Normalni ludzie
powrót do forum 1 sezonu

mówiąc: "każże z takiego kochania psom buty uszyć". Parka egoistycznych neurasteników nie mających pojęcia o miłości.

reick

Bo przeciez kazdy ma pojecie o milosci, kazdy jest idealny i wszyscy rodzimy sie dojrzali. A idź pan i wsadz sobie swoj komentarz miedzy posladki, tam jego miejsce.

reick

najwieksza beka z ludzi, ktorzy mysla, ze przez zastosowanie swojej "wspanialej" retoryki i odniesien do literatury mysla, ze przekazuja wielka glebie. dla mnie przekazujesz jedynie swoja zalosc i tym bardziej potegujesz nijakosc, starajac sie za wszelka cene brzmiec madrze. moj byly bez matury tez dodaje takie komenatrze jak ty na filmwebie. jetescie podobni

meg2pac

serial dla dzieci.

dominanta

Haha, serial o dzieciach ale zapomniałaś obczaić przed oglądaniem i ups, rozczarowanie...

whitestripes_333

Oglądałam w ciemno, rozczarowana nie byłam, bo po pierwszym odcinku wiadomo, co to będzie. Dużo przez ten rok się przewinęło egzaltowanej i patetycznej papki dla dzieci.

ocenił(a) serial na 3
reick

którzy jak zaczynają czuć się szczęśliwi to podejmują najgorszą decyzję z możliwych i rujnują sobie życie, a w międzyczasie ruchają się jak króliki bez jakiegokolwiek pomyślunku

lizia_pindzia

Rozumiem że ty jesteś mniszką, tak? Zero seksu? Po bożemu?

ocenił(a) serial na 3
whitestripes_333

pytanie nie na miejscu, w filmie moim zdaniem decyzje bohaterów były irracjonalne, też mam wrażenie że te sceny seksu po prostu na siłę były robione w momentach kiedy to kompletnie nie pasowało

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones