chociaż wie, że to bardzo ryzykowne i sama może stamtąd nie wrócić. Inteligentnie. Może gdyby ruszyła głową, pomyślałaby o tym, co stanie się z jej dzieckiem.

ocenił(a) serial na 4
anita368

jeba* jej dziecko MA SZUKAĆ PAWEŁKA - KOCHA GO <3 Pierwsza Miłość w końcu

ocenił(a) serial na 3
anita368

Dokładnie, też się zastanawiam w jakim celu Majka poleciała do Peru? Oczywiście poza faktem że Aneta Zając była zajęta treningami do TzG ;) Szuka Pawła spacerując po peruwiańskich plażach? Nie zna tamtejszych realiów, ryzykuje swoje życie a też i jego bo Paweł ukrywając się jako Chorwat nie potrzebuje spotkania z całą grupą Polaków. Zwłaszcza z taka blondynką rzucającą się w Ameryce Pd w oczy ;)

nick2008

http://www.youtube.com/watch?v=vtHTp6ZnM6k

nick2008

"najlepszy" wątek ostatnich dni: siedzi fantastyczna czwórka w mieszkaniu Majki i paznokcie z nerwów obgryzają. i ten nocny telefon: Paweł czy to ty? ehh

ocenił(a) serial na 4
Wingo

no mnie akurat ciekawiło to bardziej niż jakieś sceny z Sztananką, Błażejkiem i Aśką

ocenił(a) serial na 2
nick2008

Nieźle Mikser liże dupę Kindze, już nie idzie na to patrzeć.

ocenił(a) serial na 10
nick2008

No bez kitu, przejmuje się nią jakby byli dobrymi znajomymi od lat, a w gruncie rzeczy zachowała się w stosunku do niego nie najprzyjemniej... Można jedynie zakładać, że Kinia go kręci, ale z drugiej stron chemii między nimi nie widać.

ocenił(a) serial na 1
nick2008

Znalazłem nie tyle co absurd co błąd.Na grobie Igora pisze że zginął on 11.03 a gdy w nie pamiętam którym odcinku Mikser i Błażej rozmawiają ze Stachem to wychodzi że Igor zginął 4 kwietnia.

ocenił(a) serial na 5
blade96

No to gradka dla scenarzystów - Igor pochowany żywcem, a Piotr w rzeczywistości nie jest Igorem tylko trzecim zaginionym trojaczkiem. Będzie się działo

vital7

no

gnoj2014

a no tak to jest

nick2008

Serial wrócił, więc na nowo można zacząć ten temat :D. Scena bójki w klubie do którego pojechali Marian, Samanta i Maliwna była po prostu mega idiotyczna. Pominę to co wyprawiała tam Malwina, bo to jeszcze było do przyjęcia, ale jak w pewnym momencie dwóch kolesi zaczęło ćwiczyć jakieś karate, to normalnie jeb*em :D

A i jest jeszcze jedna kwestia, która zastanawia mnie od dłuższego czasu, kiedy Filip zmieni w końcu to uczesanie a la Ace Ventura? XD

grzegorz_021

To jest uczesanie a la Wolverine.

no_bo_co

Dla mnie to jednak bardziej a la Ace Ventura:

http://33.media.tumblr.com/tumblr_m3ieiftBwv1rtknhto1_1280.jpg

ocenił(a) serial na 8
grzegorz_021

Niech nie zmienia, bo ten fryz świetnie pasuje do pokręconego charakteru Filipa. :P Wyróżnia go jeszcze bardziej na tle innych bohaterów.

nick2008

Dominik ma zorganizować bal dla maturzystów, czyli jest tam pewnie kwiecień. Patrycja proponuje, że weźmie udział w sesji, a Radzio na to, że umawiali się, że po zakończeniu roku szkolnego, a ona, że ma wszystko pozaliczane. No przecież oni mają jeszcze dwa miesiące szkoły.

no_bo_co

Z drugiej str, tyle się uczą i mają takie słabe oceny?

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

Klasy maturalne kończą rok szkolny w kwietniu (pod koniec). Następnie w maju następują matury, można do nich przystąpić tylko pod warunkiem że zaliczyło się rok szkolny. Więc jeżeli jest w klasie maturalnej to jak najbardziej może mieć wszystko zaliczone.

ciastos

Ale Dominik i Patrycja nie są w klasie maturalnej.

ocenił(a) serial na 1
no_bo_co

A to przepraszam w takim razie. Ten serial to ja raczej widzę jak nie mam nic do roboty, bo niestety jeden z domowników jest fanem tego i 18:00 musi to lecieć bo inaczej obraza majestatu na co najmniej tydzień będzie. Więc do końca w jakiej są klasie nie ogarniam, dzięki za poprawienie. A i jeszcze dodam że ten serial na początku jeszcze dało się oglądać (takie 3 w porywach 4/10), ale teraz to tylko pod kątem idiotyzmów da się to przetrzymać.

ocenił(a) serial na 8
ciastos

Ale jednak jakoś tam Cię zainteresował, skoro nawet znalazłeś forum mu poświęcone i postanowiłem się poudzielać. :)

ocenił(a) serial na 8
Cefalix

* postanowiłeś

ocenił(a) serial na 7
nick2008

Hej.Ja trochę odbigne od tematu :) Napisałaś,że w poprzednim temacie nie można dodać kolejnych postów.Miałaś namyśli ten o Ilonie ?

ocenił(a) serial na 3
nick2008

Ja nie rozumiem zdenerwowania Filipa, nie pamiętam jak to było, ale chyba nie włożył to NAPRAWDĘ 100 tys. żeby teraz tak ich żałować?
Szklarski natomiast naprawdę stracił swoją działkę więc można się tylko cieszyć.

Pomijając pomysł że ze złości zaczął się rozbierać, byłam tym zażenowana ...

nick2008

Fryzura Patrycji podczas zdjęć była paskudna. Wyglądała jak stara baba.

A Śmiałek nie jest rozwiedziony?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones