PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=847745}

Normalni ludzie

Normal People
7,8 25 258
ocen
7,8 10 1 25258
7,0 24
oceny krytyków
Normalni ludzie
powrót do forum serialu Normalni ludzie

Pierwszy serial w życiu, przy którym pierwsze co zrobiłem po zakończeniu ostatniego odcinka, to puściłem całość od początku. A nie jestem już małolatem. Coś niesamowitego jaką głębię wyciągnął ten serial z pozornie prostej historii. Oczywiście ocenisz go tym wyżej, im więcej nawiązań do swojego życia i doświadczeń z przeszłości w nim znajdziesz. Nie wszystko tu jest idealnie klarowne, nie wszystko do końca racjonalne, ale tacy też są młodzi ludzie! Czasem zamiast ze sobą szczerze pogadać, wolą pozostać w świecie swojej urażonej dumy, domniemań, kompleksów i obaw. Kto zawsze za gówniaka postępował racjonalnie niech pierwszy rzuci kamień! Natomiast chemia między bohaterami i złożoność ich relacji są bezsprzeczne. No i aktorstwo - coś niebywałego! Tacy młodzi, z niemal żadnym doświadczeniem, ale "wybuchli mi mózg"! Nie wyobrażam sobie nikogo z młodego polskiego pokolenia aktorów, kto zagrałby równie dobrze. To jest jakaś przepaść, nie wiem z czego to wynika. No i na koniec dygresja stricte męska - Marianne to absolutny ideał kobiety :p Polecam po stokroć i nie wierzcie w bzdetne opinie typu - "romansidło o zakochanych egoistycznych nastolatkach", bo to bzdury nie mające nic wspólnego ze stanem faktycznym.

ocenił(a) serial na 10
GerwazyPompka

Zapomniałem - świetne zdjęcia i muzyka. No i klimat ogólnie!

ocenił(a) serial na 10
GerwazyPompka

Mam to samo i nie jestem w stanie do końca tego opisać. Pierwszy serial w moim życiu (a oglądam ich mnóstwo), do którego od razu po obejrzeniu pragnę wrócić. Chemia, emocje i niesamowita gra aktorska, a także sama historia - z której każdy jest w stanie wynieść coś dla siebie. Żałuje, ze obejrzałam całość w dwa dni... gdybym wiedziała, ze zakończenie pozostawi po sobie taka pustkę we mnie, dawkowałbym sobie emocje przez kilka tygodni. Dziś skończyłam. Jutro rozpoczynam całość od nowa.

ocenił(a) serial na 10
RychterMarta

Cieszę się że nie jestem w tym odczuciu osamotniony :) I podobnie, drugie podejście już sobie dawkowałem na spokojnie, a przynajmniej się starałem, bo ciężko się powstrzymać przez oglądaniem tego seriami. A na dniach pewnie zapuszczę od nowa, już z większymi przerwami między odcinkami :)

ocenił(a) serial na 7
RychterMarta

a wczym on tak cie zauroczył? w scenach seksu?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones