PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=789749}

Korona królów

4,3 13 270
ocen
4,3 10 1 13270
2,0 3
oceny krytyków
Korona królów
powrót do forum serialu Korona królów

Oglądam właśnie i jestem zniesmaczony. Co dostaliśmy? - serialik rodem na modłę USA: kameralna paplanina o niczym, jakieś patetyczne frazesy w stylu: "winnaś mu bezgraniczne posłuszeństwo jako żona króla", cała akcja (jeżeli można to nazwać akcją) toczy się w zamkniętych pomieszczeniach, przy stole, łóżku, oknie- świat zewnętrzny Jagiellonów nie istnieje, albo jest epizodyczny - jakiś Światowid, bagno, wjazd króla do zamku, ale i tu totalna kicha- 5 statystów i żadnej szerszej perspektywy. Zażarta paplanina i zero akcji, dramatyzmu, sztuczna gra aktorska. Napiszcie proszę czym mam się w tym filmie fascynować-
ładnymi, kolorowymi ciuchami z epoki. Po obejrzeniu dwóch odcinków 25-minutowych! refleksyjna pustka, nic nie zostaje w głowie. Polskie kino zeszło na psy, producent powinien wzorować się na Krzyżakach Forda, albo na polskim serialu Kanclerz, ale nie na amerykańskiej Dynastii czy naszym M jak Miłość. Ten serialik nie zapisze się raczej jakoś szczególnie w polskiej pamięci narodowej, o którą tak zabiega obecna władza i "dzięki" której ten filmik powstał.

użytkownik usunięty
mirek1975

A czego się spodziewałeś? Przecież pieczę nad tym ma Łepkowska. Ta od tasiemców publicznej. No tak trzeba pokazać światu jaki to ja mam wyrobiony gust na tle plebsu.

ocenił(a) serial na 4

To niestety kolejny tasiemiec, ale przeniesiony w odległe czasy. Zamiast współczesnego ,,Klanu" z Lubiczami - mamy ,,Klan Piastów".

użytkownik usunięty
gaudium

Otóż to. Nikt przy zdrowych zmysłach nie będzie nawet próbował kręcić czegoś ambitniejszego w porze emisji Klanów i Pierwszych miłości. Nie ten target, nie ta grupa docelowa. Wciąż mam nadzieję że tvpis wreszcie skasuje to klanowe dziadostwo bo ile można te stare twarze dorabiać. Niech się inni nachapią.

ocenił(a) serial na 1

miejmy nadzieję że sobie odpuszczą, ten badziewny serialik skończy się straszną kompromitacją tvpis. Jestem jak najbardziej za polskimi serialami historycznymi, gdzie państwo wspiera hojnie projekt, ale niekoniecznie autorstwa Pani Łepkowskiej; takiemu Smarzowskiemu nie dali na Wołyń ani zebla, a szkoda...

ocenił(a) serial na 4
mirek1975

Podobno pierwszy sezon to 60 odcinków. I to będzie wciąż za Kazimierza Wielkiego. A jeśli "oglądalność" będzie to pociągną na kolejne sezony, przez epokę Jagiellonów. Ma być telenowelowo, tanio, prosto, a do tego historycznie. Żadnych bitew itp. kosztownych scen.

ocenił(a) serial na 1
andre_

telenowelowo, czyli szmira po całej długości

mirek1975

Ale tak wygląda dziś większość seriali, także tych zagranicznych. "Rzym" to też był taki Klan. Na szczęście miał ino dwa sezony.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
dziadol_fw

Porównywać to to do Rzymu?! No sorry, ale to zupełnie inna klasa.

andre_

przecież oglądalność jest milionowa jak podają w wiadomościach... poza tym jak wiadomo do błędu się nikt nie przyzna, bo "nie wolno" to będą w to brnęli. Zresztą mowa o świetlanych latach historii Polski także kompromitacji nie może być żadnej. Z jednej strony zawsze też marudziłem jak większość, że ciągle te same mordy w tych filmach i serialach Polskich, ale jak Kurski wymyśli obsadę to nie wiem z jakiego lasu takie w ogóle nie charyzmatyczne drewno wyciąga.

___ice___

To, że telewizja publiczna ma tyle kasy ile ma, wynika z politycznych wyborów poprzedniej władzy, która uznała, że publiczne media nie są Polakom potrzebne, stanowią wręcz zagrożenie dla tamtej ekipy. Skoro nie udało się ich zlikwidować od ręki (tylko w Trzecim Świecie takowych nie ma), to różnymi metodami próbowano zagłodzić je finansowo. Dlatego do dzisiaj dysponują taką kasą, jaką mają. Tak czy inaczej, zaistnienie telenoweli historycznej jako alternatywy dla 13 posterunków, Kiepskich czy nawet stojących mimo wszystko o oczko wyżej Klanów uważam za, nomen omen, dobrą zmianę. Wyniesienie oczekiwań do poziomu kręconej za nieporównywanie większe pieniądze Gry o tron (będącej zupełnie innym rodzajem twórczości), a potem generowanie rozczarowania, że to jednak co innego, jest metodą walki starego układu ze zmianami. Czyli polityczną manipulacją po prostu. To jest telenowela, i tyle, realizmu w niej jest nie mniej niż w Klanie czy w Ranczu. A że dodatkowo przypomina swojej widowni, że miała jakąś historię, tożsamość, że żyli kiedyś jacyś królowie, to zaleta. A że każda telewizja w swoich programach informacyjnych uprawia autoreklamę, to inna sprawa.

ocenił(a) serial na 4
Amicus_Plato

Teorie spiskowe są dobre na wszystko :D

Nudne to jest i tyle. Klan w ciuchach średniowiecznych. I te drętwe dialogi współczesną polszczyzną.
Mnie telenowele nie interesują. W przeciwieństwie do historii.

andre_

"Korona królów" jest całkiem dobra. Ci co czepiają się realizacji i budżetu, to z całą pewnością, nie widzieli genialnego "Ja, Klaudiusz".

ocenił(a) serial na 4
rockman_fw

,,Ja, Klaudiusz" to był znakomity serial, bo scenariusz i dialogi powstały na podstawie książki znawcy starożytności - Roberta Gravesa. Większość krytykujących ,,Koronę królów" nie tyle oburza się niskim budżetem, co niską jakością scenariusza, z którego wieje nudą i drętwotą dialogów, pisanych współczesną polszczyzną, bez najmniejszej próby stylizacji językowej.

andre_

Cała historia ludzkości to historia spisków. Nawet Korona królów (czy znakomita większość filmów historycznych w ogólności) opowiada o spiskach i intrygach. Tyle tylko, że w rzeczywistości znakomita większość spisków się nie udaje, a naprawdę rzadko który w całości. Natomiast różnego rodzaju manipulacje są elementem naszej rzeczywistości, niestety. Na szczęście głównym warunkiem udanej manipulacji jest pełna kontrola mediów wpływających na danego odbiorcę (stąd taki hejt na media, nad którymi utracono kontrolę). Tak na marginesie, nawet mem teoria spiskowa może być idealnym narzędziem do manipulacji i deprecjacji rzeczy wrzucanych do jednego kotła z możliwie idiotycznymi bzdurami.

Jeżeli nie oglądasz telenoweli, to Korona królów nie jest dla Ciebie, i tyle. Tylko nie miej pretensji, że ich odbiorcy dostali właśnie coś nowego i odmiennego od dotychczasowych produkcji. A początki zawsze są trudne, lecz bez nich nigdy nie powstałoby nic nowego.

Amicus_Plato

"Skoro nie udało się ich zlikwidować od ręki (tylko w Trzecim Świecie takowych nie ma),"

Trzeci świat ma to do siebie, że mediów albo nie ma to w ogóle albo są tylko publicznie XD

mirek1975

Nie powtarzaj internetowych mitów, że na Wołyń nie dano, bo dostał kilka milionów czyli maksymalną dotację wg przepisów, a oprócz tego potem zrobiono zrzutkę przez firmy i samorządy.

A w tvnie to co? Same nowości i program wysokich lotów? Polska i jej społeczeństwo... Moim zdaniem na plus za coś nowego a nie tylko marne serialiki powielane od lat. Jeśli się nie podoba, warto pójść do teatru bądź kina a nie hejtować programy tylko że względu własnych przekonań politycznych. Seriale źle, historia źle, Sylwester źle to co Polacy cebulacy by Was satysfakcjonowało? Szkoda słów, jeśli się nie podoba to zmień kanał :)

ocenił(a) serial na 1
martakozub1

Typie co ma TVN do tego słabego serialu? Jak oceniasz serial ze wzgledów politycznych dobrze, to coś z tobą nie tak

ocenił(a) serial na 2
martakozub1

TVN mam w dupie bo nie ja płace za ich seriale (swoją drogą też wątpliwej jakości). Tutaj na te twory tvp poszła moja kasa więc chyba mam prawo się wypowiedzieć, że nie podoba mi się serial który za moje pieniądze wyprodukowali...

Milten68

Biorac pod uwagę oglądalność to te pieniądze zwrócą się z nawiązką, a zatem były wydane dobrze...

Al_Bundy

ciekawa interpretacja ... idąc tą drogą można dojść do wniosku, że budowa łagrów, obozów pracy była dobrą inwestycją bo nie ma to jak darmowa robota np. przy budowie kolej, kanałów, dróg, przy wyrębie tajgi itp Zwrot kosztów, z nawiązką, gwarantowany. Gratulacje.

użytkownik usunięty
martakozub1

Tvn swego czasu chwalił się "arcydziełem" pokroju Belle Epoque. Nieważne jaka stacja jakie poglądy polityczne reprezentuje, wszędzie jest taki sam chłam.

I brawo Jasiu. Bo seriale muszą odpowiadać potrzebom masowego odbiorcy. Jak można tego nie rozumieć? Zagranica też produkuje szmiry, mają tylko więcej pieniędzy na to, żeby ich seriale wyglądały lepiej. Polecam przeczytać, starą, ale nadal aktualną pozycję "Bunt Mas" Jose Otregi y Gasseta.

Ale przynajmniej nikt nie próbuje 1:1 przenosić "na wspólnej" do czasów kiedy rządził ród Piastów... tak jak to zrobił Kurski z klanem. Tak może za dużo ironii, ale tvn swoich seriali nie reklamuje o 19. W czasie kiedy powinien podawać informacje i jeszcze w dodatku nie chwali się po dwóch odcinkach, że serial odniósł astronomiczny sukces i ma milionową oglądalność... zwłaszcza, że jest szmirą. Żeby się to chociaż broniło na jakimkolwiek polu czy to artystycznym czy rozrywkowym. Jeszcze przyznają, że 220 tysięcy złotych naszych pieniędzy idzie w jeden odcinek. No super... nie dość, że kręcą "narodowy" serial za marne grosze to w dodatku za nasze podatki. Jak na Polskie realia nawet za tyle pieniędzy to się kręci kino niezależne i to w wielkich bólach to niech nie robią sobie wstydu, bo powinni chociaż ze 2 miliony dać i zatrudni normalnych aktorów, a nie jakieś odpady co grają epizody w beznadziejnych polskich tasiemcach.

___ice___

Przepraszam, poprzednio odpowiedź wkleiła mi się pod niewłaściwym komentarzem (pomyłka przy ponownym logowaniu), umieszczam ponownie, tym razem (mam nadzieję ;-) prawidłowo:
To, że telewizja publiczna ma tyle kasy ile ma, wynika z politycznych wyborów poprzedniej władzy, która uznała, że publiczne media nie są Polakom potrzebne, stanowią wręcz zagrożenie dla tamtej ekipy. Skoro nie udało się ich zlikwidować od ręki (tylko w Trzecim Świecie takowych nie ma), to różnymi metodami próbowano zagłodzić je finansowo. Dlatego do dzisiaj dysponują taką kasą, jaką mają. Tak czy inaczej, zaistnienie telenoweli historycznej jako alternatywy dla 13 posterunków, Kiepskich czy nawet stojących mimo wszystko o oczko wyżej Klanów uważam za, nomen omen, dobrą zmianę. Wyniesienie oczekiwań do poziomu kręconej za nieporównywanie większe pieniądze Gry o tron (będącej zupełnie innym rodzajem twórczości), a potem generowanie rozczarowania, że to jednak co innego, jest metodą walki starego układu ze zmianami. Czyli polityczną manipulacją po prostu. To jest telenowela, i tyle, realizmu w niej jest nie mniej niż w Klanie czy w Ranczu. A że dodatkowo przypomina swojej widowni, że miała jakąś historię, tożsamość, że żyli kiedyś jacyś królowie, to zaleta. Natomiast to, że każda telewizja w swoich programach informacyjnych uprawia autoreklamę, to inna sprawa.

Amicus_Plato

wybacz, ale, że tak powiem delikatnie pleciesz głupoty i śmierdzi twoja wypowiedź pisowską propagandą... bo każdą sobie płacić abonament radiowo-telewizyjny, a jak ktoś się uchylił nie umyślnie jak moja 75 - letnia babcia, która nie jest zobowiązana ze względu na swój wiek na płacenie tego g*wna to weszli jej na emeryturę. W każdych Wiadomościach mówią o miliardach złotych zysku uzyskanych z wielu źródeł, chwalą się milionową oglądalnością i nie mają pieniędzy na głupi serial? nie bądź śmieszna... telenowela tak, a reklamują to jako coś innego. Grą o tron to nie będzie, ale nie mów, że nie poszli na łatwiznę robiąc serial kostiumowy na fali popularności gry o tron. Mogli chociaż zrobić dobry dramat z ciekawą historią i dialogami, a nie zrobili nic.
Z tym 13 posterunkiem i kiepskimi sprzed 15 - 20 lat to wyleciałeś jak filip z konopi i co to ma w ogóle do rzeczy? seriale z prywatnego Polsatu, które są praktycznie reliktem przeszłości... kilka innych wyszło z obu obozów i to w tej dekadzie, ale wracając. Cały wydźwięk historyczny bardzo mi się podoba, generalnie to, że tvp i pis chcą uświadamiać Polaków i chwalić się ciekawymi historycznymi wątkami również, lecz wybacz ale nie w takim stylu.
btw. po tym oczko wyżej stojącego klanu nad 13 posterunkiem odechciało mi się czytać. To że dla ciebie coś jest głupie nie znaczy że jest złe. 13 czy Kiepscy mieli swój humor, który nie każdemu się podoba, ale nawet tak głupie seriale były o wiele bardziej ambitne od korony królów

___ice___

Owszem, jestem zwolennikiem obecnej władzy, na pewno bardziej niż poprzedniej. Abonament płacimy przede wszystkim za samo istnienie mediów publicznych, nie tylko za ich jakość, czy jako daninę dla tych, którzy aktualnie je kontrolują. Są równie potrzebne jak publiczna służba zdrowia, publiczne drogi czy biblioteki - najgorsze są lepsze od ich braku. Nie musisz mieć samochodu, żeby odnosić korzyści z istnienia dróg - wystarczy, że kupujesz towary dostarczone jakoś do dowolnego sklepu. Nie musisz czytać książek, aby korzystać z dobrodziejstw cywilizacji stworzonej przez je czytających. Itd. Nie musisz oglądać publicznych mediów, aby korzystać z ich istnienia. Samo ich istnienie, kanałów komunikacji niezależnych od komercyjnych, należących do wielkiego kapitału (jego narracji), jest wartością odróżniającą nas od Trzeciego Świata. Co do abonamentu, to był zdaje się taki myk, że nie wystarczyło być uprawnionym do niepłacenia, trzeba było to w odpowiednim miejscu zgłosić, prawda? Postkomunistyczna biurokracja, państwo tyłem do obywatela, tak było i po części jest nadal...

Może i poszli na łatwiznę zaczynając od telenoweli, ale od czegoś trzeba zacząć. Uważam, że lepszy jest pierwszy odcinek historycznego popcornu niż iluśtamtysięczny czego innego. Od punktu startowego ważniejszy jest kierunek przyszłych zmian.

Przykro mi, jeżeli moje przykłady Ci nie pasują, nie jestem na bieżąco jeżeli chodzi o sitcomy, przyznaję od razu. Może nie powiniem się wypowiadać o Kiepskich i Posterunkach, bo na palcach jednej ręki można policzyć odcinki każdego z nich, jakie widziałem w całości, ale odniosłem wrażenie, że ambicje takich Kiepskich polegały na wpojeniu nam umiejętności czerpania radochy z tego, jacy jesteśmy... kiepscy właśnie. Ambicje Klanu polegały na pokazaniu ludziom pozytywnych wzorców. Zajrzenia na chwilę do takiej alternatywnej Polski, której elity nie zostały roztrzelane w różnych Katyniach, wymordowane w Oświęcimiach, a ich dzieci zgnojone w kompaniach karnych LWP, zamiast pójścia na studia. Misja Klanu polegała na umożliwieniu ludziom codziennej obecności w domu "doktorstwa", pokazaniu, że można żyć bez rzucania "cholerami" i "kurnami" podczas rodzinnych obiadów czy rozmów. Takie odniosłem wrażenie. Kiepscy: "nie przejmujcie się tym, jacy jesteście, Polacy, są gorsi niż Wy, pośmiejmy się z nich z poczuciem wyższości, to pozbędziecie się zbędnych kompleksów", Klan: "Można żyć piękniej, zobaczcie, to zależy tylko od Was samych". Dla mnie oczko wyżej (conajmniej).

Przy okazji ta odmienność celów i misji dobrze oddaje istotę różnicy między telewizją komercyjną i publiczną.

ocenił(a) serial na 2
Amicus_Plato

A jak się nazywa tv publiczna w 3 świecie za Wielką Wodą?
Nie w każdym cywilizowanym kraju jest tv publiczna, choć w Europie w większości. Aktualnej władzy brak jednak kultury politycznej i potraktowała publiczną jako łup niestety misji już nie ma, jest tylko organ wykonawczy ministerstwa propagandy. Odbija się to czkawką bo do produkcji tvp nie są (w dużej części też zapewne odmawiają) zatrudniani wybitni polscy artyści. A kasa w publicznej idzie na 'fachowców' pokroju kuzyna prezesa i tych co mu liżą 4 litery...

Amicus_Plato

" Abonament płacimy przede wszystkim za samo istnienie mediów publicznych, nie tylko za ich jakość, czy jako daninę dla tych, którzy aktualnie je kontrolują"

Ich istnienie jest kompletnie niepotrzebne.

" Są równie potrzebne jak publiczna służba zdrowia, publiczne drogi czy biblioteki "

Nie równie - w erze internetu i masy różnych telewizji media publiczne są niepotrzebne.
I zresztą publiczne lecznictwo itd. też nie jest jakoś szczególnie potrzebne, to wymysl ostatniego wieku.

"Samo ich istnienie, kanałów komunikacji niezależnych od komercyjnych, należących do wielkiego kapitału (jego narracji), jest wartością odróżniającą nas od Trzeciego Świata."

Trzeci świat w większości nie dopuszcza mediów prywatnych lub w pewien sposob je zwalcza.
Nie ma różnicy czy media to wlasnosc państwa czy duzego kapitału w kwestii mówienia prawdy itd. z tym, że prywatne media zazwyczaj są nastawione na pieniadze więc puszczają coś lepszego.

"Przy okazji ta odmienność celów i misji dobrze oddaje istotę różnicy między telewizją komercyjną i publiczną."

Celem telewizji (jak każdego przedsiębiorstwa) jest maksymalizowanie zysków a nie robienie misji za obowiązkowe opłaty ludu który i się z tych misji śmieje i ma je gdzies.
Komercyjna telewizja stoi wyżej nad publiczną juz z samego faktu, że jest prywatna, a TVP to relikt socjalizmu.

Amicus_Plato

tak trudno przyznać, że ten serial to szmira?

użytkownik usunięty
___ice___

TVN nie podaje informacji tylko na mnie tymi informacjami rzyga. Przepraszam za takie wyrażenie ale tak właśnie odbieram ich programy informacyjne. Poza tym odbijam piłeczkę, Belle Epoque TVN się chwalił że ma wielką oglądalność a był taką samą szmirą jak Korona królów.

to że ktoś zrobił g*wno rok wczesniej nie jest usprawiedliwieniem na zrobienie g*wna przez kogoś innego rok później... zwłaszcza, że chwalą się "narodową epopeją" jak arcydziełem. Zresztą co to za argument i o czym on ma świadczyć (żeby nie było tvnu nie oglądam praktycznie wcale a już na pewno ich faktów).

użytkownik usunięty
___ice___

I co z tym teraz zrobisz? Będziesz rzucał papierkami w telewizor jak będzie emisja serialu a może dołączysz do tzw. Obrońców demokracji?

za tvnowskie pieniądze ... bez zasranego zadęcia pseudopatriotycznego
widzisz różnicę?
nie widzisz ...

użytkownik usunięty
StaryAndy

cha cha cha....

___ice___

Tvn to dopiero jest szmira. Dziesięć razy bardziej zakłamany kanał od telewizji publicznej :-) To cały klan czerwonych, PO-wskich .upolizów. Już wolę TVP od tych kłamców i zdrajców. Lisa, Durczoka, Olejnik i im podobnych. Ale jak zwykle ktoś musi zawsze zejść na tematy polityczne zamiast prubować oceniać filmy czy seriale ze swojego punktu widzenia.

ocenił(a) serial na 1
martakozub1

TVN niech robi serial o kupie. O ile jest to ich PRYWATNA kasa. Korona Królów to jednak z naszych podatków i powinna reprezentować najwyższy poziom bo to telewizja publiczna. Czemu BBC potrafi zrobić coś dobrego a polska tv puszcza gniot dla osób z wykształceniem podstawowym? Choć z drugiej strony jakie społeczeństwo takie seriale. Ale czego oczekiwać od Polaków?

tonopah

Argument z pieniedzmi jest do niczego - ten serial ma ogromną oglądalność, a własnie o to chodzi XD

Al_Bundy

nie zgadzam się, miliony ludzi przymusowo płaci abonament, który wykorzystywany jest dla wspierania jednej wizji politycznej
ten serial wpisuje się w tą narrację, jest zabawą dla przygłupów, których pis hoduje za także nasze pieniądze
tvp stała się większym szambem niż telewizja za "komuny" - tamta, pomijając przekaz ideologiczny, wspinała się często na niedostępne dla dzisiejszego gówna szczyty
to ma być telewizja publiczna, nie propagandówka goebbelsowska, którą się stała

StaryAndy

Co ma piernik do wiatraka? Nie było tu mowy o polityce.
Ten serial sam na siebie zarabia więc trudno tu mówić o jakimś zmarnowaniu pieniędzy, de facto żaden obywatel za ten serial nie zapłacił.
Zaś państwowa telewizja z samej swojej istoty musi być prorządowa i tak było zawsze, telewizja publiczna i propagandówka to się nie wykluczają są wręcz synonimami.

Al_Bundy

państwowa telewizja musi być prorządowa i propagandowa?
ciekawe masz poglądy, delikatnie mówiąc

StaryAndy

A jaka ma niby być? To nawet nie kwestia poglądów tylko faktów i logiki jaką kieruje się władza.
Niby jak telewizja publiczna ma nie być prorządowa? Każda telewizja kogoś tam popiera, obiektywna nigdzie nie istnieje, a rząd nie będzie sobie strzelał w stopę pozwalając telewizji którą legalnie kontroluje na to by zaniżała mu poparcie nieprzychylnymi materiałami.

Al_Bundy

twoim zdaniem oczywiście
mylisz telewizję publiczną z telewizją partyjną
miło się rozmawiało bye bye

StaryAndy

Nie moim - w polityce nie chodzi o posiadanie poglądów i gadanie o nich tylko o to czy ktoś ma racje czy też się myli.
Nie myle - to jedno i to samo, każdą telewizje państwową kontroluje władza, to całkiem naturalne - celem partii politycznej jest zdobycie i utrzymanie władzy a kontrola mediów państwowych znacznie to ułatwia.
Zaś telewizje prywatne też mają swoje poglądy i wspierają jakieś opcje więc obiektywizm mediów to jakaś bzdura.
Poza tym - TVP powstało w PRL, po powstaniu III RP ta telewizja była kontrolowana przez każdy nowy rząd - przez SLD, przez PO itd. dlaczego PiS mialo by robic inaczej?

Al_Bundy

Szkoda im tego tłumaczyć kolego . Te barany nie rozumieją że każda władza kontroluje państwowe media i narzuca swoje poglądy. Każda poprzednia władza robiła dokładnie to samo. No, ale jak utraciła władzę to już płacz nad stronniczością mediów publicznych :-) To dopiero jest obłuda.

tonopah

Dziękuję zatem za samokrytykę :-)

ocenił(a) serial na 4
martakozub1

A co ma do tego TVN??? Stacja prywatna, żyją z reklam, niech sobie kręcą co chcą, ich problem. Z Belle Epoque nie wyszło, więc pewnie już nie zaryzykują.
Poza tym czy TVN, czy Polsat czy TVP - króluje taki sam telenowelowy chłam + te żenujące pseudodokumenty. Przecież to jest poziom pierwotniaka...

A co jeśli ktoś nie wie, o jakiej porze lecą/leciały "Klan" albo "M jak miłość", tylko wie że wieczorami lecą np. takie filmy jak "Szklana pułapka", "Władca pierścieni", "Harry Potter", "Braveheart", "Pretty Woman", "Notting Hill" (bo jest to ta sama pora), a o "Koronie królów" dowiedział się przypadkowo? Więc po co w ogóle wspominasz tu o jakiejś targecie i "grupie docelowej"?
Gdyby nie kanał Ichaboda na YouTube, to w ogóle bym nie wiedział, że istnieje serial "Korona królów".

Reżyserem jest Wojciech Pacyna. A Łepkowska pisze dialogi.

użytkownik usunięty
Trojden

Nic na to nie poradzę że jesteś niedoinformowany i oglądasz tylko konkurencyjne stacje.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones